Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Jobb mint Otthon
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

    » Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

    » Családi házak
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

    » Avatár foglaló
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

    » Játék egyeztető
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

    » New York IC Chat
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

    » Alix Sarah O'Flanagan
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

    » Zene ajánló
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

    » Menedéket keresve...
    Családi házak - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

    Üdvözöllek!
    Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
    Hírek, események
    Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
    Nem árt ha megteszed :P
    Üdvözletem!
    Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
    Statistics
    Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Dante Roberts

    Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
    S.O.S ;)
    Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Családi házak - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
    Top posters
    Rafael Blackstone
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Amélia M Howle
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Arysha Wolf
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Russel O Donnell
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Saffiya Jamila Moor
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Elizabeth Bennet
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Royan Hannigan
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Artemis Othen
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Roxanne Cole
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Norah-Lynn Blackstone
    Családi házak - Page 3 I_vote_lcapCsaládi házak - Page 3 I_voting_barCsaládi házak - Page 3 I_vote_rcap 
    Május 2024
    Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar

     

     Családi házak

    Go down 
    +2
    Roen Ormer
    Rafael Blackstone
    6 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
    SzerzőÜzenet
    James Quinn
    Vérleopárd
    James Quinn


    Hozzászólások száma : 48
    Join date : 2010. Jan. 22.
    Karakter kora : 43
    Tartózkodási hely : Mindig máshol

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 7:53 pm

    Szemeit lehunyva szívta be ajkát, ahogy a puha női bőr felkeltette amúgy se mélyen alvó vágyait.
    -Csak úgy merő kíváncsiságból kérdezem de tudod Te mivel játszol?
    Suttogta még mindig lehunyt szemmel és könnyedén kapta el az őt cirógató női kacsót és emelte ajkaihoz, hogy lágy csókokkal árrassza el. Szemeit hírtelen nyitotta fel ami már smaragd zölden világított a délutáni homályban. Cseppet se mondható emberinek a jelenség de ez mit számít mikor fajta beliével enyeleghet édes kettesben. Játékosan dorombolt ahogy a kis kezet arcához érintette és hozzá dörgölődzött.
    Egy ugrással termett a nő fölé ki lehet most megijedt de nem menekülhet többé. Lassan engedte le testét a másikéra ki érezhette James ágaskodó férfiasságát. Hogyha Roy venné a bátorságot és fölöslegesen hadonászni kezdene akkor bilincsbe fogja a vékony kacsókat és úgy dörzsöli sima arcát a nőstényéhez.
    -Felébresítetted az alvó oroszlánt, Szívi. Mi lesz most így velünk?
    A nőre bízza a választás lehetőségét pedig most könnyű szerrel elvehetné amit akar. Még se teszi mert egy…. Roy nem érdemelné meg az efféle viselkedést kettő… a nő szava és akarata szent, persze csak akkor ha az övé mégha ezt a másik nem is tudja.
    Vissza az elejére Go down
    Royan Hannigan
    Véroroszlán
    Royan Hannigan


    Hozzászólások száma : 85
    Join date : 2009. Sep. 12.
    Karakter kora : 39
    Tartózkodási hely : New York

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 9:27 pm

    *Mikor csókolgatni kezdte kezemet, meglepetten pillantottam rá. Összevontam szemöldököm, s mikor fölém ugrott, sikkantottam egyet. Egy kicsit megijedtem, s szívem hevesen vert. Egyre gyorsabban, s lassan azt hittem, kiugrik a mellkasomon. *
    -Azt hittem én vagyok az Oroszlán, és nem te.
    *mormogtam, s próbáltam szabadulni, mire bilincsbe fogta kezemet. Kicsit még mozgolódtam, próbálva szabadulni, de nem jött össze a dolog. Valamit ki kellett próbálnia. Valamit, ami sokszor bejött már, s képes volt elmenekülni. Igaz csak pár pillanatra. De most érezte, nem fog menekülni, mert macskája egyre feljebb tornássza magát, s az ő sötét szemei lassan semmibe vesznek. Marad a macska pillantása, a kéjes vágytól égő tüzes tekintet.*
    -Velünk? Talán veled nagyfiú.*villantottam felé egy mosolyt, s sikeresen kiszabadítottam kezem, s távolabb toltam magamtól.
    *Mit teszel ha most itt hagylak, és felöltözöm?*nem ilyet én soha nem kérdeztem volna. Ez nem igazán én voltam, hiszen hangomba némi (furcsa érzés volt) dorombolás vegyült. Pillantásom sem az enyém volt. Én így soha nem néznék egy férfira sem. Az ég világon egyre sem.*
    Vissza az elejére Go down
    James Quinn
    Vérleopárd
    James Quinn


    Hozzászólások száma : 48
    Join date : 2010. Jan. 22.
    Karakter kora : 43
    Tartózkodási hely : Mindig máshol

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Feb. 18, 2010 8:38 pm

    Egy pillanatra megbabonázva meredt az alatta doromboló macskanőre végül azon vette észre magát, hogy a hátsóján ül, karjaival a háta mögött támaszkodva messzebb a nőtől.
    -Ügyes de nem eléggé.
    Kacsintott és macsós mosolyát villantva vissza ugrott jövendőbelijére.
    -Nagyon egyszerű Szivi. Nem engedlek el és ne hidd, hogy még egyszer bedőlök neked.
    Szavaiból nem áradt a fenyegetőzés lehelete ez csupán játok volt amit gyengéd nevetésével bizonyított na meg azzal, hogy most nem fogta le nősténye karját. Lassan, akadozva hajolt közelebb a vékony nyakhoz, hogy ha a gazdája isengedi akkor beszívhassa édes illatát és ajkaival gyengéden érintette a vékony bőrréteget.
    -Na jó. Játék befejezve ha tovább folytatjuk a végén nem fogok tudni leállni.
    Szomorkásan tekintett a csillogó szemekbe és megfutamodva dőlt Roy mellé.
    -Azt hiszem veszélyes vagy rám nézve.
    Kacagott fel ahogy karjait feje alá helyezte és egy száll semmiben nyúlt el az ágyon.
    Vissza az elejére Go down
    Royan Hannigan
    Véroroszlán
    Royan Hannigan


    Hozzászólások száma : 85
    Join date : 2009. Sep. 12.
    Karakter kora : 39
    Tartózkodási hely : New York

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 1:13 pm

    -Te aztán vicces vagy Jimmie!*villantottam meg felé egy mosolyt, s mikor megjegyezte, hogy nem fogunk tudni leállni, én magam is elnevettem magam.*
    -Talán te nem tudnál leállni nagyfiú!*mondtam, miközben felkönyököltem, s úgy pillantottam rá, majd leterítettem a kellő részen egy pléddel. Hisz hiába láttam minden porcikáját, így is éreztem hogy kezdek vörösödni. Még ennyire nem voltam pőre úgy, hogy nem önszántamból történt. Jó persze nem is ellenkeztem. Nem mondtam ellent neki, és még csak azt sem mondtam, hogy hagyjon békén, szóval én vagyok az a lány, akire nincsenek olyan hatással a dolgok. Vagy ha mégis, akkor egy egészen kicsikét talán igen.
    Jó, még mindig ott volt a tudat hogy jól nézett ki, és szívdöglesztő a mosolya, de nem akartam magam olyan könnyen adni. Ahogya a bennem élő nagymacska sem, de még nem ismertem annyira. Azt tudtam róla eddig, hogy olyan dolgokat is meg mer tenni amit én nem, s most... azt hiszem most is kezd egyre eluralkodni rajta. Talán az ő macskája teszi ez? Vajon akkor is ez lett volna hogyha velem marad az aki ezt tette velem? Talán akkor már sokkal többet tudtam volna magamról, és arról ami vagyok.
    Minden esetre kikeltem az ágyból., odamentem a szekrényemhez, elővettem belőle egy pihe-puha köntöst magamnak, belebújtam, s dobtam egyet oda Jim mellé is. (a volt páromé... röstellem, de még nem váltam meg tőle ) Majd Jim felé fordultam.*
    -Nem harapnál valamit nagyfiú?
    *S azzal már mentem is ki a konyhába, hogy végre csináljak valamiféle kaját magamnak. Valamit, ami egy kicsit kellemesebb mint az, amit egész nap ettem. A nagy semmi. Annál minden csak jobb lehet.Valami édeset akartam enni, így elővettem a mogyorókrémet, s egy kanalat, majd felültem a konyhapultra, s kanalazgatni kezdtem.*
    Vissza az elejére Go down
    James Quinn
    Vérleopárd
    James Quinn


    Hozzászólások száma : 48
    Join date : 2010. Jan. 22.
    Karakter kora : 43
    Tartózkodási hely : Mindig máshol

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 7:17 pm

    A lánnyal együtt nevetet ami igen csak ráfért, idejét se tudja mikor töltötte idejét ilyen kellemes társaságban. Royal együtt még saját magán is képes volt nevetni ez a lány biztos halandóként is különbözött a többi nőszemélytől és most, hogy a vonzó nőhöz egy vonzó macska is párosult maga lett a tökély a férfi álmok megtestesítője egy igazi kihívás és nyeremény. Nem kell félre érteni, nem trófeaként tekint a fiatal kölyökre egyszerűen csak nem találja a megfelelő szavakat.
    -Ezt a kérdést nem nekem kellene feltennem?
    Szemöldökeit összehúzva tekint a plafon felé de aztán vigyorogva nézi a konyhába kisétáló leányzót. Nagyott sóhajtva hunyta le szemeit és nem értette, hogy Roy mi a fenéért ragaszkodik egy férfire méretezett köntöshöz. Persze ez az Ő dolga és nem szólhat bele. Aztán egy mennyei illat jutott el tudatáig ahogy szaglószervét ingerelte. Cimpái kis ám fürge mozdulatokkal kapkodtak a szag uzán mintha az éltetné őket. Összefolyt a nyál a szájába ahogy kikászálódott az ágyból és berohant a fürdőbe, hogy felkaphassa alsógazyáját.
    -Mogyorókrémet eszel? Ő… azt hiszem én is kérek.
    Szempillantások alatt jelent meg a lány előtt és kiszolgálva magát vett ki egy kanalat az egyik fiókból, majd arcához emelve azt ártatlan szemeket meresztett Roy felé.
    Vissza az elejére Go down
    Royan Hannigan
    Véroroszlán
    Royan Hannigan


    Hozzászólások száma : 85
    Join date : 2009. Sep. 12.
    Karakter kora : 39
    Tartózkodási hely : New York

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 7:52 pm

    -Igen. Azt eszek.*feleltem mosolyogva, miközben játékosan vettem belőle egy újabb kanállal. Oldalra billentettem fejemet, s mikor elővett egy kanalat, s olyan ártatlan kiscica szemekkel pillantott rám, elnevettem magam*
    -Nem is tudom. Nagyon szeretnél belőle?*kérdeztem, miközben lábammal közelebb húztam őt, hogy elorozhassam tőle a kanalat, s azzal vegyek egy adagot a krémből, majd a szája felé tartottam.*
    -Biztos nagyon akarod?*huncudkodtam. Ha nagyon dög akartam volna lenni, akkor nem adtam volna neki belőle, hanem én ettem volna meg azt a falatot is. Elvettem volna, s ő hoppon maradt volna. De aztán mégis odaadtam neki. S közben egy pillanatra sem vettem le róla szemem, majd csak utána, mikor már a kanál a szájában volt, s lábammal elengedtem őt, s vettem belőle egy ujabb kanállal. Már csak fagyi hiányzott hozzá, és egy üveg bor. Persze az mindegy volt hogy milyen, csak éppen nem volt kedvem előhalászni egyet sem. De mégis erőt vettem magamon, majd leszálltam a púltról, odamentem a polchoz, levettem a dugóhúzót, majd elővettem a hűtőből egy előre behűtött félédes vörösbórt, levettem róla a védő fóliát, majd a dugóhúzó segítségével kihúztam a dugót, s elővettem két poharat. Köntösöm persze lecsúszott egyik vállamról, mi így kivillant, de nem zavartattam magam.*
    -Kééérsz?*érdeklődtem kislányos bájjal hangomban.*
    Vissza az elejére Go down
    James Quinn
    Vérleopárd
    James Quinn


    Hozzászólások száma : 48
    Join date : 2010. Jan. 22.
    Karakter kora : 43
    Tartózkodási hely : Mindig máshol

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 8:20 pm

    Hagyta magát vezetni, miért is ne hagyta volna? Mindig kapható volt egy kis játszadozásra főleg ha jövendőbeli pár jelöltje invitálja a szórakozásra. Addig jó amíg nem kell fontosabb dolgokkal foglalkoznia. Megunva a játszadozást kikapta a mogyoróvajat Roy kezéből és a nő helyére ülve nyalogatta a vajas kanalat.
    -Igen. Kérek.
    Motyogta ahogy a gyermeki hangon szólaló nőstényre pillantott miközbe tovább nyalta a kanalat.
    -Köszönöm.
    Mondta ahogy átvette a poharat majd belekóstolt a nedűbe.
    -Hm, nem is rossz!
    Állapította meg miután ízlelgette a bor aromáját, bár nem értett hozzájuk és nem is tartozik a kedvencei közé de néha, néha jól esik elkortyolgatni egy pohárral.
    -Tudom, hogy még nem döntöttél dee…. –sármos mosolyával nézett fel a nőre- mi lenne ha most átmennénk hozzám is. Csak, hogy lásd hol is lakom. Még mindig abban reménykedem, hogy elfogadod az ajánlatomat és hozzám költözöl. Persze ha szeretnél, kaphatsz külön szobát is de az enyémbe is bőven elférsz macskástól is. Ha viszont azt szeretnéd, hogy maradjunk akkor tényleg nem fogok felelőséget válalni tetteimért. Már csak azért se mert árad belőled, hogy Te is akarod.
    Őszintén beszélt a lányhoz rá izzva a döntő szó jogát ám lehet kissé nyersen vagy szókimondóan fogalmazott de egyszerűbb útnak látta a nőt szembesíteni vágyaival.
    Vissza az elejére Go down
    Royan Hannigan
    Véroroszlán
    Royan Hannigan


    Hozzászólások száma : 85
    Join date : 2009. Sep. 12.
    Karakter kora : 39
    Tartózkodási hely : New York

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 7:33 pm

    *Oldalra billentettem fejem, és úgy tekintettem rá. És már megint az a mosoly ott az arcán. Egyszer, ha így megy tovább, még elolva...de nem gondolunk semmire sem, mert bele les a fejembe, és akkor...jó, így is úgy is tudja... persze én sokmindent nem értek a dolgokkal kapcsolatban.*
    -Magam sem tudom mit érzek nagyfiú... csak azt tudom, hogyha továbbra is így nézl rám...* nem folytattam. Rábíztam arra a hatalmas fantáziájára, hogy mit is tesz hozzá, közben elballagtam a szobám felé, miközben kildoztam köppenyem, s a szobám ajtaja előtt, ledobtam magamról azt, s úgy mentem be oda, hogy magamra kapjak valamit.
    Én soha nem voltam ilyen! És most mégis! Aki régen ismert... és most találkozna velem, rám sem ismerne.
    Szekrényemből elővettem fehérneműm, fehér csipke volt. Szerettem. Olyan bársonyosan puha volt. és ami mégjobb, nem látszik hogy rajtam van. És ez a mai ruháknál nagy előny.
    Majd egy lila, kicsit bővebb kivágású felső következett. Magamra kaptam, s hozzá, egy csőszárú farmert vettem magamra, s immáron rendesen felöltözve mentem ki hozzá. *
    -Egyezzünk meg abban, előbb megnézem a helyet, és csak aztán döntök. Nos, mit szólsz hozzá nagy fiú?*mosolyogtam rá, nekidőlve az ajtó félfának.*
    Vissza az elejére Go down
    James Quinn
    Vérleopárd
    James Quinn


    Hozzászólások száma : 48
    Join date : 2010. Jan. 22.
    Karakter kora : 43
    Tartózkodási hely : Mindig máshol

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 4:25 pm

    Mosolyogva mégis mozdulatlanul hallgattam a nő zsörtölődését ahogy egyre jobban összezavarja magát. Végül csak szemeimet forgatva hagytam, hogy bem nejen a szobába és magára kapjon valami göncöt. Természetesen szemtelenül követtem és végignéztem a jelenetet. Ajkaimat halk dorombolásra emlékeztető hang hagyta el. Nem csak a látvány volt csodálatos de az illata is. Nem kellett kijönnie elég volt, hogy megforduljon, hogy jelezhesse elkészült.
    -Megbeszéltük.
    Ellenkezést nem tűrően gyengéden ragadtam meg a vékony kacsót és immáron együtt hagytuk el a lakását. Győzelemtől csillogó szemekkel és emelt fővel sétáltam mellette tudván, megkaptam és hamarosan végleg az enyém lesz. Biztos voltam benne, hogy nálam marad és ha eszébe jutna az ellenkezője érvekkel gyorsan lebeszélem róla.
    -Tetszeni fog neked. Én tudom.

    Vissza az elejére Go down
    Rafael Blackstone
    V. Falkavezér - Alfahím
    Rafael Blackstone


    Hozzászólások száma : 791
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 2:12 pm

    Lynn

    Mikor megálltam a ház előtt, kérdő tekintettel rá meredve, meg se kellett szólalnom, már hallottam is a válaszát. Megdöbbentem egy pillanatra, s csak utána kiáltani volt időm.
    -Bess a nagyanyád?!
    Választ nem kaptam ezen kérdésemre, hiszen már odabent volt a lány. Csendesen utána mentem, s közben alaposan megnéztem magamnak a kertet, hisz tudtam, hamarosan ismét itt kell majd tevékenykednem. Még jó hogy mostanában nincs annyi dolgom a falkával, és tudok ilyesmire is odafigyelni, hisz Joe, a drága jó Joe, mindent kézben tart, míg én távol vagyok. Persze telefont bármikor megengedhet nekem, így amikor csak kellek, már rohanok is, hogy teljesítsem feladataimat, mikor éppen nem azt intézem.
    Odabent az idős nő, tőle eddig szokatlan pózban üldögélt a kanapén kávéjával kezében. Mikor a lányka elszaladt inni egyet, én közelebb mentem az idős hölgyhöz, s kérdőn tekintettem reá.
    -Bess…ez valami vicc?!-kérdeztem tekintetem rá szegezve.
    -Nem édes fiam!-mosolyodott el kedvesen, majd meglapogatta maga mellett a kanapét, de nem ültem le. Inkább az ablakhoz sétáltam, s mereven meredtem kifelé az utcára.
    -Nem szóltam róla, mert a lányom megkért rá. Úgy gondolta, mivel olyan vagy…nem lennél jó apa, s nem érdekelne, mi van velük.
    -Bess… mikor elmondtam neki, elzavart! Pedig arany élete lett volna mellettem!!-morantam fel, miközben megtámaszkodtam az ablak keretén.
    Sosem gondoltam volna hogy van egy gyerekem. De tudtam, nem fogok tudni úgy tekinteni rá, mint a sajátomra. Túl sok idő telt el az óta, s túl sok mindenen mentem keresztül ez alatt az idő alatt.
    -Megilyedt…
    -Ha szeretsz valakit, nem érdekel, hogy micsoda, mert szereted! Nem azért ami… az ilyesmi megmagyarázhatatlan. - lassan felé fordultam, s mikor morcosan pillantott rá, s ismét megveregette maga mellett a kanapét, inkább az egyik fotelben foglaltam helyet. Nem szóltam többet, csak ücsörögtem ott, miközben arra gondoltam, milyen jó is lenne átváltozni, elrohanni ez elől a hatalmas probléma elől. Hiszen annyi gyermekre kell vigyáznom. Annyi mindenre kell figyelnem… és most még ez a lány is…
    -Erre nem voltam felkészűlve… -felkeltem s kimentem a verandára. Lassan lementem az egyik öreg kemencéhez, s hatalmasat ütöttem az oldalára, mi szinte abban a pillanatban berepedt, s kicsiny darabokban potyogott szerte-szét.
    Érthető lehetett dühöm, hiszen ennyi éven keresztül hazudtak nekem. Elhallgattak előlem, egy olyan dolgot, mely az elevenembe vágott. Talán azért sem találtam magam mellé mást, hisz egy életre választunk párt… de erőszakos sem lehettem… olykor fel kell adni…
    Leporolva kezem, visszamentem a házba, s csendesen szólaltam meg.
    -Ha lesz egy kis időm, újra rakom a kemencét….-igaz már vagy négyszer meg csináltam, most beérett az ötödik is.
    Vissza az elejére Go down
    https://twinleague.hungarianforum.com
    Norah-Lynn Blackstone
    Halandó
    Norah-Lynn Blackstone


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Sep. 25.
    Karakter kora : 29

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 3:24 pm

    Hatalmas zaj zökkentett ki abból a fura megmagyarázhatatlan állapotból, amit inkább neveztem így, mint bármi másnak, holott pontosan tudtam kicsit félek, jó...talán nem is kicsit.
    Valami összetört, ha jól hallottam.” Tizennyolc év után megtudni az igazságot nem volt könnyű sem az én számomra, se az ő számára. Az ilyesmi nem olyan, amit az ember hipp-hopp feldolgoz és minden happy lesz. Ijedten pattantam fel és siettem a nappaliban ahol megálltam az ajtóban és megkapaszkodtam benne, mintha nem lennék képes megállni a két vékonyka lábamon. Teljesen össze voltam zavarodba, zaklatottan néztem az egyik személyről a másikra. A nagyanyámra haraggal tele meresztettem sötét íriszeim, az apámra pedig... szintén haragosan. Az egész megnyilvánulásából azt vettem le - a háta közepére sem kíván engem, nyilván jobb volt neki abban a tudatban élni, hogy nincs gyermeke. Nem kellett volna megmondanom, most már biztosan tudtam, hatalmas visszafordíthatatlan hibát követtem el, mivel másnak is ártottam. Önzően viselkedtem...
    - Én … nem is tudom mit mondhatnék?! - Kezdtem bele, de nem léptem hozzájuk közelebb. A nappali kellemes otthonias melegsége most semmilyen hatással nem volt rám. - Nem tudom milyen súlyos oka lehetett anyának amiért távol tartott magától. Igazából nem is érdekel... kár volt elszólnom magam azt hiszem, önnek is sokkal jobb lehetett, amikor még nem tudott rólam. -
    - Lynn... - Próbált közbevágni nagyi. - Fogd be! Most az egyszer... ne szólj bele! Hazudtál anya is hazudott teljesen hülyét csináltatok belőlem, úgy hogy légy szíves hagy mondjam el amit szeretnék! - Ziháltam dühtől csöpögő szavaimat. Haragudtam én mindenkire, a szobában lévő összes személyre, ezúttal még apámra is, aki semmiről sem tehetett, de leginkább magamra, amiért kiakadtam, ez még nem mentett fel az alól, ahogyan nagyanyámmal beszéltem. - Dühös vagy angyalom, azért mondasz ilyeneket. Nyugodj meg, kérlek! - Tett hozzá halkan kissé megszeppenve, és ami az illeti meglehet igazat mondott. Korábbi nyugodtsága fátyolként hullott a földre aggódóan pillantott apámra, amint látta kedves szavai ezúttal nincsenek édes kis unokájára hatással. A kedves kis nappali feszültséggel telt meg, pukkadásig. - Nyugodjak meg? Már hogyan is nyugodhatnék meg? Viccelsz velem? Ő nem kér belőlem és tökre megértem elvégre palira vették. De te itt ülsz nyugodtan, mintha mi sem történt volna a fenébe is! Hazudtatok... minden nap. Éreztek egyáltalán bűntudatot? Éreztek bármit is? - Nagyi megvolt lepve nem mondott semmit, vagy ha akart akkor sem tudott a meglepődöttségtől. Megigazított tört fehér blúzát, mit kivételesen a mai napra vett. Eddig mindig megmondtam ami a szívem nyomja, de szépen és nyugodtan ez azért óriási különbség volt. Olykor kitudtam akadni, de ez most más volt. Komoly dolgok forogtak kockán és leginkább a nagyim higgadtsága bosszantott fel, mikor én fortyogtam ő meg ott ült, istenem. Mart égetett a düh, igazából órákig tudtam volna róla beszélni mit érzek most. Lehet írok róla egy verset.
    - A legjobb lesz, ha elfelejti ezt az egészet és tudomást sem vesz rólam. Nem akarom magának bonyodalmat. Eddig is megvolt nélkülem és ezután is meglesz. - Azzal felszaladtam a szobámba mielőtt bármit mondhattak volna, és erőtelejsen becsaptam magam mögött az ajtót. Nem zokogtam, mint más tenné; képtelen voltam rá. A kezem ügyében akadó első tárgyat a nemrégiben frissen meszelt falhoz vágtam. Alig pakoltam még ki a ruháim java része a bőröndökben hevert, de néhány személyes tárgynak megtaláltam a megfelelő helyet. Repült a lámpa, az éjjeliszekrényen lévő közös kép anyámmal, bármi ami a kezem ügyében akadt. Nem tudtam leállni... nem akartam leállni. Leakartam vezetni az összes felgyülemlett érzés mi bennem tombolt. Lesöpörtem a polcokat, ha közben megsértettem kezem se vettem volna észre. Mindennek fültanú lehettek, s ajánlottam mind kettőjüknek, hogy ne nyissanak most rám. Egyedül akartam lenni és tombolni, igen ez volt rá a megfelelő szó a tombolás... olyan régen tomboltam utoljára ideje volt levezetni a feszkót.
    Vissza az elejére Go down
    Rafael Blackstone
    V. Falkavezér - Alfahím
    Rafael Blackstone


    Hozzászólások száma : 791
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 3:58 pm

    A lányka kiakadt, de ezen egy pillanatig sem csodálkoztam. Én magam is hasonlóképpen éreztem. Elárultak, becsaptak, átejtetek. Bár egy nem elfogadott kapcsolatban, talán ez a helyes. Talán az a legmegfelelőbb az egészben, hogy mindennek így kellett lennie.
    Volt már dolgom kiakadó fiatalokkal, kik nem tudták még is hová tegyék dolgaikat, azt, mit átéltek, vagy mit éppen eltitkoltak előlük.
    Nem szóltam semmit sem, csak álltam ott, miközben enyhén kivörösödött öklömet dörzsölgettem.
    Lassanként a lány elrohant, én Bess-re pillantottam. Nem vontam kérdőre, mért is nem szólt, hiszen tudta, hatalmas feladatom van, mely óriási teher, nem csak nekem, de mindenki másnak is az lenne ezen a vidéken, ha felügyelet nélkül hagynám a dolgokat.
    Törés zúzás reccsenések ezrei harsantak fel. Dolgok csapódtak a falhoz, amit kivételesen nem én csináltam meg, de ez nem volt a legjobb megoldás. Érthető volt igaz kiakadása, de nem így kellett volna lereagálnia az egészet.
    Az idős hölgy,csak jót akart neki, s ártani egy pillanatra sem.
    -Menjcsak!-szólt az csendesen, s én magam megindultam az emelet felé.
    Csendes halk léptekkel haladtam, s megálltam a nekem aprócskának tetsző szoba csukott ajtaja előtt, s óvatosan megzörgettem azt. Tudtam nem engedne be, így csak nekitámasztottam jobbomat az ajtófélfának, s mikor odabent abbamaradt a csapkodás, csendesen megszólaltam.
    -Nézd Kölyök… ez épp olyan furcsa és rossz neked, mint nekem, és a nagyidnak… ha tudtam volna hogy vagy…nekem a család az elsődleges…vigyázok Bess Nagyira hosszú évek óta…-elhallgattam, hiszen tudtam, éreztem nem ezt akarja hallani.
    -Azt hittem, bízhatom anyádban, így nagy titkot bíztam rá, mi aztán eljutott sok helyre, sok mindenkihez….a Nagyapád…azzal fenyegetett, megöl, ha még egyszer anyád közelébe megyek…igaz nem lett volna könnyű dolga….de elmentem… jobb a békesség. Sokszor visszamentem, figyeltem anyádat…de más fazonnal láttam viszont…Így beletörődve elmentem, s éltem a saját életemet, mit sem tudva semmiről. - vettem egy nagyobb levegőt. Nem szerettem az ajtóhoz beszélni, de van mikor a nem szeretem dolgokat is meg kell tenni.
    -Ha ki jössz onnan…bár anyád úgy is elmondta, miféle „szörnyeteg” vagyok- az utolsó két szót, gúnnyal, s haraggal ejtettem ki számon. Nem tartottam magam tisztátalannak, vagy kárhozottnak. Ugyan olyan ember voltam, mint a többiek, csak kicsit különleges… másabb, mint ők. Sokkal másabb, de nem mondom azt, hogy jobb.
    -Ez az egész sok nekem egyszerre…-~de talán majd megszokom~- de a vérem vagy… ezért ha késve is….de felelősséggel tartozom Irányodban….-elhallgattam, majd hátat fordítottam az ajtónak, s letelepedtem a fal mellé, hátamat neki vetve.
    Vissza az elejére Go down
    https://twinleague.hungarianforum.com
    Norah-Lynn Blackstone
    Halandó
    Norah-Lynn Blackstone


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Sep. 25.
    Karakter kora : 29

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 4:57 pm

    Fájt a kezem, valami lesérthette, de pontosan melyik tárgy tette azt bizony nem tudtam megmondani. Vajon a képkeret? Az ijesztő szobor, mi mindig is ezen a polcon hevert? Lényegtelen... Szép rendet raktam a szobámban, az már biztos. Nem lesz könnyű a takarítás, de kit érdekel? Semmi nem tudott érdekelni azon kívül, hogy sikerült legalább kitomboltam magam úgy ahogy. Megannyi törött tárgy hemzsegett a földön árván összetörve, teljes volt a káosz... Volt néhány olyan jellemvonásom, amelyet nem helyeseltem, és időnként voltak olyan pillanataim is, amikor magamat sem kedveltem túlságosan, ez pontosan olyan pillanat volt... Magamra sem ismertem, erőtlenül rogytam az ágyam mellé, kifulladva meggyötörve, s némán szipogva hallgattam az idegen férfit, kire sokkal nehezebben esett apámként gondolni. A puha fáradt levendula színű takaróba töröltem meg szemeim. Az illata nagyon finom volt, amióta az eszem tudtam azóta ezt a fajta mosószert használta nagyanyám, - imádtam.
    Szavai mintha lyukat ütöttek volna belém, fájtak. Fájt tudni, hogy nagyanyám annyi ideje tudott róla. Vigyázott rá tehát rossz ember mégsem lehet ettől függetlenül nem tudhattam róla, inkább becsaptak és titkolták tovább, mint a világ legnagyobb legrosszabb bűnét. Megvonták tőlünk tudhassunk egymásról ez megbocsájthatatlan. Erre egyszerűen semmiféle indok nem jogosította fel őket. Ugyan könyörgöm, mert farkas... ne nézzenek már óvodásnak, rég kinőttem a gyerekmesékből.
    Egy cipőben járunk hahh... én azt hittem bízhatok anyában, sőt mindig is tudtam ő az egyetlen akiben igazán megbízhatok, erre tessék. Ha benne nem bízhatok, hát akkor kiben...?!
    - Ugyan kérlek, nem neked kell magyarázkodnod, nem te hazudtál nekem! - Súgtam némán az ajtó felé túl csendesen, hogy meghallhassa. Nem magázódtam többé úgy véltem nem szükséges. „Miféle nagy titkot bízhatott rá? A farkasos dolgot? Na tessék megint ez. Ez egyszerűen nevetséges!” Hátra döntöttem fejem az ágyra és plafont kémleltem, egyenlőre még nem akartam kimenni mellé, erőt kellett gyűjtenem hozzá újra. Újra átgondoltam minden szavát. A nagyapámat nem ismertem, meghalt mielőtt megszülettem, tehát fogalmam sem volt meddig ment volna el az öreg. Halállal fenyegetni mást nem szép dolog. Nagyon, de nagyon komoly az ilyesmi – feljelenthette volna. De inkább elhagyta anyát... Feladta. - Ami az illeti anya nem tudja, hogy tudok rólad. Nagyi mondott ezt- azt. Tőle tudom a neved , a címed, s képet is tőle kaptam. - Lassan kinyitottam ajtómat és megálltam előtte, kezembe a róla tartott kis fotót, mint megingattam. - Miért hiszed ennyire azt, hogy... na de komolyan, nem vagyok már gyerek elmondhatod az igazságot. Bankrabló vagy? Embert öltél? Őrült vagy? Esetleg mind a három? Bármit elhiszek, csak azt nem hogy, hogy... - Apró keserű mosolyra húztam ajkam, harcban álltam az igazsággal, az elmém képtelen volt befogadni farkasemberek létezését. Féltem pedig nem félhetek mindentől a világon, amit nem ismerek. Leültem az ajtóm elé és hosszú pillanatig csak némán néztem őt. Feltűnt, hogy néhány vonásom erősen hasonlít az övére, csalhatatlanul egy vér voltunk. - Gondolom... nekem is sok ez egyszerre, főleg hogy azt állítod magadról más vagy, mint a többiek. Egyáltalán nem látlak szörnyetegnek, ugyan olyan vagy, mint én és a többi ember. Kérlek mondd meg az igazat, nem ígérem, hogy nem akadok ki, de anyával ellentétben bennem megbízhatsz nem szokásom mások titkát elkotyogni. - Ez volt az én erősségem, amit olyan sokan ki is használtak, s elmondva kellemetlen titkukat rábízták, hogy ha már az ő lelküket is nyomja valami, az enyém se legyen kivétel. Rettenetes, hogy tudsz valami súlyosat és nehezet, és még rettenetesebb, hogy nem tudod kivel megosztani. Annyi titkot tudtam, de szinte egyik sem volt az enyém. - Megakarlak ismerni, ha te is szeretnéd. Fél életemet apa nélkül éltem le... - Mindig ijesztő dolog megnyitni valakinek a szíved, ő képes lesz rá? Megengedi, hogy megismerjem?.
    Vissza az elejére Go down
    Rafael Blackstone
    V. Falkavezér - Alfahím
    Rafael Blackstone


    Hozzászólások száma : 791
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 5:18 pm

    Mielőtt bármit tehettem volna, kijött, s magyarázni kezdett. Olyan dolgokat mondott, amivel tisztában voltam. Tudtam, hogy ez nem fog neki tetszeni, hogy nem hiszi el. De ha még nem látta, még is hogyan hihetne benne? Ha ő is olyan, mint milyen én magam is voltam, akkor Hiszem ha látom típus lehet. Elvettem tőle a képet, majd alaposan megnéztem. Régi kép volt már. Itt még olyan fiatal voltam. Legalább is, én tudtam… nem úgy mint most. Most már idősebb, tapasztaltabb, és erősebb voltam. Erősebb, és veszélyesebb… veszélyesebb, ha nem tudnám kordában tartani magam.
    Lassanként felkeltem,s zöldes lélektükreim egyenesen rá szegeztem, melyek élesen villantak fel.
    -Örülök hogy normálisnak látsz…de vajon eztán is azt hiszed majd?- felvontam szemöldökömet, s lementem a lépcsőn. Gyorsan mozogtam. Egy emberhez képest túlságosan gyorsan.
    Odalent aztán elvonultam a nekem fen tartott megerősített ajtajú szobába, s behajtottam az ajtót.
    Nyakamból leakasztottam láncomat, hiszen az kordában tart, erőt von el, visszafog. Hisz az ártás, mi rám ragadt, veszélyes, s kegyetlen, még is tudok együtt élni vele. Lassanként térdre ereszkedtem, s minden ment a maga útján.
    Csontjaim számomra hangos recsegések, roppanások közepette nyúltak, s változtak meg, mintegy eldeformálódva vettek fel az ismeretlenül is ismerős alakot. Kezeimből mancsok formálódtak, koponyám farkas fejformát öltött. Minden oly’ hírtelen, ám még is gyorsan változott meg. Fájdalmat már alig éreztem mindeközben. Még is furcsa volt. Furcsa, hiszen oly’ rég nem engedtem szabadjára ezen énemet.
    Percek multán pihegve álltam ott, immár farkas képében, ki jóval nagyobb, s hatalmasabb volt a megszokott farkasoknál.
    Csendesen kiosontam a szobából, s egyenesen az emeletre mentem. Bess-t nem láttam semerre sem, hisz ilyes formában még ő sem vélt látni, de talán jobb is, ha egy cseppet zakkantnak tart az öreglány.
    Felérve, a lány mögé ugrottam, s vicsorogva morogtam felé. Nem akartam bántani, de jobb, ha tudja. Tudnia kell. Méregzöld lélektükreim ismerősen villantak fel, miközben egyre közelebb mentem hozzá. Robosztus termetem talán megrémiszthette, ahogy az is, mily erőteljes karmokkal, s agyarakkal vagyok megáldva. Hatalom, és átok ez … hisz ha tehetném, életem ezen formában élném. Vagy inkább nagy részét.
    ~Nem kell félned…~
    Letelepedtem vele szemben, s ha bármíly’ őrültséget akarna elkövetni, hát élesen rámorranok, s megvillantom szemeimet.
    A tudás jó, s van mikor hasznos…ám van, hogy fájdalmas teherként nehezedik reánk.
    Vissza az elejére Go down
    https://twinleague.hungarianforum.com
    Norah-Lynn Blackstone
    Halandó
    Norah-Lynn Blackstone


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Sep. 25.
    Karakter kora : 29

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:04 pm

    Nem az a fajta, aki túlzásba viszi a beszédet, velem ellentétben. Hehh engem nehéz lenne überelni, ebben a nagyanyámra ütöttem minden bizonnyal. Néha csak mondom, mondom és mondom és ha ideges vagyok ez ennél sokkal rosszabb is tud lenni nekem elhihetitek. Bárkit kilehet vele hozni a sodrából, s ez akár jól jöhet. Nagyot sóhajtva vontam fel a szemöldökömet, kis híján leszalad a homlokomról olyan magara szökkent. Úgy véltem semmi olyat nem tud mutatni nekem, amivel majd a véleményemet megváltoztathatja ilyen rövid idő alatt. Az én véleményem sziklaszilárd tud lenni és nagyon nehezen lehet az ellentettjéről meggyőzni. Keményen meg kell érte dolgozni, hajrá!Ugyan olyannak láttam, mint bárki mást volt aki körül vett engem, ember volt hús-vér teljesen normális. Magasabb volt tőlem (tőlem mindenki magasabb), teste nem volt vékony, de ez még semmit nem jelentett. Nem voltak óriási karmai, sem agyarai, mint amilyennek lennie kéne. Az eszembe villanó farkasember legalábbis így nézett ki, akár a mozivásznon szereplők.
    ...Az meg, hogy miben hiszek... hmm... nem tartozok a buták közé, ki mindenféle hülyeséget bevesz, előbb látom aztán hiszem, szóval kár lenne szavakkal győzködnie, felesleges fáradtság lenne részéről, lehetséges hogy ő is tisztában volt vele. Nem ismer, tehát nem vettem biztosra.
    - Héééj! Most meg hova mész? - Kiáltottam utána, de túl hamar eltűnt a szemem elől. A mozdulatait nem bírtam követni, ez igen csak meghökkentett. „Mi a franc?!
    Rossz élőérzetem támadt, de nem mozdultam a helyemről, vártam őt vissza valamiféle magyarázattal. Kellett lenni erre valamiféle ésszerű magyarázatnak, senki nem képes ilyen gyorsan eltűnni a másik szeme elől. Normális ember nem... hihetetlen, de még ekkor sem voltam képes hinni neki. Felállni készültem mikor valami mögém ugrott még épp időben meggondoltam magam, így az esetleges baleset elmaradt. A vicsorgása hallatán lassan kimértem fordultam felé és amit láttam... - Úristen! - Suttogtam némán, mintha attól tartottam volna a hangos szóra talán rám támad. Lábaim remegtek nagyon nehéz volt megmaradnom a talpamon. - Hát igaz... - Na tessék! Kellett nekem ez? Nagy volt sokkal nagyobb, mint amilyennek lennie kéne, vadnak és veszélyesnek tűnt, ugye nem kell mondanom mennyire megijesztett?! Nem kerülte el figyelmemet szemébe villanó ...fenyegetés? Nem tudtam mi csillant meg azokban a nagy ijesztő szemekben, lényeg az hogy halálra voltam rémülve. Az apám volt farkasként... „Mi van ha úgy dönt leharapja a fejemet? Nekem lőttek!
    Egyszerre nyújtott gyönyörű és hátborzongató látványt. Bundája vastag volt és éber fekete, a legfeketébb bunda, mint valaha eddig láttam. Olyan puhának tűnt... megsimogatni mindenesetre semmikép sem mertem. Szükségem van a kezemre, semmi esetre sem lett volna jó, ha leharapja. Akkora fogakkal nem tűnt lehetetlen feladatnak. Élesek voltak és fehérek, de leginkább a méretük és élességük aggasztott. Ösztönszerűen hátrálni akartam, de rám vicsorgott újra, aztán minden halványodni kezdett...eléggé gyorsan. A színek fakónak tűntek, elvesztették egykori ragyogásuk, míg végül elnyelt a sötétség, esküszöm még hallottam ahogyan óriásit koppan a fejem.
    Vissza az elejére Go down
    Rafael Blackstone
    V. Falkavezér - Alfahím
    Rafael Blackstone


    Hozzászólások száma : 791
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:22 pm

    Lépteim felé vezettek, ám előtte megálltam mielőtt még elájult volna. Ám mikor feje a földön koppan, közelebb lépkedtem hozzá, s alaposan megszimatoltam. Biztosra akartam menni. Tudnom kellett. Érezni belső lényének illatát. Tudni, igazat mondtak, s tényleg a gyermekemről van szó, s nem egy átverés áldozata lettem. Így sokkal élesebb a szaglásom, mint emberként, bár nem sok a különbség. Még is, egy hajszálnyi is nagyon sokat változtathat ezen az egészen.
    Rövid idejű szaglászás után, már teljes bizonyossággal állíthattam, ő tényleg az én vérem. Ha akarja ha nem, ott van benne. Olyan mint én, csak még nem jött el az ideje. Lényének azon része, szunnyadva kushad benne, menedékre lelve.
    Eltávolodva tőle, leosontam a lépcsőkön, s egyenesen a szobába mentem, hogy ismét emberi formámban pompázhassak. Visszaváltozásom nem tartott soká, hisz annyiszor történt már meg, hogy rabságba nem eshettem ezen alakomban.
    Mikor ismét eredeti valómban pompáztam, magamra öltöttem ruháimat, nyakamba akasztottam megbabonázott ezüstláncomat, s visszamentem az alélt lányhoz.
    Óvatosan karomba emeltem, s levittem a nappaliba, hol ismét ott volt Bess nagyi, ki eddig a konyhában szorgoskodott. Kedvenc pitémet készítette el, amiért szörnyen hálás voltam neki, hol ott, tudtam nem érdemlem meg. No de nem vagyok én az a jófiú, ki ellenkezik folyton, ha rossz cselekedetei ellenére is megkapja azt, amit akart.
    Nem szóltam semmit sem, csak csendesen ültem mellette, várva, vajon mikor fog magához térni.
    Nem kértem új családot, még is kaptam egyet, s eztán Ő érte is felelőséggel tartozom...
    Csak ültem mellette, miközben a Bess-től kapott teámat kortyolgattam.
    Vissza az elejére Go down
    https://twinleague.hungarianforum.com
    Norah-Lynn Blackstone
    Halandó
    Norah-Lynn Blackstone


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Sep. 25.
    Karakter kora : 29

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 10:01 pm

    Kábán nyitottam fel pilláim, eléggé szédültem, s olyan volt mintha valaki végig ment volna fejemen legalább kétszer. Ez a szörnyű fejfájás nagyon hasonlított a csúnya másnaposságra, mégis egy fokkal rosszabbnak ítéltem meg. Többször voltam másnapos, amiről szinte senki nem tud két barátnőmön kívül – ki mondta, hogy nekem nem lehetnek titkaim? Sosem akartam mintagyerek lenni, volt bennem mindig kellő rosszaság, és szerettem kihasználni, anyám pechjére.
    Először a fekete tévét pillantottam meg, utána az ablak felé néztem. Még világos volt, ami azt jelentette nem lehetettem túl sokáig eszméletlen. Ahogy szép lassan eljutott ez tudatomig, rájöttem minek voltam szemtanúja és ismét furcsán reagáltam. Jó ízű nevetésbe törtem ki, ahogyan lassan felültem fejemet fogva. A szoba kissé forgott velem, ez azonban nem lombozta le kedvemet. A nevetésem kétségtelenül kétségbeesett volt, de ettől még jólesett. Padlót fogtam apám farkas alakjától mi ez, ha nem nevetséges?! Arcomat két kezembe temettem míg kinevettem magam. Túl sok volt ez nekem mára annyi biztos, ezt még egy nálam idősebb sem tudná kellőképp feldolgozni, legalábbis én így gondoltam. Aztán kitudja... vannak nálam sokkal erősebb emberek.
    - Szépen kinyúltam, mi? - Suttogtam félénken arcomon még mindig óriási mosollyal. A konyhából finom illatok kúsztak a szobába mélyet szippantottam hát a levegőbe.. - A frászt hoztad rám... Hatásos bemutatkozás volt. - Suttogtam még halkabban és újra eldőltem a kanapén, hajamat eligazítva arcomról. - Sajnálom, hogy nem hittem neked... de őszintén te hittél volna nekem fordított helyzetben, ha ilyesmivel drukkolok elő, és például azt mondom vámpír vagyok? - Megint felkuncogtam, kitudja lehet ők sem csupán a mesékben léteznek és tündérek is valóságosak. Ebben a pillanatban is ott lapulnak a kertünk mélyében. Mennyi minden lehet még a világban? Kétségtelenül azon része tárult elém, mint eddig mesének hittem. Életem érdekes részéhez érkeztem el. Elköltöztem, iskolát váltottam és megtudtam, hogy az apám teljesen mát, mint akiről eddig hittem. Farkas... képes felvenni alakját és bőrbe bújni. Ezt azt jelenti, hogy... riadtam ültem újra fel és elkerekedett szemeim apámra meresztettem. - Ugye én nem lehetek olyan, mint te? Már mint így is vannak viselkedési problémáim nem hiszem, hogy ilyennel képes lennék megbirkózni. - Tudom, tudom néha sokat kérdezek furcsálltam is, hogy nem tette még szóvá, de ami késik nem múlik. Csillapíthatatlan kíváncsiságot éreztem, szerettem volna sok mindent kérdezni, de szegényre ezután a nap után nem akartam több mindent zúdítani. Csendesen vártam a válaszát, míg a nagyi valamivel a konyhában csörömpölt. Kettesben hagyott miket ezért pedig mérhetetlenül hálás voltam. Ő mindig tudja mit kell tenni, és mikor. Jó lett volna ebben ráhasonlítani. Az élet máshogy akarta szeleburdira sikeredtem.
    Ezután nem szeretnék mást mint jót enni és hatalmasat pancsolni és egész reggelig aludni... álmomban tuti nem fogok semmin se rágódni. A fejfájásomat is kialudnám.
    Vissza az elejére Go down
    Rafael Blackstone
    V. Falkavezér - Alfahím
    Rafael Blackstone


    Hozzászólások száma : 791
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm

    Mikor magához tért, apró megkönnyebbült mosoly futott keresztül arcomon. Igaz, nem aggódtam érte annyira, mint ahogy azt talán látni vélhette, de még is csak jó hatással volt a lelki ismeretemre, hogy nem adta be a kulcsot, s még itt van közöttünk. Igaz nem kis sokk lehetett az ő számára az a tény, hogy minden egyes szó igaz, amit eddig csak rágalomnak vélt talán.
    -Igen... érthető reakció volt.
    Többet talán nem is mondtam erre a kérdésére, hiszen feleslegesnek gondoltam a túl sok, s mértéktelen beszédet. inkább a cselekedetnek kellett kommunikálnia, s nem a rengeteg szónak.
    -Mivel hited ezen a téren nem a legjobbnak bizonyult, így gondoltam, mivel az Én vérem vagy, tisztában kell lenned mindennel ezen a téren.- ám a kérdésén elnevettem magam.- Mivel sok mindent láttam, s tapasztaltam már, így azt a tényt, hogy vámpír vagy, talán elhinném, ha nem a gyermekem vagy... ami persze még mindig furcsa...-egy pillanatra elfintorodtam, majd lassan felkeltem mellőle, s az ablakhoz sétáltam. Kezeim összekulcsoltam hátam mögött, s tekintetem a kinti, egyre őszesesedő természetre szegeztem.
    -Ha figyelembe vesszük, mi is vagyok, s milyen pozíciót töltök be... a válaszom, hogy nagy valószínűséggel igen. Olyan vagy mint én... csak ez, még nem jött elő....
    Gondoltam, hogy válaszommal nem nyerem el tetszését, de őszintének kellett lennem hozzá. Méghozzá akkor is, ha ez neki egy egészen kicsit sem tetszett.
    -De most pihenned kell...-ezekkel a végszavakkal kimentem a konyhába, s letelepedtem az asztalhoz, hol már Bess kitette a pitét egy tálkára, s szelt nekem egy termetesebb szeletett. Elégedett mosollyal arcomon vettem magamhoz villámat, s enni kezdtem.
    Vissza az elejére Go down
    https://twinleague.hungarianforum.com
    Ajánlott tartalom





    Családi házak - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Családi házak   Családi házak - Page 3 Icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Családi házak
    Vissza az elejére 
    3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Elhagyott Családi házak

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Kertváros-
    Ugrás: