Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Nati élete de nem  a halála :) Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Artemis Othen
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Nati élete de nem  a halála :) I_vote_lcapNati élete de nem  a halála :) I_voting_barNati élete de nem  a halála :) I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Nati élete de nem a halála :)

Go down 
SzerzőÜzenet
Natalia Nedeczky
Halandó
Natalia Nedeczky


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jun. 19.
Karakter kora : 34
Tartózkodási hely : Sok hejen elő fordul

Nati élete de nem  a halála :) Empty
TémanyitásTárgy: Nati élete de nem a halála :)   Nati élete de nem  a halála :) Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 11:00 am

Teljes név:
Natalia Nedeczky

Becenév:
Nati

Faj:
Halandó

Nem: A karakter neme. Férfi/Nő


Kor:
20 vév

Születés helye/ideje:
1989. December.5

Képesség: Nincs nek még

Foglalkozás:
Énekesnő

Hobbi/kedvenc dolgai:
Nem nagyon van hobbia

Külső

197 cm magas fekete hajú eurázsiai sexy nő. Aki szereti ezt kihasználni. híres énekesnőként imádja a partikat a pasikat. És ha körül rajongják.

Szem: Színe, formája.
Barna enyhén ázsiai

Haj:
Hosszú fekete és általában lengedve

Magasság, alkat:
197cm magas alkat vékony és sexy, és peresze ezek jól is álnak neki

Viselet:
Általában egyberészes mini szoknyás cucokat hord. De farmert is szokot hordani, ruhái színe változó

Különleges ismertetőjegy:
Nincs

Család:

Édesapa: Edward Nedeczky (nem él) Meg halt még Nati 3 éves volt. Elég karakán jellem volt és vallásos.Persze Nati soha nem lett olyan mint apja akarta. Valószínűleg kora halála miatt.

Édesanya: Natalia Elishabeth Nedeczky
(Él) Kedves nő és nagyon szereti a lányát. Férje korai halála után költöztek el San Francisco-ból New Yorkba. Azóta élen kitt, örül lánya sikereinek.

Testvére(i):
Nincs neki mert egyke

Egyéb hozzátartozók:
Unoka nővére Leila Nedeczky

Jellem: Kedves aranyos de csak ha már ismered. Mert neki is kell a sztárokra oly jellemző, három lépés távolság. Persze a rokonok barátok mind tudják mien. De ezt csak ténleg a közeli barátok tudják.

Felszerelés/ fegyverek: Nincs ha csak a szépsége nem az

Előtörténet:

1989. Dec. 05.-születtem San Francisco-ban, ott nevelkedtem hérom éves koromig. Mikor apu elhunyt anyu úgy döntött hogy New Yorkba költözünk. Így itt éltünk én itt végeztem el az iskoláimat, ami jó buli volt. A fősulin és az egyetemen imádták a hangom. Többek között e miatt döntöttem úgy hogy énekes nő leszek. Nos imádok énekelni ez látszik azon a tíz lemez és az új ami most készült el, és nagy sikert jósolnak neki. Hát igen nagyon különös hogy egy ien ember mint én ennyire meg valósította magát és még szép is vagyok. Persze nem vagyok bekébzelt mivel ez így van, a pasik körül rajonganak de én még nem kötöm le magam. Elég volt egy rossz eljegyzés. Én szeretek itt élni sőt nyugis nekem. Persze elég érdekes dolgokat írtak össze már de én csak nevetek rajta. Nagyon hiányzik Leila Nedeczky az uncsi tesóm aki San Francisco-ban él. Ő sajnos nem jött velem se kis koromban se mostanság. Persze szoktunk levelezni meg ienek de néha jólenne ha ő is itt lenne, mrt így csak anyura számíthatok. Vannak itt is nagyon sok jó barátom de hát azért néha egy rokon is jól jön. Nagyon szeretem New York sok színűségégét is, számomra olyan érdekes és különleges. Az igaz hogy a bűnözőkkel vigyázni kell mert bajod eshet de szerencse én nem forgok olyan körökben. Karácsonykor és új évkor a legszebb szerintem New York. De lehet csak nekem . Ma else tudná képzelni szebb hejet a hol éjek mint New York.
Vissza az elejére Go down
 
Nati élete de nem a halála :)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pojo élete
» Rafale egy csaló hazug élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: