Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael New York IC Chat - Page 14 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Artemis Othen
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
New York IC Chat - Page 14 I_vote_lcapNew York IC Chat - Page 14 I_voting_barNew York IC Chat - Page 14 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 New York IC Chat

Go down 
+16
Angelique Tussaud
Richard Cage
Keigo Watanabe
Denise Taylor
Steve Parker
Christopher Ben
Natalia Nedeczky
Royan Hannigan
Rafael Olivér Simon
Norah-Lynn Blackstone
Arysha Wolf
Artemis Othen
Russel O Donnell
Amélia M Howle
Rachell Ferrer
Rafael Blackstone
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 9:43 am

Üdv, James Very Happy
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 10:00 am

Arysha Wolf írta:
Hát én is remélem hogy idővel minden megoldódik, de szerencsére most minden időmet leköti a szavalóverseny meg a gólyabál szervezése...úgyhogy viszonylag keveset gondolok a probléákra Very Happy

Az a lényeg, hogy le tudod foglalni magad, és nem foglalkozol a sok problémáddal. Smile Szurkolok hogy megoldódjanak a dolgok Smile
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 6:23 pm

Köszönöm, igazából már csak felejtenem kell pár emléket...csak hát idő kell hozzá Smile
Vissza az elejére Go down
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 6:26 pm

) Meg most a karrieremre koncentrálok, elsősorban be kellene fejeznem a könyvem Very Happy És utána már csak azon fáradozom,hogy Pesten a Thalia színház szerződtessen..de az még 1 kicsit messze van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimePént. Okt. 29, 2010 5:09 pm

Jajjj de jó!!! cheers Csupa jó dolgok értek az utóbbi időben Very Happy Első lettem szavalóversenyen és ráadásul(ez a legjobb) hajnalban indulunk Erdélybe!!!!! Jajjj már alig várom!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 1:41 pm

Ismét vissza tértem... kicsit húzós időszakot éltem meg... de itt vagyok, és akad némi időm is... nem sok, de azért akad. remélem nektek is fog Smile
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Denise Taylor
Halandó
Denise Taylor


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 20.

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 3:42 pm

Üdv Ralf!

Akkor reagot is kapok tőled? Elég régóta várok rá (2010. október...)
Vissza az elejére Go down
http://vorosmalom.vampire-legend.com/index.htm
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:40 am

Denise Taylor írta:
Üdv Ralf!

Akkor reagot is kapok tőled? Elég régóta várok rá (2010. október...)

Sajnálom, rengeteg dolgom volt, nem volt időm szinte semmire sem. :$ tudom elég vacak kifogásnak tűnik, de ez az igazság.
Amúgy persze hogy kapsz!
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Hírfutár vagyok
Halandó



Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Jun. 03.

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimePént. Jún. 03, 2011 3:33 am

Helóka! Bocs hogy offolom a chat-et, csak emlékszem hogy régen társoldalkodtunk. Nos, az oldalunk újra megnyitotta kapuit, a vezetőség picit módosult, de újult erővel vágunk bele ismét.

http://guiltydreams.forumotion.com

Üdv
Vissza az elejére Go down
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:52 pm

Üdv mindenkinek! :wolfkiss:
Hogy s mint vagytok? Én itt nyaralok most Erdélyben Very Happy Ki hol fogja tölteni a nyarát?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 10:44 am

Arysha Wolf írta:
Üdv mindenkinek! :wolfkiss:
Hogy s mint vagytok? Én itt nyaralok most Erdélyben Very Happy Ki hol fogja tölteni a nyarát?

Nos személyem elvileg Balatonlellén tölti majd a nyár vége felét Augusztusban Smile
Hmm... Erdély csodaszép hely Smile Én magam is szeretem. Bár még egyszer sem voltam ott. Smile Remélem jól érzed magad ^^
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeKedd Júl. 26, 2011 6:16 pm

Köszönöm nagyon jól érzem magam itt Very Happy Hogy is érezném máshogy mikor végre újra láthatom a helyet, ahol megszülettem és felcseperedtem Very Happy Érdemes eljönni ide Very Happy Annyi látnivaló van, hogy egy percig sem lehetséges az unatkozás Very Happy Érezd jól magad te is Balatonlellén, legyen jó idő ne olyan, mint most itt :love:
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 10:51 am

Arysha Wolf írta:
Köszönöm nagyon jól érzem magam itt Very Happy Hogy is érezném máshogy mikor végre újra láthatom a helyet, ahol megszülettem és felcseperedtem Very Happy Érdemes eljönni ide Very Happy Annyi látnivaló van, hogy egy percig sem lehetséges az unatkozás Very Happy Érezd jól magad te is Balatonlellén, legyen jó idő ne olyan, mint most itt :love:

Köszönöm Smile Remélem meg lesz majd.
Ha mázlim lesz, akkor talán egyszer majd magam is eljutok oda. Smile Hazatérni mindig kellemes érzés. Látni mivé lett a régi hőn szeretett otthon. Smile
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Arysha Wolf
Halandó
Arysha Wolf


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Mar. 29.
Karakter kora : 30

New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm


Nos igen... s most, hogy újra visszatértem, s a régi, kedves, gyermekkori emlékek is megrohamoztak, csak most jöttem rá, hogy mennyit is vesztettem, s őszintén kissé megbántam, hogy eljöttem, annak ellenére,hogy itt is nagyon szeretek élni... No de majd pár év múlva talán vissza sodor az élet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





New York IC Chat - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: New York IC Chat   New York IC Chat - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
New York IC Chat
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» New York IC Chat
» New York napjainkban
» New York, new life - Rachell Ferrer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Általános tudnivalók :: Chat-
Ugrás: