Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Rafale egy csaló hazug élete Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Artemis Othen
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Rafale egy csaló hazug élete I_vote_lcapRafale egy csaló hazug élete I_voting_barRafale egy csaló hazug élete I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Rafale egy csaló hazug élete

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Olivér Simon
Halandó
Rafael Olivér Simon


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2009. Oct. 27.
Karakter kora : 35
Tartózkodási hely : Mindg valahol

Rafale egy csaló hazug élete Empty
TémanyitásTárgy: Rafale egy csaló hazug élete   Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 6:31 pm

Teljes név: Rafael Olivér Simon

Becenév: Nincs

Faj: Nelapsi

Nem: Férfi

Kor: 21

[color=green]Születés helye/ideje: 1989. Mar. 04. /New York


Képesség: Nelapsik képessége

Foglalkozás: Nincs bűnöző

Hobbi/kedvenc dolgai: Semmi

Külső

192cm jóképű férfi imádja a laza,és az enyhén elegáns ruhákat.Szeret másokkal kekeckedni és az élete majdnem mindig veszélybe kerül.

Szem: Kerek,kék

Haj: nem hosszú de nem rövid,és barna

Magasság, alkat: 192cm sportos de nem ki gyúrt.

Viselet: Laza cucok vagy enhén elegáns.

Különleges ismertetőjegy: Nem rendelkezik iennel

Család:


Édesapa: Russel Albert Simon (Él vámpír) Üdvarias jellem és kedves. De mindez álca könyörtelen gyilkos.

Édesanya: Luna Simon (Él) Drogos nő aki egyáltalán nem foglalkozik a gyerekel. Csak azon van mikor lőheti magát. Léhűtő és felettéb hanyag.

Testvére(i): Nincs neki testvére.

Egyéb hozzátartozók: Nem ismeri őket.

Jellem:
21 éves de nem annyira viselkedik úgy. Kicsit gyerekes és olykor bunkó, mert nem találja a helyét. Mindig azt hiszi hogy ő a leg menőbb ember pedig ha nem tudna lopni akkor ruhálya se lenne. De hanyag is szokott lenni néha.

Felszerelés/ fegyverek: Ért a kisseb lőfegyverek hez. De saját fegyvere nincs, és a kis sebkésekhez is. De az sincs neki.

Előtörténet:
1989. Mar. 04. -én jöttem a napvilágra egy drogos anyuka és egy vámpír apuka gyerekeként,e miatt nem volt jó a gyermekkorom.Csak verést és szidalmat kaptam otthon, és a tanulás sem volt soha az erősségem.De mind ez csak apa korai eltünése miatt. Mindig a suli mellé jártam hisz minek az? Ha a anyám is adós mocsok lette. Ennek a felfogásnak hála egy sulit sem csak az általánost és a 9-10 ediket végeztem el. Nos ez annyit jelent hogy nem vagyok okos sem szakma nincs a kezemben, mert inkább a lopást tanultam ki. Na de azt jól legalább is sokat dudok és így vannak jó ruháim. Hátrány hogy lóvét nem mindig szerzek így nem sokat alszok ányban. Persze nem mindig zavart engem ez, mert én mindig megoldottam a dolgokat. Ennek hála van hogy úgy nézek ki mint bárki más. Néha jó lenne ha barátaim lennének de megtanultam hogy soha soha ne bízz. Mivel nem biztos hogy veled lessz, engem már majdnem adtak fel így a zsernyákok nak. Persze én jól meg is szöktem előlük, de akkor fogadtam meg soha senkit nem engedek közel magam hoz. Mert nem akarok börtönbe menni. A családot elhagytam már rég. A huszadik szülinapom on is gondoltam rályuk de nem mentem vissza. Így huszon egy évesen csak déblábolok a világban, várva hogy lessz valami.


A hozzászólást Rafael Olivér Simon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 25, 2010 11:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Jasper Whitlock
III. Nelapsi
Jasper Whitlock


Hozzászólások száma : 48
Join date : 2010. Feb. 24.
Karakter kora : 33
Tartózkodási hely : Whitlock kastély és környéke

Rafale egy csaló hazug élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rafale egy csaló hazug élete   Rafale egy csaló hazug élete Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 3:14 pm

Üdv!
Nos.. Ahogy látom szeretnél Nelapsi lenni?! De nekem még sem küldtél privátot , hogy szeretnéd közénk tartozni, pedig ez világosan le van írva! És ahogyan látom még csak az előtörténetedben sem említetted meg , hogy lettél az. Ezeket a hiányosságokat pótold kérlek!
Köszönettel:
Jasper.
Vissza az elejére Go down
 
Rafale egy csaló hazug élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pojo élete
» Amanda Green élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: