Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Alix Sarah O'Flanagan Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Artemis Othen
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Alix Sarah O'Flanagan I_vote_lcapAlix Sarah O'Flanagan I_voting_barAlix Sarah O'Flanagan I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Alix Sarah O'Flanagan

Go down 
SzerzőÜzenet
Alix O'Flanagan
Halandó
Alix O'Flanagan


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Apr. 21.
Karakter kora : 33
Tartózkodási hely : New York

Alix Sarah O'Flanagan Empty
TémanyitásTárgy: Alix Sarah O'Flanagan   Alix Sarah O'Flanagan Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am

Teljes név: Alix Sarah O'Falangan.

Becenév: Alix.

Faj: Ember.

Nem: Nő.

Kor: 20 éves vagyok.

Születés helye/ideje: 1991.Február 6-án születtem Washington-ban.


Képesség: Nincs.

Foglalkozás: Dekoratőrként dolgozom, egy cégnél, ahol elég rendesen megkeresem a betevőt. Imádom a munkámat, azért is csinálom.

Hobbi/kedvenc dolgai: Imádok a szabadban lenni és szobákat tervezni.

Külső


Szem: Gleccserkék, csillogó kerek szemeim vannak.

Haj: Szőkés-barna, vállig érő egyenes fürtjeimet általában kiengedve hordom, ha dolgozom vagy gondolkodom pedig össze van fogva egy laza kontyba.

Magasság, alkat: 175 centiméter magas vagyok, vékony testalkatú, kecses még is nőies. Feszes combjaim és fenek van, a sok sport miatt.

Viselet: Általában narancssárgát viselek, mivel az a kedvenc színem és mert azt jellemez engem leginkább, persze nagyon sok más színű ruha is megtalálható a szekrényembe.

Különleges ismertetőjegy: Egy fekete skorpió van a jobb csípőcsontomon, és azt jelképezi, hogy sikerül túlélnem majdnem mindent.

Család:


Édesapa: Alexander O'Falangan, él és a legjobb apa a világon.

Édesanya: Sarah O'Flanagan, él és a legjobb anya.

Testvére(i):
Sebastian Max O'Flanagan, él és nagyon szeretjük egymást, igazán jó testvér.
Eric Jack O'Flanagan, elhunyt, de nagyon jó viszonyba voltunk.

Egyéb hozzátartozók:
Kisfiam: Nick O'Flanagan, él és nagyon jó a viszonyunk.
Sógornőn: Lea O'Flanagan él és nagyon jóban vagyunk.
Unoka öcsém: Ash O'Flanagan, él és nagyon szeretem.

Jellem: Kedves, figyelmes, gondoskodó típus vagyok. Minden jó mókában benne vagyok, amibe csak bele lehet menni. Őszinte, még is tapintatos vagyok másokkal szemben. A véleményemet sosem mondom meg, ha negatív, mindig csak a pozitívat közlöm az illetővel. Nagyon szeretek állatokkal foglalkozni, többek között azért is vonz annyira a természet. Nem vagyok egy ijedős típus, sőt szeretem a jó tréfákat és a vicceket. Kedvencem a szőke-nős viccek, amiken mindig jót mosolygok, de közben tudom, hogy azok a viccek nekem is szólnak, ha szőke vagyok, ha nem. Alapjában véve, nyitott vagyok, mindenki felé, de aki egyszer megsért, vagy a lelkembe tapos, annak nagyon nehezen bocsájtok meg. Ennek ellenére utálok haragban leni másokkal. Szerintem az élet túl rövid ahhoz, hogy egy nézeteltérés miatt ne beszéljünk egymással. Ha a szeretteimet sértegetik, vagy azokat az embereket, akik közel állnak (álltak) hozzám, könnyen bepöccenek és akár még arra is képes vagyok, hogy behúzzak az illetőnek, és addig verjem, míg nem kér bocsánatot. Társasági ember vagyok. Szeretek koncertekre,- moziba,- és színházba járni. Kiállok azokért akiket szeretek, és mint egy nőstény oroszlán a kicsinyeit én is úgy védem és óvom őket a veszélyektől.

Felszerelés/ fegyverek: Nincs.

Előtörténet:
1991-ben láttam meg a napvilágot Washington-ban. A szüleim egyszerű emberek voltak, édesapám autószerelő, édesanyám pedig tanár. Két bátyám van Sebastian és Eric. Mindig is én voltam a pici húgi akire vigyázni kellett. Egy nyári nap éppen a gimibe indultam volna, de Eric nem engedett el egyedül.
- Nem vagyok már csecsemő.- Kiabáltam vele.
- Nem, de a húgom vagy.- Förmed rám ugyan úgy..
- Utállak, bár csak ne születtél volna meg..- Mondtam és elfutottam az iskolába...Aznap volt a suli legnagyobb bulija. Nem is érdekelt, hogy mi van Eric-el, csak arra gondoltam mi lesz este...A bulin mindenki részegre itta magát és nem is egy fiú próbálkozott nálam..ezt megelégelve összeszedtem a holmijaimat, majd elindultam hazafele...Félúton észrevettem, hogy három fiú követ. Próbáltam nem figyelni rájuk, de nem volt egyszerű...Már csak pár sarok választott el a házunktól, mikor utolértek. Az egyik...srác a falnak nyomott és erőszakosan ráncigálni kezdett. Sikítottam és kapálóztam, ahogy csak tudtam, mire kér pofon volt a válasz. Az összes energiámat megpróbáltam felhasználni, hogy kiszabadulhassak, de nem ment. A földre taszítottak és megerőszakoltak....Nem tudom mennyi ideig feküdhettem ott, mikor meghallottam Sebastian hangját, majd azt, hogy valaki betakar. Minden porcikám remegett.
- Alix...- Szólongatott és láttam, hogy a keze felém nyúl.
- Ne....ne érj hozzám...ne érj hozzám..- Sikítottam. Lassan Eric is odaért hozzánk. Szemeibe könnyek szöktek, mikor meglátott a földön fekve. Térdre rogyott, majd megfogta a kezemet. Mikor először hozzámért megremegtem...féltem minden egyes érintéstől...kegyetlen volt...Három hetet töltöttem kórházba...Ezalatt a három hét alatt kiderült, hogy aki ezt csinálta velem...teherbe is ejtett...Sokat gondolkodtam, hogy megtartsam-e a babát, vagy sem....de mindig az volt a válasz, hogy igen..ha megölném, akkor súlyos hibát követnék el...A szüleim és Sabestian elfogadták a döntésemet, de Eric nem tudta felfogni miért akarok egy olyan gyereket, aki miatt egy életre összetörtem...Miután kikerültem a kórházból sehova se volt kedvem egyedül elmenni...így begubóztam a lakásba és tanultam, mivel iskolába se mehettem a baba miatt....Végül lassan, de eltelt az a kilenc hónap is...és megszületett Nick...Nagyon sokat voltam vele...volt mikor több éjszakákat töltöttem az ágya mellett...Gyűlöltem, hogy valaki ezt tette velem, és hogy Nick apa nélkül nő majd fel, de bíztam benne, hogy nem így lesz...A bátyáim elköltöztek otthonról így én is úgy döntöttem, így tovább állok. New York-ba költöztem Nick-el, és most dekoratőrként dolgozom...Remélem, itt majd előröl kezdhetek mindent...

Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
 
Alix Sarah O'Flanagan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: