Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Jobb mint Otthon - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Artemis Othen
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Jobb mint Otthon - Page 2 I_vote_lcapJobb mint Otthon - Page 2 I_voting_barJobb mint Otthon - Page 2 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Jobb mint Otthon

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 8:59 pm

[ Jányomnak ]

-Igen... már akkor is az voltam. nagyapád valahogy rájött a dologra. Én elakartam mondani anyádnak, de aztán nagyapád közbelépett, s nem tehettem semmit sem.*elhallgatott, megitta itala maradékát, s félre tette a poharat. Csak ült ott, maga elé meredve, egy pillanatra sem tekintve lányára, hiába szóltak neki a szavai. Visszacsengett a múlt, az a pillanat, mikor még úgy gondolta, képes lenne hűségre. Képes lenne arra hogy egyetlen nő mellett élje le az életét.*
-Benned is...de nem tudom mikor jön elő. Mindez attól függ, melyik feled az erősebb. Az ember, vagy a farkas. Bonyolult ez az egész. Főleg azok számára, akik már vele együtt jönnek a világra. Jobban vonzódsz a hús félékhez. hamarabb megkívánod őket, mint bárki más. Annyit bírsz enni, amit egy rendes ember nem...s az benne a legjobb, hogy nem látszik meg rajtad... az éhség nagyúr, s viszonylag hamar megtalálja az embert. S talán még a nyers húst is szívesen kóstolnád meg.
*elhallgatott. Eszébe jutott amint apósa elhajtotta, s fejéhez vágta, ha legközelebb meglátja a környéken, megöli. Nem viccelt az öreg. Szakavatott vadász volt, s csak azért nem bántotta akkor, mert tudta lesz majd egy unokája, akire vigyáznia kell, s akit meg kell védenie az apjától, s annak világától.*
-Nagyapád, szakavatott vadász volt. Olyanokra vadászott, mint amilyen én is vagyok. De nem vette észre időben hogy mi is vagyok...*megvonta vállát, majd egy poháralátéttel kezdett el szórakozni.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:19 pm

[ Aaapuuusnak ]

* Szóval a nagyapja tudta. Ezért nem akarta tehát hogy a lánya a közelében maradjon. És ezért akarta tehát rávenni az anyját hogy vetesse el a gyereket. Az egész mese az élete elszúrásáról csak mellébeszélés volt. Kicsit csalódott volt. *
- Tehát ezért akarta nagyapa hogy én ne szülessek meg - mondta félig dühösen, félig szomorúan - Anyu mesélte hogy még a kórházba is elvonszolta, hogy márpedig nem születhet meg a gyerek. Hát akkor ezért.
* Aztán újra elhallgatott, és csak az apjára figyelt. Teljesen kizárta a fejéből a kocsma zajait. Szóval ezért akart annyira húst enni, és a többi dolog. Persze ezt az anyja azonnal elfojtotta benne. Így csak nagyon sunyiban evett ilyesmiket. És tény és való hogy kifejezetten jó étvágya volt, ám egy grammot sem hízott már jó ideje. Az anyja emiatt persze büszke volt rá, hogy milyen szép meg csinos kislánya van, de őt egy kicsit aggasztotta a dolog. *
- Nos ebben van igazság. Van olyan nap hogy állandóan ennék. És ez a nyers hús dolog is igaz - sütötte le a szemét - De erre eddig nem vetemedtem - nevette el magát - Anyu lehet hogy kikészülne.
* Azon hogy a nagyapja vadász volt, teljesen megdöbbent. Tehát a farkasok nem halhatatlanok? Ő már hallott ilyen pletykákat is. De ezek szerint nem volt annyira gonosz, mert nem pusztította el az apját, pedig megtehette volna. Akkor miért nem? *
- Ezt nem értem. - vakarta meg az állát - Ha nagyapa olyanokra vadászott, mint te, akkor miért nem ölt meg amikor megtehette volna? De a lánya közelébe sem akart látni, az unokája közelében pedig végképp nem. Érdekes. És nem válaszoltál pár kérdésemre. - nézett rá - Megígérted hogy mindre fogsz!
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 27, 2009 11:42 pm

[ Jányomnak ]

*Elmosolyodott, de nem maradt sokáig az arcán. Néhány pillanattal később nyugodt hangon megszólalt.*
-Hát igen... pontosan azért. Nagyapád furcsa szerzet volt.*ismét elhallgatott, s kicsit jobban lehalkította hangját.*Alfa vagyok Daph... a falka vezetője...nagyapádat félkézzel megtudtam volna ölni ha rám támad...-felsóhajtott. A következő mondatokon nem lepődött meg. Hisz mért is tette volna? Elvégre a lány pont azokon ment keresztül, mint a régiek, kik még tiszta vérű farkasok voltak.*
-Hát igen. Anyád kiszaladt volna a világból az egyszer biztos. A hús, s annak nyers vad íze, hamar hatalmába kerít, s olykor beleveszik az ember, s jön a kannibalizmus. *elhallgatott. Elgondolkodott vajon mire nem felet. Aztán mikor eszébe jutott az a kérdéssor, bocsánatkérőn tekintett lányára. *
-Valóban... ne haragudj...-egy pillanatnyi szünet után folytatta.*Nem. Nem gondoltam rá. Úgy terveztem vele maradok élete végéig...és talán elmondom neki mi vagyok...de aztán rádöbbentem, ha ezt megteszem, akkor talán kiakadna, s olyat kellene tennem, amit nem akartam volna megtenni.Senki sem tudhatja meg a titkunkat Daph!! Fő szabály a titoktartás. Nélküle újra üldöznének minket...
-Mint mondottam, erősebb voltam nála... igaz némi ezüsttel le tudott volna lassítani...de nem ért volna el vele nagy hatást... sajnos még én is egy bizonyos szinten allergiás vagyok rá...
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeKedd Okt. 06, 2009 2:10 pm

- Mostmár látom, hogy nem volt ő sem egy átlagos ember. Tehát egy vadász unokája, és egy alfa vérfarkas lánya vagyok. Kitűnő származás nemde? - nevetett fel.
* Eddig az volt a baja az életével hogy tele volt homállyal, és mindenhol csak falakba ütközött. Most, hogy megismerte az apját, fellebbent a fátyol, és megtudott mindent, és ez lett a baja. Nem akarta megtudni hogy a nagyapja azért útálta az apját, mert az vérfarkas volt. És hogy születése előtt őt is gyűlölte, mert félt hogy azzá válik majd ő is. Ám elgondolkozott. Ha ő is át fog változni, akkor az anyjának meg kell tudnia. Másképpen nem fog belemenni, hogy itt maradjon. Vagy az is lehet hogy Los Angelesben is él egy falka, csak nem tudja róluk senki hogy valójában micsodák. Ez viszont könnyen előfordulhatott.
Újra az apjára nézett. *
- Kannibalizmus? Az azért egy kicsit túlzás nem? Mármint érted...azért embert nem lennék képes enni meg minden. Legalábbis eddig nem éreztem rá késztetést. - vallotta be.
* Szóval fő a titoktartás. Márpedig az anyjának meg kellett volna előbb-utóbb tudnia. Hisz csak feltűnt volna neki hogy akit szeret, az egyáltalán nem öregszik meg. *
- Tehát mindenképpen farkas lett volna anyuból is. Mert ha ő megöregszik, te pedig nem, akkor nem maradt volna veled. Mert nos...szerintem elég kényelmetlen lett volna a dolog egy idő után. Egyébként ahogy mondtad ezt a titoktartás dolgot. Valamit szeretnék még kérdezni. Ha...szóval ha..én is átváltozom egyszer, akkor mit fogunk csinálni? Él Los Angelesben is falka? Mert anyu másképpen nem fogja megengedni hogy itt maradjak veled. Mivel nem tudnánk neki értelmes magyarázattal szolgálni...
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Okt. 15, 2009 7:52 pm

-Valóban az.*mosolyodott el, majd hátradőlt székében, s úgy tekintett lányára. *Mikor megismertem anyádat, még nem tudtam hogy ki az apja. Aztán rá néhány napjára fény derült rá...de míg terhes nem lett veled, addig nem is törődött annyira velem a nagyapád.
*Felsóhajtott. Nem akarta hogy elmenjen tőle a lánya. Egyszerűen nem tudott volna már létezni nélküle. Annyira hozzászokott a jelenlétéhez. Annyira kellett neki a közelsége, de erre nem jött volna rá soha sem, csak ha már nem lenne ott mellette.*
-Ha átváltoznál egyszer valamikor, anyád akkor sem tudhatná meg a dolgot. Hisz rólam sem tudta hogy mi vagyok, és a mai napig nem tudja. De ha szeretnéd, beavathatjuk... viszont akkor ide kell őt hozni... Hogy otthagyja LA-t, s itt éljen Yorkban. Itt szemmel lehet tartani...tudom furán hangzik, de idővel majd megérted.
*ismét egy pillanatnyi hallgatás, majd néhány pillanat múlva folytatta.*
-Ne légy benne annyira biztos hogy nem. Egyszer mindegyikünkkel megesik hogy elkap a hév, s rátámadunk emberekre. Nem mindenki születik olyannak mint mi. Erre ritkán van példa, s sosem tudható igazán, mikor mi történik ha valaki egy magunkfajta gyermekét hordja a szíve alatt.*magyarázta, közben persze azon gondolkodott, felhívja a lány anyját, s idehívja, vagy simán érte küldet egy kocsit... akkor legalább már nem lenne ellenvetés abban, hogy itt legyen. Akkor legalább nem kellene elmennie Daph-nak....*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:46 pm

Apacuka Razz


A fejem még mindig fájt, sőt mit több, úgy tűnt egyre rosszabb lesz – nem tudtam a fájdalmat kizárni még beszéd közben sem. Valósággal lüktetett az egész koponyám, s egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy ideje lenne elsompolyognom fájdalomcsillapítóért, amit a nagyi a felső polcon őriz abban az ütött kopott régi sárga gyógyszeres dobozban, túl lusta és kába voltam mindehhez, pedig a konyha pár lépésnyire volt csupán tőlem.
Nagy barna szemeim apámra vetettem, s követtem annak termetes alakját miként az ablak elé sétál. Nem éreztem semmit csak üres kábaságot mi porrá tiporta korábbi kíváncsiságomat. Válasz hallatán egy pillanatra behunytam szemem és azt kívántam, bárcsak bármelyik pillanatba megkönnyebbülve ébredhetnék fel ebből a lidércnyomásból, mi egyre inkább nagyobb súllyal nehezedett lelkemre.
- Nem tudom miféle pozícióról beszélsz igazság szerint ebbe most nem akarok belemenni. Túl sok ez nekem. Túl sok... - Bántam amiért ilyen hamar feltettem a kérdést, utáltam, hogy az eszem ennyire gyorsan vágott, de legjobban inkább az kíváncsiságomat gyűlöletem, amit bármelyik szomszéd öregasszony megirigyelhetne a környékünkről.
- Csak még nem jött elő... - Ismételtem halkan megfeledkezve jelenlétéről a gondolataimba merülve. Nem itt jártam, teljesen máshol voltam... megszűnt a szoba, a finom illat mi konyhából egyre intenzívebben áradt befelé. Csak én voltam és fájdalom, na meg a nyugtalanító gondolatok. Tudom kellet volna minderről, ha én is olyan vagyok... mit képzeld anyám meddig titkolhassa el? Tudta egyáltalán, hogy én olyan.... olyan vagyok, mint eltitkolt apám?
Nem hallottam mit mond, ha egyáltalán mondott valamit mielőtt ott hagyott a szobában. Azon kaptam magam, hogy ringatózva próbálok megnyugodni, s egyedül maradtam. A falak, mintha közelebb kerültem volna hozzám, a polcokon heverő kis kerámia szobrok gúnyosan figyelték minden rezdülésem, volt valami kárörvendő tekintetükben. Felszaladtam a szobámba. Ráfeküdtem az ágyamra és cseppet sem törődtem az órási kupival, korán magával ragadt az álom.

Egy héttel később...

Nem voltam kifejezetten jó formában, egy kis sminkkel némi csalfa műmosollyal, azonban minden kételyt, mi körülöttem sóvárgó tekintetekből sütött, teljesen eltöröltem. Látszólag olyan voltam, mint bármikor máskor lenni szoktam, de barátnőmet nem tévesztette meg az álca. - Valami baj van, igaz? - Úgy néztem rá, mint aki nem tudja miről beszél, és bevallom - a víz is kivert tőle. Láttam rajta az elszántságot, tisztában voltan vele, hogy őt nem tudom átverni.... hajajj mégis megpróbáltam. - Nem tudom miről beszélsz, nincs semmi baj. - Legyintettem, s tekintetem gyorsan leemeltem róla mielőtt bármit leolvashatott volna arcomról. A mellettünk elhaladó autókat figyeltem unottan. - Látom rajtad, hogy valami nem okés... totál máshol jár az eszed, soha nem vagy itt és amikor azt hiszed nem figyellek, olyan savanyú pofát vágsz, komolyan mondom elmegy tőled minden életkedvem. - Meglepett. Védekezően sóhajtottam fel, próbáltam meggyőző nem törődöm mosollyal fordulni felé, de szavamba vágott még a gyenge magyarázkodásom előtt. - Mi van veled Lynn? A legjobb barátnőd vagyok azt hittem mindent elmondunk egymásnak és most mégis a képembe hazudsz. Miért nem mondod el mi bánt? Mindig te mondogattad, hogy semmit sem jó magunkban tartani.- Kitéptem kezéből az üveg vodkát és meghúztam azt. Dühös voltam rá, amiért így látott. Nem tudtam, hogy el e mondhatom neki az igazat. Ugyan ki hinne nekem? Hallottam amint az egyik ismeretlen fiú rólam sugdolódzik elől, látszólag úgy hitte nem hallja őket senki, és valóban így volt. Újra meglepődtem, mert úgy tűnt rajtam kívül hátul senki sem hallja őket, én mégis tisztán kivettem minden egyes szavát. Újra kortyoltam egyet, s kellemesen megborzongtam, amint az erős ital torkomat égette.
- Nem lesz egy kicsit sok? Minden ketten tudjuk, hogy nem bírod piát. - Azzal kivette kezemből az üveget és előre adta a sugdolózó srácnak. - Mondd csak mikor lettél az anyám? - Kibújtam a kabátomból, az alkohol elég gyorsan hatott alig csúszott le a torkom, máris melegem volt.
Az út hátralévő részében csendbe burkolódzva figyeltem a mellettünk elmosódó házakat, hol sötétség, hol erős fény szivárgott egy- egy ablakból az utca felé. Nem figyeltem senkire bárki is szólt hozzám, mikor megérkeztünk széles mosollyal sétáltam a kocsma felé, Becca belém karolt nem neheztelt rám, szerintem titkon abban reménykedett, még több pia után majd kiöntöm neki szívemet. Az üveg újra hozzám került lehúztam az utolsó adagot az üveget pedig elhajítottam. Nem sikerült elég messzire, ugyanis olyan nagy csörömpöléssel ért földet, mintha az orrom előtt vágtam volna földhöz. Furcsa...
- Tetszel neki. - Bökött az előttünk ballagó srác felé. - Tudom, halottam amikor rólam beszéltek. - Magyaráztam közömbösen. - Nem az esetem. - Zártam le hamar a témát és együtt kuncogtam Beccával. - Egyébként jó ez a hely? Nem jártam még itt... de te sem... ha jól emlékszem múltkor kivágtak minket, amikor meglátták kivel jövünk. Nem akarok balhét! -


A hozzászólást Norah-Lynn Blackstone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 12, 2012 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 9:35 pm

Nem volt olyan hosszú napom, és végre egy kis idő is akadt a lazításra a bárban, s nem kellett annyit robotolni sem, s egyelőre nyugalom is honolt a városban. Odabent üldögéltem egy eldugott kis szegletben a falnak vetett hátammal. Miközben tekintetem körbejárattam a helyen.
Előttem egy üvegsör álldogált, mit néha megforgattam, beleittam, s visszatettem az asztalra. Valahogy annyira most nem kellett, de még is helyén való volt annak talán fogyasztása. Ámbár még is kellett, hiszen hogy néznék ki egy kocsmában, ital nélkül?
Mire pislogtam párat, egy igazán csinos lány lépett oda hozzám. Letelepedett velem szemben, bájosan elmosolyodott. Oldalra billentettem fejem, halványan elmosolyodtam, s kérdőn vontam fel szemöldökömet, ám a lány nem mondott semmit sem, csak lassan felém nyújtotta kezét. Táncolni akart velem.
Annyira talán nem lesz feltűnő, hiszen a mai napon, elég nagy tömeg volt a bárban. Elfogadtam hát apró törékeny kezét, felkeltem, s a parkett felé mentem vele. Szerencsére valami régebbi dalt játszottak, amire persze elsőre beugrott, hogyan is járták rá régen a táncot a zene alkotói, s mivel nem csak én voltam egyedül ezen a helyen, ki az ilyesmiben jártas volt, így nem volt feltűnő, ha az ember egy kis Lambadát jár egy kocsma kellős közepén.
Az a feltüzelt vonaglás, a perzselő hangulat, az a pár gyönyörű lány… más nem is kellett ide ebben a pillanatban.
A dalnak hamar vége lett, s a táncot sem kellett tovább fokozni, így egy apró csibészes mosollyal arcomon intettem búcsút a lánykának, s telepedtem vissza a helyemre, miközben vártam, vajon a drága jó Joe mikor végez végre az éttermében, és jöhessen végre ide. Ám ő azt mindennél jobban szerette művelni. És ami még emellett szól, hogy jó volt benne. Nagyon is jó.
Mikor visszaültem asztalomhoz, felkaptam a sörösüvegemet, s szinte egy szuszra kiittam tartalmát.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 10:43 pm

- Nem kedvelik, tudod ki miatt. - Akaratlanul is görcsbe rándult a gyomrom és savanyúan néztem le a földre. - Apropó, Lynni bébi, feljelentetted már? - Kezét lefejetettem a karomról és elé léptem, nem akartam, hogy bárki is meghalljon minket Hajam a fülem mögé tűrtem, s gondterhelt sóhajtással kezdtem a magyarázatomnak. Napok óta nem beszéltünk, nem is terveztem, hogy erről fogok vele, de ha már erre terelődött a téma - nem hallgathatok, ez nem volt olyan súlyos titok, mint az a másik ez teljesen normális téma volt semmiféle természetfeletti nem volt benne.
- Még nem jelentettem fel. Tudom hülye vagyok és mielőtt leordítanád a fejem- kérlek, had fejezzem be. A pia beütött és most szokásosnál is őszintébb leszek a francba is. - Dühösen dobbantottam jobb lábammal, mintha valamit agyon gyúrtam volna éppen. - Én bízom benne, hogy megjön az esze és visszaadja a mocim, nem akarok ebből rendőrségi ügyet. ...Akkor a nagyi is megtudná, aki minden bizonnyal elmondaná anyának. Tudod hogyan van ez?! Szóval várok még egy picit, ha még jövőhéten se lesz nálam, én esküszöm megverem. - Olyan komolyan beszéltem, képes voltam elhinni, hogy Oliviernek tudnék ártani – lelkileg talán lehet, de testileg, ugyan.... A pasi kétszer akkora volt, mint én mellesleg sokkal erősebb nálam, valószínűleg ha megütném élvezné is... gyűlöltem. Magam előtt láttam magabiztos pimasz arckifejezését.
- Nézzenek oda ki téved ide. - Szólt egy gúnyos hang közvetlen mögöttem, mire én megfeszült arccal kimérten fordultam a hangforrás felé. Már csak ő hiányzott! - Nahát Sabrina, neked nem dolgoznod kéne? Foglalt minden utcasarok? - Elegem volt ebből a rib*ncól állandóan a vérem szívta, Oli húgaként féltékeny volt rám, persze teljesen ok nélkül, elvégre nem kavartam a drága tesójával. Kifejezéstelen arccal nézett le rám, ajka vörösre volt festve, szemét tussal húzta ki macskaszerűen. Rövid miniszoknyát viselt, lyukacsos harisnyával, egyszóval totálisan úgy festett, mint egy kib*szott rib*nc. Türelmesen vártam milyen beszólással drukkol elő a mi kis ribikénk, ám ahelyett, hogy megszólalt volna, úgy orron vágott, hogy seggre ültem. Fájdalmasan nyögtem fel orrnyergemet masszírozva, miközben megindult az orrom vére. Begurultam, egyszerűen csak az kattogott az agyamban, hogy ezt nem hagyatom annyiban. A fiúk felénk siettek, Becca lehajolt mellém felsegíteni, és Sabrina flegmán hátat fordított nekem. Nem ismert... nem ismerhetett... nem gondolta, hogy lesz merszem visszavágni hozzászokott, hogy mindenki félt tőle. Felpattantam a nedves hideg földről és utána eredtem majd a hajánál fogva rántottam vissza, és rávetettem magam. Ütöttem ahol bírtam, mégis egy perce fölém kerekedett és jókora erővel szájon vágott. Fájdalmas sikoltással törtem meg az éjszaka békés csendjét, - e hang valósággal odavonzott mindenkit. Vérem vasas ízét akaratlanul a számban éreztem, nem tudtam rájönni az ajkam, vagy az orrom vérzik jobban!? Az alkohol, na meg az adrenalin erősen pulzált ereimben óriási bátorságot öntve belém. Valahogyan sikerült újra a lány fölé kerülnöm és megint csak ütni kezdtem, de sokkal durvábban, mint az előbb tettem. Már nem hadakozott olyan erővel, ennek ellenére egyre inkább elborult az agyam. Mindeközben magamon éreztem két erős kart, mi próbált lefejteni a csajról.
- Jézusom valaki szedje már le róla, megöli, megöli! - Hallatszott nem messze tőlem egy aggódó barátnő jajveszékelése. Nem hagytam magam próbáltam lerázni a vasbilincsként karomra szoruló meleg óriási tenyereket és még egy ütést akkor is sikerült Sabrinára mérnem. Csupa vér volt minden, a csaj ott nyöszörgött fájdalmasan félájultan alattam.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 11:20 pm

Vér… átható, és mindent elsöprő illata csapta meg az orromat. Elsőre nem szántam neki annyi figyelmet, hiszen nem érdekelt éppen kinek vertek be egyet, vagy ki vágta meg magát valamerre, ám mikor ismeretlenül is ismerősen éreztem meg azt az illatot, melyet eddig csak egyszer éreztem, de emlékezetem zegzugos mélyébe véste be magát, hogyha akartam volna, sem lettem volna képes elfelejteni azt.
Felkeltem helyemről, s elindultam kifelé. Mivel az emberek inkább a maguk dolgával törődtek, s csevegésükbe, hangos ordibálásba fojtották le indulataikat, mit sem törődve a kintről jövő zajokkal, ám nekem már bántotta a fülemet.
Jézusom valaki szedje már le róla, megöli, megöli!
Ez már elég is volt ahhoz, hogy kint is teremjek. Nem kell ide gyilkosság. Ám mikor megláttam, még is ki kavarja a galibát, egy pillanat alatt elborult az agyam. Pár pillanat alatt ott teremtem mellette, megragadva vállát, s minden erőfeszítés nélkül rántottam el onnan, mielőtt még az utolsó ütést bevihette volna.
Magam felé fordítottam, haragosan villanó lélektükreim szegezve rá, ráztam meg karjánál fogva egy apró pillanatra, majd elengedtem. Olyan dühösen meredtem rá, s még is hangom nyugodt volt… vagy csak én magam hittem annak.
-Mi a jó büdös francot képzelsz Te magadról?! Meg is ölhetted volna!!!
Szemeim ismét felvillantak. Gondoltam, jogos lehetett ez a küzdelem, de még is egyenlőtlen volt.
-Szinte péppé verted a szerencsétlent!... Ő csak egy Ember a ménkűbe is!!
Egyre dühösebb és dühösebb voltam. Úgy éreztem, képes lennék felrobbanni a dühtől, mit abban a pillanatban éreztem.
Ismét megragadtam lányom karját, s tekintetem az övébe fúrtam.
-Nem vagyok kíváncsi semmiféle gyerekes „elvette a macimat” szindrómájú sz*rságot végighallgatni! Nem érdekel, hogy pikkel rád, vagy hogy te nem bírod… teszek az egészre… Mond Te egy kicsit sem figyeltél rám a múltkor?! Eljutott a tudatódik bármi is abból amit a múltkor mondtam?!
Ha ember lett volna, pártját fogom. De így nem. Hiába hogy még nem változott át, az esküm köt, miszerint embert nem ölünk. S ha ez itt megtörtént volna, vadászok ezrei lepték volna el ezt a helyet, s talán még a birtokunkat is, s hajtóvadászatot indítanának ellenünk. Egyéni módszer, de az alkuban benne foglaltatik.
Ismét elengedtem őt, majd egy pillanatra hátat fordítottam neki, s beletúrtam középhosszú hajamba, majd ismét rászegeztem tekintetemet.

Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 12:34 am

Képzeletben szinte lelki szemeim előtt láttam, ahogy rámérve az utolsó ütéstől eszméletét veszíti, ez kétségbeejtő elégedettséggel töltött el, korábban soha nem viselkedtem még így. Akadtak persze balhék, de sikerült higgadtnak maradnom, azonban a mai fülledt őszi estén a higgadtságnak a szikrája sem mutatkozott bennem, az új ördögi énem tört utat magának, mi azóta ott lakozik bennem, amióta igazi apámmal való találkozás felkavart. Azzal a tudattal kellett kelnem és feküdnöm, hogy egyszer olyan leszek, mint ő. Újonnan szerzett extra képességeim, mit igyekeztem elfeledni, egyre jobban megrémisztettek. Tudtam mi történik velem, volt egy elképzelésem, de olyannyira feldolgozhatatlan ténynek tűnt, hogy egyszerűen nem voltam képes elfogadni, inkább hittem magam őrültnek. Erősen kapálóztam az idegen kezében, ki megfosztott az utolsó ütés mámoros boldogságától. Csapkodtam akár a partra vettet hal, de olyan erővel fogott körbe, hogy nem szabadulhattam. Körülöttünk mindenki minket figyelt, valósággal lyukat fúrtak rajtam a kíváncsi tekintetek. - Eressz! Eressz el! - Kiáltottam vadul és körmeim kezébe vájtam. Elengedett, maga felé fordított és dühösen nézett le rám, én is legalább olyan dühösen néztem vissza rá állva szigorú tekintetét. Két perc kellett, mire tudatom kitisztult annyira, hogy rájöttem kié az ismerős arc. - De nem öltem meg, szóval... - Vettem oda halkan gunyorosan és nem fordultam meg, hallottam a mentőt jellegzetes szirénáját a távolból, az emberek elakadt lélegzetét és mások kárörvendő hahotázását. Düh még javában fűtött nem ismertem fel tettem súlyát, apám közbeavatkozása sértetté tett, úgy éreztem semmi joga nem volt a dolgomba avatkoznia. - És kit érdekel? Én is ember vagyok! Megütött hát visszaütöttem, ne akarj kioktatni semmi közöd a dolgaimhoz. - Csak a harag beszélt belőlem. A barátaim ott álltak mögöttem, de egyikük sem mert közelebb jönni, illetve barátnőm tett egy bizonytalan lépést, de aztán mégis a helyén maradt. Megragadta karom és én sötét szemeim a karjára szegeztem, mintha lyukat akarnák égetni bele.
- Akkora seggfej vagy! Tudod mit?! Gyűlöllek! - Kezem vérző orromra tapasztottam. Fájt... igen, baromira fájt, és remegtem az édes adrenalin utolsó hullámától. A kézfejem csupa vérző seb volt, a szám kétszer akkorára dagadt és zsibbadt. Mit tettem? A bordáim iszonyatosan égtek. A zokogás egyik percről a másikra tört elő belőlem, amint meghallottam a szirénázó rendőröket is futni kezdtem el minél messzebb a kíváncsi tömeg forgatagától. Zokogva küzdöttem magam előre könnyes szemeim előtt az út teljesen összemosódott egyszer kétszer megtántorodtam. Az alkohol fejembe szállt, minden álomszerűnek tűnt... kiköptem a vért a számból és elindultam a városba vezető úton. A barátaim utánam szóltak, de én csak mentem és egyre jobban zokogtam. Mi tettem? Kérdeztem újra magamtól. Mit ütött belém? Szörnyeget vagyok, egy rohadt agresszív szörnyeteg..
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 11:24 am

-Tévedsz ha azt hiszed Te is ember vagy!-ezt a mondatot sokkal halkabban mondtam ki mint az előzőeket. Nem akartam, hogy bárki is meghallja, s a közelünkben akkor és ott, nem volt senki sem, ki hozzánk hasonló lett volna.
-Szuverin jogod gyűlöleted...
Higgadt voltam. Már nem érdekelt semmi sem abban a pillanatban. Nem ölte meg a lányt, de csúnyán elagyalta, ám ha mázlim van, ez nem lesz hatással rá majd a későbbiekben Nyugalmat, s önkontrollt kellene neki tanítanom. Kezembe venni sorsát, hogy egyszer majd, ha az Ég is úgy akarja, méltó utódom legyen ez a lány.
Ugyan olyan makacs, és önfejű volt, mint én magam, s talán még az indulatai is megvoltak bennem.
Ha sejtettem volna valaha is, hogy van egy gyermekem, nem hagytam volna annyiban a dolgokat. Már réges-régen magamhoz vettem volna, ám sosem engedtek a közelébe. Igaz, csak az elején próbálkoztam, aztán mindinkább egyre jobban és jobban hagyott alább lelkesedésem, s reményem arra, egyszer majd igaz családom lehet.
Elrohant… elsőre úgy gondoltam, nem megyek utána. Hagyom a saját levében főni. De azaz erő, mi benne kezdett felszínre jönni, nem hagyott nyugodalmat. Elsőre csak lassan, majd egyre gyorsabban közeledtem felé. El akartam kapni. Ott tartani őt, elmagyarázni neki a dolgokat. De vajon hogy tehetném mindezt meg?
Játszi könnyedséggel értem utol, s ragadtam meg karját. Óvatosan, ám még is erőteljesen tartottam, s magam felé fordítottam.
-Szerinted… Ember vagy…. Szerinted normális, hogy meghallasz bármit amit mondanak, hol ott hallótávolságon kívül vannak… Normális az is, hogy ekkora erőd lett hírtelen, mikor máskor az a ringyó, simán helybenhagyott volna…. Ahogy az is normális, hogy hiába sebesülsz meg, még is pár nap múlva, nincs ott semmi…
Elhallgattam, majd egy pillanatra elengedtem kezét, s mintegy védekezőn tartottam fel nyitott tenyereimet.
-Ha most velem jössz, és végighallgatsz türelmesen, nem mondom el a Nagyanyádnak mégis mit tettél…- hátat fordítottam neki, miközben hátam mögött, karba fontam karjaimat.
-Tudom csúnya dolog a zsarolás… de hidd el nekem… ha Bess haragszik valakire, ott kő kövön nem marad…és talán haragjában vissza is küldene anyádhoz…
-Tudom, nem tartasz az Apádnak… ezt nem is várhatom el tőled… de azt igen, hogy mint helyi Alfa, tiszteletben tartsad akaratomat, ha egyszer megindult az Átváltozásod….
Tudtam, ez talán még sokkolhatja is, s hiszti roham előadásban is részem lehet, de mindenre van megoldás. Bár, bántani nem akartam. Nem lett volna tisztességes.
-Lehetek akár szemétláda is, de Velem kell jönnöd Kölyök!
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 1:39 pm

Megtanultam apa nélkül élni hozzászoktam már, hogy anya szinte egy balhémról sem tudott, vagy ha tudott legalábbis is nem olyan mértékben avattam bele az ügyeimbe, mint kellett volna. Mindig mindent egyedül oldottam meg, eltitkolva és most... itt volt az apám, akiről semmit sem tudtam, csak azt hogy farkas és megpróbált engem kioktatni mellesleg jogosan, ám azonban én fúriaként tombolva semmit sem fogtam fel szavaiból. A düh és a sértettség ottt settenkedett körülöttem.
Egyik pillanatról a másikra oszlott el a sok harag, és ismertem fel tettem súlyát. Teljesen kész voltam... A vértől maszatos ruhámba töröltem kezem eszembe sem volt megállni, pedig hallottam, hogy valaki egyenesen felém tart. Nem gondoltam, hogy apám lesz az, azt hittem valaki felelősségre akar vonni – itt tartani míg a rendőrök megérkeznek és meghallgatják mindkettőnk valószínűleg kiszínezett sztoriját. Soha nem voltam még sitten, habár a rendőrséggel New Yorkban is meggyűlt a bajunk én még éppen időben szoktam kiszállni a túl zűrös dolgokból.
Felgyorsítottam lépteim, sprintelésbe kezdtem nagyon nem akartam, hogy utol érjenek, de hát badarság volt azt hinni apám elől elfuthatok. Maga felé fordított és én türelmetlenül rágtam alsó ajkam zsebembe mélyesztve sajgó jobb kezem. Abbahagyva a szipogást szavai hideg vízként zúdultak nyakamba. - Nem ez egyáltalán nem normális... de nem lehetek más... ember vagyok. - Igaza volt. Sabrinát sosem tudtam volna ennyire helyben hagyni. Magasabb, erősebb volt nálam és nem egyszer láttam őt verekedni, sosem veszített a mai napot örökre emlékeibe vésheti. Undok dolog ennek örülni?
Hinni akartam, hogy valóban az én változatomban rejlik az igazság, de legbelül sajnos tudtam valami nem stimmel velem napok óta. Képtelen voltam elfogadni ekkora változást, olyan hamar történt minden, még nem akartam ezt – korábban is mondtam nem álltam készen rá. - Azon kéne törekednem, hogy jobban megismerjük egymást ehelyett minden a feje tetejére állt, mintha nélküle nem lett volna teljes a káosz. - Letöröltem arcomra száradt könnyeim és a fejemre húztam kapucnimat, a rendőrök ekkor haladtak el mellettünk.
- Hát ez remek! - Csattantam fel újra hosszú idő után, felvonva mindkét szemöldökömet. Saját fegyveremet használta ellenem. Nem ismert, mégis ekkor elfogott az a fura érzés, hogy talán tévedtem... Ismert... kitapintotta a gyenge pontom és megfogott, tehetetlen voltam. Utálatos érzés.
- Van más választásom? - Alig ha lehetett. Magam elé képzeltem nagyanyám dühös tekintetét aztán anyámét. Nem akartam visszamenni, habár szerettem NY-ot, de anyám hazugságait nem voltam képes újra elviselni. Los Angeles lett az igazi végleges otthonom. „Helyi Alfaaaa? Ez valami rossz vicc?” Nem mondtam ki hangosan, de arcomra volt minden írva és ha ügyes leolvashatta róla. - Veled megyek és te elmondod hogyan lehet ezt az egészet visszafordítani? Rendben? Valahogyan csak visszalehet... kell lennie megoldásnak. - Közel álltam újra a zokogás határához sok érzelem zúdult rám, mint képtelen voltam felismerni miközben ott csengett apám mondata fülemben: „...ha egyszer megindult az Átváltozásod...”
- Kocsival vagy? - Tekintettem vissza a kocsma parkolója felé és ha elindult mögötte pár lépéssel követtem őt, aztán hirtelenjében megálltam valamit még mondanom kellett. Anya jó modorra nevelt sírva fakadna, ha tudná mekkora kudarcot vallott velem. - Nagyon sajnálom, amit korábban mondtam. Nem gondoltam komolyan. - A gyűlölet a gyengék haragja. A gyűlölet sav, amely felemészti a lelket, teljesen mindegy, hogy az ember maga gyűlöl, vagy őt gyűlölik.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 2:19 pm

Örültem mikor elismerte, ezen tünetek, vagy mondjuk úgy inkább új tulajdonságok, nem nevezhetően normálisnak. Vettem egy kicsit nagyobb levegőt, majd megingattam fejem.
-Nincs más választásod… ezen az úton kell tovább menned, mit kijelölök neked. Legalább is egy darabig. Követnek kell, mert ha nem, súlyos következményeket von maga után.
Elhallgattam, majd kérdő tekintetére, egy apró mosolyt költöztettem arcomra, mi a lehető legrövidebb ideig tartott.
-Erre a kérdésedre, majd egy alkalmasabb időpontban adok választ neked.
Tudtam, hogy csalódott lesz, ha közlöm vele, ez az egész visszafordíthatatlan. Nincs rá gyógymód, hiszen a vérében van, vele született lappangó tulajdonságként. De akkor is el kell mondanom neki. Közölnöm vele, mi ez az egész, s talán egy rövidke történetet is mesélnem kell neki fajunkkal kapcsolatban.
-Hiába is szeretnéd, nem lehet visszafordítani. Megindultál a lejtőn lefelé… persze ez nézőpont kérdése. Hogyha azt hiszed ez az egész átok, hát akkor annak veszed. Ha áldásként gondolsz rá, nos akkor könnyebb dolgod lesz, mind nekem, és neked is.
Csendesen indultam meg visszafelé. Éreztem, hogy a nagyis dologgal elérem célomat, hiszen mindennél jobban utált volna a nagyanyja szeme elé kerülni. Utált volna úgy égni megrovó tekintetében, mint a bűnös, aki valami halálos vétket követett el.
-Kívételesen kocsival. - egy apró fintor jelent meg arcomon, hiszen semmi sem kárpótolhatja régi Mustangomat, de ez is megteszi helyette.- És ez most neked a lehető legjobbat jelenti, úgy hiszem… hiszen eszed ágában sincs zsarukkal találkozni…
Úgy gondoltam, minden kimondott szónak súlya van. Ha egyszer kimondtad, nem szívhatod vissza, még akkor sem, hogyha lelked legrejtettebb zugaiban ez az egyetlen vágyad. Ha egyszer elhagyta ajkaid, nem tudod meg nem történtté tenni a dolgokat. Szerencséje, hogy nem vagyok egy sértődős fajta, máskülönben már rég itt hagytam volna.
Hidegen hagyott mit haragjában mondott. Úgy viselkedett, mint egy sértett kislányka, kinek elvették a kedvenc játékát.
-Azt mondják, amit egyszer kimondtál, nem változtatható meg… de mivel nem ismersz, így nem is gyűlölhetsz. Majd pár közös hét után, eldöntheted, hogy gyűlölsz e, s akkor majd visszatérünk erre a témára… Addig viszont, szeretném, ha ezt a szót, száműznéd a szótáradból.
Míg magyaráztam neki, addig szép lassan haladtunk visszafelé a bárhoz, hol a kocsimat hagytam. Végiggondoltam, vajon mit is kellene neki mondanom, s hogyan tálalni, hogy egyfajta vezető vagyok. Már ha éppen nem értette az Alfa szót. Bár bíztam benne, nem kell túl sokat magyarázkodnom erről a szóról, bár a rangról, és a hozzá járó tiszteletről, mindenképpen ki kell oktatnom.
Odaérve a Range rover-hez, farzsebemből előhalásztam kulcsomat, s kinyitva ajtaját pattantam be.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 6:34 pm

Világos volt... ettől a naptól kezdve nem azt csináltam, amit akartam. Eddig sem mentem vakon a saját fejem után, de tudniillik sosem szerettem, ha mások parancsoltak nekem és mondták meg mit hogyan csináljak, márpedig mostantól ez lesz. Legalábbis én így értelmeztem mondanivalóját. Ő rálök a nekem kijelölt ösvényre, ami ha akarok, ha nem de végig kell kúsznom és, ha netalán úgy döntenék letérek róla, hát következményei lesznek... Ugyan miféle következmények? Fogalmam sem volt róluk, mindenesetre komolyságtól csengett minden egyes szava, mi apám ajkát elhagyta. Valami olyasmibe keveredtem amiből nem volt visszaút, bármilyen makacsul is kerestem továbbra is a visszautat... Csalódottság nehezedett lelkemre, amit bebizonyosodott amitől féltem. Valóban nem volt visszaút. Elgondolkodó tekintettel meredtem fel a sötét égre, időközben a nap utolsó sugarai is eltűntek -egészen besötétedett.
- Ez roppant biztató. - Mondtam egyhangúan miután ő befejezte, s aztán folytattam - a szavak ismét előtörtek belőlem nem voltam képes lenyelni őket. - Mondd csak, te hogyan tekintesz rá? Áldásnak véled? Eltudod képzelni mit fog szólni mindehhez anya? Feltudod, fogni, hogy engem is úgy fog gyűlölni ahogyan tégedet? - Haragudtam rá noha ettől még akartam, hogy gyűlöljön. Nem tudnám elviselni, ha szörnyként tekintene rám sőt egyáltalán nem akartam, hogy bárki is így tekintsem rám a közeljövőben akár mekkora változáson megyek majd keresztül. Anya lehet mindezek után könnyed lemond rólam, mint ahogyan annak idején apáról. Nem titkolhattam el előle, de hát... ő is őrzött egy két titkot - én miért ne követhetném a példáját? Igen, határozottan így kell tennem ameddig lehet nem fogom elmondani neki mivé leszek.
- Remek. Én a barátaimmal jöttem, a mocim épp... apropó említettem, hogy nekem is van motorom? - Van bizony nem is akármilyen. Éppenséggel nem volt nálam... Dante lenyúlta, viccnek szánta. Mondhatom nagyon jól szórakoztam rajta. Hahahaha...
- A fejembe látsz! Semmi kedvem hozzájuk... A csaj amúgy sem fog feljelenteni. - Mosolyodtam el magabiztosan. Nem ismertem annyira, nem is igazán akartam elég volt amit hallottam és láttam belőle. Nyilvánvalóan egy hülye r*banc volt, aki azt hitte mindenkinek dirigálhat és beszólogathat anélkül, hogy valaki végre jól helyben nem hagyná. Álmomban sem gondoltam, hogy az a valaki én leszek – először az este folyamán fogott el a bűntudat.
- Szerinted maradandóak a sérülései? Azért annyira nem lendültem bele... - Halkan mondtam mindezt és egyszer sem néztem apám szigorú íriszeiben mindvégig a cipőmet tanulmányoztam, mintha leszidtak volna; - határozottan szégyelltem magam. - Oké igazad van. Ezt megbeszéltük. - Nem lehetett semmisé tenni, mint egyszer a fejéhez vágtam még ha nem is gondoltam egy szót se komolyan, mint ahogyan ő is mondta nem gyűlölhetünk olyasvalaki, akit nem ismerünk. Visszafelé tartva egy ideig a tömeget tanulmányoztam, a barátaim felszívódtak egyikük sem keresett biztosra vehették, hogy minden oké velem, Beccától lesz egy csomó nem fogadott hívásom; ezt előre láttam. Olykor jobban aggódott, mint a nagyi és ez rettentően tudott idegesíteni. Lassan a mentőbe tették a csajt, nem nézett ki annyira vészesnek az eszméleténél volt, de szerencsére nem vett észre. Vajon rám küldi a haverjait? Megveretett? Sajnos kinéztem belőle mindezt jobban tenném, ha egy ideig kerülném ezt a helyet, a bandáját úgyszintén. Odaérve a kocsihoz jól szemügyre vettem azt.
- Nahát... pazar járgány. - Jegyeztem meg elképedve, ahogyan eszembe jutott anyám egyszerű kis kocsikája mennyire eltörülne e mellett. Beszálltam mellé. - Remélem semmit nem sikerül összevéreznem. - Valószínűleg a ruhámon megszáradt; mondjuk sosem lehet tudni. El sem tudtam képzelni hogyan nézhet ki az arcom, lehúztam a napellenzőt és azon elhelyezkedő tükörben vetettem egy röpke pillantást arcomra. Bár ne tettem volna. - Édes istenem... mintha szájplasztikám lenne. - Ujjaimmal megérintettem az említett duzzadt testrészt, s egyből felszisszentem. Nem nézett ki jól, pokolian fájt is, az orrommal együtt, mi szép lila színben pompázott, amennyire a vértől láttam.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm

-Áldás, vagy átok, teljesen mindegy. A lényeg az, hogyan érzed legbelül. Fiatalabb koromban, átokként gondoltam erre az egészre. Úgy éreztem, csúnya fintor volt ez a sors nagyasszonyától. Azt hittem, átok ez, mellyel megvert az élet. Ám később, mikor egyre idősödtem, s mind többet, és többet tudtam meg, rájöttem, igen is áldással van dolgom, s átokként, még csak gondolnom sem szabad rá.- egy pillanatra elhallgattam, majd csendesen folytattam monológomat, visszafelé a kocsihoz.
-Az a rengeteg minden, mit apám elmondott nekem, és az, aminek szemtanúja voltam… -íriszeim összeszűkültek ezen gondolatfoszlányra, mely emlékeim ezreiből ragadott felszínre egyet. – Az Emberek azt mondták szörnyetegek vagyunk, még is Ők gyilkoltak minket halomra! Ők tettek tönkre békében élő családokat egyetlen éjszaka leforgása alatt.
-Hogy átok vagy áldás… neked kell eldöntened, hogy miképpen gondolsz rá Kölyök.
Elhallgattam, s zsebre vágtam kezeimet.
Megingattam fejem, s egy pillanatra megtorpantam.
-A helyedben anyádnak nem mondanám el. Nem tartozik közénk… egyszerű emberként, ezt nem értené meg… azt meg nem akarom, hogy téged is elzavarjon, s kiűzzön életéből. Még is csak az anyád.
S talán ebbe az egészbe én még bele sem gondoltam. Lehet ezért nem kell senki sem? Mert ha gyakorlatban nem is, de elméletben Lynn anyja a párom…
Gondterheltnek éreztem elmém a pillanatok heves záporában. Mégsem látszott ábrázatomon semmi sem. Hiszen mért is látszódna? Egy gondolat egy szó, mely csak én rám tartozik…
Miután már a kocsiban ültünk, akkor feleltem csak feltett kérdéseire.
Vetettem egy futó pillantást a mentőre, majd megvontam vállam.
-Talán pár hétig fel lesz dagadva az arc… ha csontja nem tört, akkor sok kárt nem okoztál vele… de talán az orrával lesznek gondok, és a bájológusoknak lesz dolga vele…- megengedtem magamnak egy halvány mosolyt, majd beindítottam a kocsit, s egyenesen lakásom felé hajtottam.
-A motor miatt ne izgasd magad…ha mázlid van, talán nem darabokban kapod vissza…bár ha az én motromat lopná el valaki, mérges lennék…-eszembe villant egy régebbi incidens, mikor csak felborították. Az is elég volt hozzá, hogy laposra verjek egy embert… de ez már elég régen volt. Azóta több önkontrollal rendelkezem… legalább is bízom benne.
Mikor megtapogatta száját, akarva akaratlanul is felnevettem.
-Inkább mint egy kacsa… de holnapra már nyoma sem lesz, ha olyan gyorsan gyógyulsz majd mint gondolom… ha lassabban akkor 2-3 nap.
Az út hátralévő részén egy árva szót sem szóltam. Csendesen hajtottam hazafelé, immáron teljes nyugalomban.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Jobb mint Otthon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jobb mint Otthon   Jobb mint Otthon - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jobb mint Otthon
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Külváros és Iparnegyed-
Ugrás: