Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Hudson folyó és partja - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Artemis Othen
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Hudson folyó és partja - Page 3 I_vote_lcapHudson folyó és partja - Page 3 I_voting_barHudson folyó és partja - Page 3 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Hudson folyó és partja

Go down 
+3
Elizabeth Bennet
Amélia M Howle
Rafael Blackstone
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Royan Hannigan
Véroroszlán
Royan Hannigan


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2009. Sep. 12.
Karakter kora : 39
Tartózkodási hely : New York

Hudson folyó és partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hudson folyó és partja   Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 31, 2010 1:54 am

*Nyugodt álldogálás, ami nem marad meg örök időkre nekem, hiszen egy ismerős hang szakít ki gondolataimból. persze ijedtemben majdnem seggre ültem, de még is sikerült megtartanom egyensúlyomat.*
-Rosszabb vagy mint egy puli kutya!*mondtam vigyorogva, s egy ügyes kis lendítéssel némi vízzel terítettem be. Tudtam hogy ennek nem örül annyira, de ha elvonom figyelmét a dologról, akkor talán nem vág bele a vízbe. Annak nem örülnék annyira. Mióta olyan lettem amilyen, annyira nem rajongtam a vízért.
Miden esetre odamentem hozzá, átléptem lábain, majd letelepedtem ölében, s egyenesen szemeibe tekintve, leheltem apró lehelet finomságú csókot ajkára. Megsimítottam arcát, halkan doromboltam neki, aztán felkeltem öléből, s kérdőn pillantottam rá.*
-Na és, mért követsz már órák óta nagy fiú?*felvontam szemöldököm, kicsit oldalra billentettem fejemet, s úgy pillantottam ismételten rá. Nem tudtam mit is kellene most igazán tennem, de abban biztos voltam hogy egy ideje már követett engem. Jó tudom, furcsa, mert eddig ilyesmire nem is igazán figyeltem oda, de az illata annyira beleivódott az emlékeimbe, hogy kiűzni onnan sehogyan se lehetett volna. Egyetlen pillanatra sem.
Talán túlságosan is kellemes illata volt. De azt még mindig nem felejtettem el, mikor pimasz módon utánam jött a zuhany alá. Persze én sosem tudtam meglepni őt semmivel sem...bár talán egyvalamivel igen...de arról mély hallgatás van minden pillanatban...*
Vissza az elejére Go down
James Quinn
Vérleopárd
James Quinn


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Jan. 22.
Karakter kora : 43
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Hudson folyó és partja - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hudson folyó és partja   Hudson folyó és partja - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 3:50 pm

-Nem akartalak ennyire megilyeszteni.
Valootam be az igazat és bünbánóan néztem rá még se tudtam visszafolytani nevetésemet. Annyira aranyos volt ahogy igyekezett megtartani egyensúlyát. Szerencsére sikerült neki máskülönben előfordulhatott volna, hogy a földön hemperegve gonosz módon kinevetem.
A hangos kacaj rögtön abba maradt ahogy a hideg vízcseppek bőrömhöz értek. Mérges tekintedttel meredtem az imádott nőre és hangtalanul figyeltem minden egyes mozdulatát. A gyengéd csók felforrósította ajkaimat most még is türtöztettem magam, hogy a lágy puszit ne váltsa föl a heves csók csata.
-Miből gondolod, hogy órák óta követlek?
Kérdésére kérdés volt válaszom. Rideg hangomtól más valószinüleg meghátrált volna de mivel Roy nagyon jól tudja, hogy bármit is tesz soha se bántanám, nyilván nem retten meg. Kérdő tekintetem arcát fürkészte. Elbizonytalanodtam, ilyen se volt még. Roy most vagy blöffől vagy tényleg tisztába volt azzal a ténnyel, hogy követtem. Bárhogy is legyen elhatároztam, megadom neki ezt a sikerélményt. Hiszen valamivel ösztönözni kell ha tanítani akarom.
Emberi szem számára követhetetlen gyorsasággal rúgtam ki Roy lábát és ha nem volt eléggé gyors ahoz, hogy kivédje vagyfélreugorjon akkor most szépen hátra esne ha…. Nem rugaszkodnék el a földtől és nem kapnám el még a levegőben, hogy aztán óvó karjaim között fektethessem a földre.
-Csak szeretnék megbizonyosodni afelől, hogy minden egyes percben résen vagy és felismered a közeledő veszélyt főleg amikor…. –hangom egy pillanatra elcsuklott és nyeltem egyet- egyedül vagy.
Utáltam mikor nincs mellettem, egyszerűen nagyon nehéznek tünt elviselni ezeket a perceket.

Vissza az elejére Go down
 
Hudson folyó és partja
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Külváros és Iparnegyed-
Ugrás: