Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Menedéket keresve... Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Menedéket keresve... Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Menedéket keresve... Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Menedéket keresve... Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Menedéket keresve... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Menedéket keresve... Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Menedéket keresve... Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Menedéket keresve... Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Menedéket keresve... Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Menedéket keresve... Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Artemis Othen
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Menedéket keresve... I_vote_lcapMenedéket keresve... I_voting_barMenedéket keresve... I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Menedéket keresve...

Go down 
SzerzőÜzenet
Florencia Martinez
I. Farkaskölyök
Florencia Martinez


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Sep. 19.
Tartózkodási hely : jelenleg ismeretlen

Menedéket keresve... Empty
TémanyitásTárgy: Menedéket keresve...   Menedéket keresve... Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm

Név: Florencia Martinez
Becenév: Flor
Faj: vérfarkas
Nem: nő
kor: 16
Születési hely/idő: Barcelona 1994. 07.09.
Képesség: gondolatolvasás
Foglalkozás: tanuló
Hobbi: éneklés, vívás

Külső:

Szem: sötétbarna, igazi macskaszemű nő
Haj: hosszú, sötétbarna, enyhén hullámos
Magasság alkat: 160 centi, vékony testalkatú
Viselet: szereti a színes ruhákat, főleg a kék színűeket, mindig az alkalomhoz illően öltözködik, hol elegánsan, hol sportosan.

Család:

Édesapa: Hose Martinez elhunyt
Édesanya: Esperansa Martinez elhunyt


Jellem: nagy igazságérzettel rendelkezik, nagyon tud szeretni, általában mindenkivel nagyon jól kijön. Hajlamos a gyerekes viselkedésre révén, hogy még nagyon fiatal. Igazi kis pimasz fruska. Nem haragtartó de látványosan tud besértődni. Életvidám teremtés.

Születésem óta a barcelonai falka közösségéhez tartoztam. Az alfa pár leszármazottakként kiváltságos helyzetbe voltam, hiszen megadták a kellő tiszteletet amit sokaknak csak nagy nehézség árán sikerül kiharcolniuk eközben mégis ugyanúgy bántak velem mint a többi taggal. Tanítottak, megdorgáltak ha rossz fát tettem a tűzre és ez így volt jó.
Emberként nehezen tudtam beilleszkedni a társadalomba hiszen vannak dolgok amiket el kell rejteni a halandók óra elől. Az önuralom volt az első amit belém neveltek és azt, hogy csínján bánjak az erőmmel. Ezzel még nem is lett volna semmi baj, de az hogy mindenki gondolatát akaratlanul is meghallottam roppant idegesítő volt. Szinte a fejemben ordítottak és hosszú órákig elviselni nem egy kellemes dolog.
Az első átváltozásomtól még mindig kirázz a hideg amikor rá gondolok. A szétszakító fájdalom, ahogy a farkas megszületett borzalmas kínok között történt nem tartott hosszú ideig mégis végtelennek hittem
De az élet nem áll meg az ember meg alkalmazkodik és megtanulja pórázon tartani farkasát.
Ami viszont a falka hátterében zajlott arra senki se számított. A mieink közül páran úgy gondolták szimpatizálni fognak egy másik, rossz hírben álló falkával, kik olyan kegyetlenek, hogy még a vámpírok is messze elkerülik őket. Nem tudom milyen egyességet kötöttek de ez már nem számít, szembeszegültek a saját falkájukkal állatomos módon végeztek szüleimmel és a falkán több tagjának nagyobb részével is. Én is csak azért tudtam elmenekülni mert apám legjobb barátja feltartóztatta a rám támadó dögöket csak azért, hogy megmenekülhessek.
Habozás nélkül hagytam el hazámat és menedéket keresve utaztam New Yorkba, hogy mit hoz a jövő fogalmam sincs de egyszer még bosszút állok azokon a gyáva férgeken akik képesek voltak elpusztítani saját családjukat...
Vissza az elejére Go down
 
Menedéket keresve...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: