Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael New York, new life - Rachell Ferrer Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Amélia M Howle
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Arysha Wolf
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Russel O Donnell
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Royan Hannigan
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Artemis Othen
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Roxanne Cole
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
New York, new life - Rachell Ferrer I_vote_lcapNew York, new life - Rachell Ferrer I_voting_barNew York, new life - Rachell Ferrer I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 New York, new life - Rachell Ferrer

Go down 
SzerzőÜzenet
Rachell Ferrer
Halandó
Rachell Ferrer


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. Jun. 10.

New York, new life - Rachell Ferrer Empty
TémanyitásTárgy: New York, new life - Rachell Ferrer   New York, new life - Rachell Ferrer Icon_minitimePént. Jún. 11, 2010 10:10 pm

Teljes név: Rachell Ferrer

Becenév: Rach

Faj: Homo Sapiens Sapiens

Nem:

Kor: 21 éves

Születés helye/ideje: London, 1988, november 15.

Képesség: -

Foglalkozás: Épp munkanélküli

Hobbi/kedvenc dolgai: Színészkedett, így szinte bármilyen szerepbe bele tudja élni magát.

Külső


Szem: Kék

Haj: Váll alá érő hosszú barna haj. Állandóan kibontva hordja.

Magasság, alkat: 180 cm magas, karcsú, kifogástalan alakkal rendelkező nő.

Viselet: Mindig az alkalomhoz illően öltözik, azonban soha nem hajlandó megválni keresztet formázó fülbevalójától, melyet még az anyjától kapott, és ez az egyetlen ékszer, melyet hajlandó viselni.

Különleges ismertetőjegy: Két, egymással viaskodó griffet ábrázoló tetoválás a derekán.

Család:


Édesapa: Robert Ferrer, született 1967, június 23. Elhunyt 2010, június 10.

Édesanya: Christina Ferrer, született 1972, május 2. Elhunyt 2010, június 10.

Testvére(i): Johanna Ferrer, született 1988, november 15. Elhunyt 1996, szeptember 1.

Egyéb hozzátartozók: Nincsenek.

Jellem: Rachel elég öntudatos lány. Mindenről, így a jóról és a gonoszról is megvan a saját határozott véleménye, melyet nem hajlandó megmásítani. Ha céljai eléréséhez szükséges, színészi képességeit habozás nélkül felhasználja ezek elérésében. Majdnem mindent elvisel, de ha egyszer eltörik nála a mécses, sokáig nem tud megnyugodni.

Felszerelés/ fegyverek: -

Előtörténet:

Magamba fordulva ültem a repülőn. Egyszerűen nem tudtam, nem akartam elfogadni a tényt, hogy nincs többé családom. Nem kellett volna így történnie, az elején még semmi nem mutatott erre...

1988 novemberében születtem, ikertestvéremmel, Johannával együtt. Mind két tojás, olyanok voltunk, a szüleink szeme fényei. Apánk gyárigazgató volt, így ő tartott el minket, míg Anya velünk volt otthon.

Az első pofon korán jött az élettől, mindössze 8 évesen. Borús, vészjóslatú nap volt, csöpögött az eső. Azonban ez volt az iskola első napja számunkra, így hát nem volt mese, menni kellett. Anya vitt minket, a két oldalán csüngtünk a kezein. Emlékszem, én fogtam a jobb kezét, Johanna a balt. Aznap nagyon nyűgös volt, hisztizett, és állandóan rángatta Anya kezét. Az iskola előtt elrántotta a kezét, sarkon fordult, és kirohant. Egyenesen az úttestre. A sofőrnek esélye sem volt fékezni. Johanna azonnal meghalt.

A családunk élete fenekestül felfordult. Apám bánatában az italoz nyúlt, rá fél évre kirúgták állásából, mert a munkaidejét kocsmában töltötte. Ez csak olaj volt a tűzre. Részmunkaidős állásokat vállalt, de nagy részét elitta a pénznek. És szépen lassan elmérgesedett a helyzet. Anyám egy kínai ruhagyárban robotolt, hogy nekem enni adhasson, persze mikor Apám szemére merte vetni, hogy az nem tesz semmit a családjáért, ő bedühödött, és megverte. Innentől rendszeresen verte Anyát, aki viszont ennek ellenére sem volt hajlandó elválni.

És az élet, a nagybetűs Élet még mindig nem szúrt ki velem eléggé. Tegnap történt a dolog. Anyám egyre kevésbé állt a lábán, nem bírta már a sok verést. Apám legújabb "hobbija" az ivás mellett a szerencsejáték lett. Aznap épp nem tudott nyerni semmit, sőt, annyit vesztett, hogy még alkoholra sem maradt pénze. Mikor hazajött, Anyám számon kérte rajta az aznap keresett pénzt.

Mindent láttam, nem tudtam mozdulni, az egészet végignéztem. Az első pofontól már a földre zuhant Anyám. Az Apám, az a szörnyeteg pedig csak rúgta, ütötte, verte. Öt perc múlva Anya már nem élt, Apám meg leült a kanapéra, lábát Anyám halott testére dobta, és bekapcsolta a tévét. Így, egyszerűen túltette magát azon, hogy megölte a feleségét, az édesanyámat.

Nem tudtam mit tenni. Az egész testem magától mozgott. Kimentem a konyhába, és felkaptam a legnagyobb kést, amit találtam. Testem visszavitt a nappaliba.

A következő, amire emlékszem, összerogyva sírtam a ház ajtaja előtt. Kezemben a véres kés tudatta velem, hogy nem valami lidérces álmot látok, ez itt a valóság. Lassan abba tudtam hagyni a sírást. Bezártam az ajtót, és elrohantam. Taxit fogtam, és kihozattam magam a repülőtérre, és jegyet vettem az első New Yorki gépre, ami indult.

És most itt ülök a repülőn, úton New York felé. és csak most fogom fel igazán, hogy gyilkos lettem, nincs többé családom, nincs többé életem. Talán épp ezért választottam New Yorkot, a várost, melyben nem lehet olyan nehéz újrakezdeni az életet...
Vissza az elejére Go down
 
New York, new life - Rachell Ferrer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» New York napjainkban
» New York IC Chat
» New York, Nemzetbiztonsági hivatal pszichiátere

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: