Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Jobb mint Otthon
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

    » Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

    » Családi házak
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

    » Avatár foglaló
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

    » Játék egyeztető
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

    » New York IC Chat
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

    » Alix Sarah O'Flanagan
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

    » Zene ajánló
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

    » Menedéket keresve...
    Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

    Üdvözöllek!
    Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
    Hírek, események
    Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
    Nem árt ha megteszed :P
    Üdvözletem!
    Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
    Statistics
    Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Dante Roberts

    Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
    S.O.S ;)
    Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Dante és Lynn valamilyen bárban... Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
    Top posters
    Rafael Blackstone
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Amélia M Howle
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Arysha Wolf
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Russel O Donnell
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Saffiya Jamila Moor
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Elizabeth Bennet
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Royan Hannigan
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Artemis Othen
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Roxanne Cole
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Norah-Lynn Blackstone
    Dante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_lcapDante és Lynn valamilyen bárban... I_voting_barDante és Lynn valamilyen bárban... I_vote_rcap 
    Május 2024
    Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar

     

     Dante és Lynn valamilyen bárban...

    Go down 
    SzerzőÜzenet
    Norah-Lynn Blackstone
    Halandó
    Norah-Lynn Blackstone


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Sep. 25.
    Karakter kora : 29

    Dante és Lynn valamilyen bárban... Empty
    TémanyitásTárgy: Dante és Lynn valamilyen bárban...   Dante és Lynn valamilyen bárban... Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm

    Lassan két hete már, hogy nem láttam a mocimat, ez több mint szomorú, ez egyszerűen már kibírhatatlan arról nem is beszélve mennyire dühös voltam Dantere. Gyűlölöm őt a gonosz önelégült vigyorával együtt, azt hiszi ő bármit megtehet következmények nélkül, hát ezúttal baromira messzire ment mindennek van határa, fiacskám.
    Beccával az elmúlt napokban nyomoztunk utána, valahogy ki kellett találnom hogyan szerezzem vissza a kis drágaságom, mert nyilvánvaló volt Dante nem fogja egykönnyen visszaadni. Kezembe kell hát vennem a dolgokat, mert különben örökre lemondhatok a mocimról, ugyan is azt hallottam nagyképűen az ÉN motorommal szeli LA utcáit, hát nem pofátlan?! Nem is tudom mit képzel magáról... Lehetetlen lenne szavakba önteni mennyire irritált a jelenléte és mennyire gyűlöltem kötekedő stílusát, a csajok fele mind odavolt érte, így hozzá szokott már, hogy bárkit azonnal egy füttyaszóra megkaphat, ezzel az a gond, hogy én nem aléltam el sármos pofikájától.
    - És biztos vagy benne, hogy ott lesz? - Kérdeztem Beccát miközben belebújtam krémszínű bőrdzsekimben, tekintetemmel máris kedvenc sportcipőm után kutattam. - Derek azt mondta már ott vannak, és képzeld a mociddal érkezett. - Dühösen néztem fel barátnőm aggódó tekintetébe, ez a pasas egyre jobban kiborít, rettentően élvezheti, hogy csesztethet.
    - A rohadék... óóóó de utálom azt a seggfejt. - Csattantam fel dühösen immáron indulásra készen és leakasztottam a kulcsomat. - Ha gond van csörgetlek és gyertek értem, okés? De ne késsetek... - Becca mosolyogva bólintott és én követtem az autója felé. A kocsit persze a szüleitől örökölte ezért nem volt vadonatúj, de irtó jól ment, s nekünk tökéletesen megfelelt, elvégre csak a városban furikáztunk vele, nem indultunk világ körüli útra. Nagyanyámnak fogalma sincs mire készülök ma, de talán jobb is szerintem a következő repülőgéppel visszaküldene New Yorkba. Becsatoltam a biztonsági övemet, telómat a zsebembe mélyesztettem és lehúztam az ablakot, ugyanis fullasztó meleg volt a kocsiban.- Sima ügy... tuti a fél banda részeg lesz észre sem fogják venni, hogy valami nincs meg. Ajj csak tudod mit sajnálok? Hogy nem láthatom majd Dante meglepődött képet. - Gonoszan összedörzsöltem össze tenyereim és vettem egy pillantást Beccára, aki rosszallóan megrázta fejét és így szólt: - Nem akarom elvenni a kedvedet, de ne igyál előre a medvebőrére, mégis csak Danteről van szó... - Jól van, jól van igaza volt, de egy pillanatra hagy higgyem azt, hogy túljárhatok a naaaagy Dante briliáns észjárásán. Útközben csomószor kifiguráztuk és nevettünk rajta, megbeszéltünk mi lesz, ha ne talán lebuknék. Becca visszamegy a fiúkért és készen létben fognak várni, hogy jelezzek. Olyan izgatott voltam az életem kész akció film lett. A mai nap először éreztem azt, hogy örülök az új képességeimnek. Érzékeim kiélesedtek, tehát jobb hallásommal hamarabb kiszúrhatom, ha valaki idő előtt közeledne hozzám. Úgy véltem ma senki és semmi nem állíthat meg, hihetetlenül magabiztos voltam először az életemben éreztem azt, hogy valamire képes vagyok anélkül, hogy negatívan pesszimistán állnék mindenhez.
    - Sok szerencsét! - Szólt oda a lehúzott ablakból és én elindultam az épület felé. A bárból hangos zene, tömény cigifüst és némi fény szűrődött ki a kihalt utcára. Körbenéztem majd sompolyogva elindultam a hátsóbejárat felé, ami ugyan persze zárva volt, de nekem egy zárt mikor okozott gondot?
    Hamar bejutottam az épületbe, ahol félhomály uralkodott, s pár lépést után az öltözőre is rábukkantam. „Idegenek belépni szigorúan tilos! ” - virított az ajtón jókra piros betűkkel, amin én jót kuncogtam. Ismertem Dante kedvenc bőrdzsekiét, mint mindig magán hord, szerintem hozzá nőtt az volt a második bőre... azonban a sok kabát között elvesztem. Áttúrtam mindent, végül aztán a kezembe akadt, de ekkor, hát persze hogy pont akkor, amikor már sínen voltam miért is menne minden könnyen?! - Lépteket hallottam a folyosó felől, s bebújtam a szobában elhelyezkedő íróasztal alá a kabátjával a kezemben. „Nem adom fel, csak ki kell vennem azt a rohadt kulcsot és huss itt sem vagyok.”
    Vissza az elejére Go down
     
    Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » King's Lynn

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Privát Játékok-
    Ugrás: