Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Jobb mint Otthon
    Irodaépületek Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

    » Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Irodaépületek Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

    » Családi házak
    Irodaépületek Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

    » Avatár foglaló
    Irodaépületek Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

    » Játék egyeztető
    Irodaépületek Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

    » New York IC Chat
    Irodaépületek Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

    » Alix Sarah O'Flanagan
    Irodaépületek Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

    » Zene ajánló
    Irodaépületek Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

    » Menedéket keresve...
    Irodaépületek Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

    Üdvözöllek!
    Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
    Hírek, események
    Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
    Nem árt ha megteszed :P
    Üdvözletem!
    Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
    Statistics
    Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Dante Roberts

    Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
    S.O.S ;)
    Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Irodaépületek Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
    Top posters
    Rafael Blackstone
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Amélia M Howle
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Arysha Wolf
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Russel O Donnell
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Saffiya Jamila Moor
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Elizabeth Bennet
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Royan Hannigan
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Artemis Othen
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Roxanne Cole
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Norah-Lynn Blackstone
    Irodaépületek I_vote_lcapIrodaépületek I_voting_barIrodaépületek I_vote_rcap 
    Május 2024
    Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar

     

     Irodaépületek

    Go down 
    3 posters
    SzerzőÜzenet
    Roxanne Cole
    I. Farkaskölyök
    Roxanne Cole


    Hozzászólások száma : 78
    Join date : 2009. Aug. 30.
    Karakter kora : 40
    Tartózkodási hely : New York

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:38 pm

    A modern, gigászi irodaépületek nemcsak kellemes munkakörnyezetet biztosítanak, de megfelelnek a legmagasabb irodatechnikai és műszaki elvárásoknak. Az irodaépületek elkülönített irodái, tárgyalótermei, raktárai és információtechnológiai helyiségei igazán kényelmes környezetet kínálnak.
    Vissza az elejére Go down
    Edward G. O'Neal
    Halandó
    Edward G. O'Neal


    Hozzászólások száma : 57
    Join date : 2010. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : New York City

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 6:28 pm

    Lyn

    Változásokon mentem keresztűl. Tudtam, ezt meg kell tennem, ha nem akarok lebukni. Ha nem akarom veszélybe sodorni a dolgokat, ha tényleg rács mögé akarom dugni a pasast. De addig játszani kell a szerepem, és figyelnem kell arra hogy ne süllyedjek le olyan mélyre.
    Reggel első dolgom volt átfestetni a hajamat. Voltam már párszor szőke, és mindig ugyan azt az álruhát húztam magamra. Ugyan úgy mutatkoztam be, s mindig ugyan az volt a foglalkozásom. Hiszen ki ne akarna egy fegyverkereskedővel jóban lenni? Szinte mindenkinek álma volt egy ilyen ismeretség.
    Várakozón álltam odakint, kezemben mobilommal, mit zsebembe tettem. Hála a modern tecknikának, olyan lehallgató készülék használatára volt már lehetőség, hogy biztosan nem veszik észre, s elfért a fülemen. Fülbevalóként. Hát igen. Előnye a technikának.
    Órámra pillantottam. Reméltem a lány eljön.
    Hogy tegnap elválltunk egymástól, furcsa érzések kavarogtak bennem. Úgy gondoltam, nekem ennél jobban nem szabad belebonyolódnom a dolgokba. Nem szabad arra gondolnom, hogy ezt más is ugyan úgy megteszi. Nekem mégis egy bizonyos pontig akkora bűntudatom volt, hogy egyszerüen nem tudtam vele mit kezdeni. Mintha bűnt követtem volna el azzal, amit előző éjjel tettem. Hiszen a lány jóval fiatalabb volt nálam, de az agyam egyszerüen kikapcsolt. Mintha nem is én magam irányítottam volna.
    Megcsörrent telefonom. Magamelé emeltem, hogy megtudjam nézni ki hív. A kapitányságról hívtak.
    -Na jó...ez azért túlzás...-morogtam, majd néhány pillanat múlva felvettem a telefont.
    -Hello édes! Úgy hiányoztál!-szóllalt meg egyik munkatársam hangja a vonal másik végén.
    -K*pd be Durante!-sziszegtem, majd körbe pillantottam.-Na mit akarsz?
    -Csak megkérdezni merre vagy...
    -Mért? Tán elvesztetted a fonalat?-kérdeztem vigyorogva, s nekidőltem az épület falának.
    Egy sötét farmer, egy fekete kapucnis pulcsi, és a szokásos motoros kesztyűm volt rajtam. Szerettem, hisz ezzel igazán el tudtam vegyülni, s csak egy kölyöknek néztek. Főleg a szőke fűrtjeimmel.
    -Nagyon vicces vagy. De komolyan...
    -Majd megkapod a beszámolóm. Ne félcs mami! Jó leszek!-azzal bontottam a vonalat, s kikapcsoltam a telefonomat. Nem akartam hogy zaklassanak. Nem vagyok abban a formában, hogy ezt elviseljem.
    Körbe tekintettem, majd órámra pillantottam. Már vártam a lányt. Akartam találkozni végre az apjával, s a bizalmába akartam férkőzni.
    Vissza az elejére Go down
    Lynette Reynolds
    Halandó
    Lynette Reynolds


    Hozzászólások száma : 22
    Join date : 2010. Mar. 02.
    Karakter kora : 32
    Tartózkodási hely : New York

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 7:04 pm

    * Gage-el ellentétben neki nem volt bűntudata , de azzal nem volt tisztában hogy volt. Nem csináltak semmi törvénybe ütközőt , csak jót szórakoztak mind ketten , legalábbis Lyn. Megfogadta amint betölti a tizennyolcat befesti a haját szőkére. Apjával fogadtak , hogy meg e csinálja. Hát majd pont ő ne merné. A tét egy kocsi volt bárki megtenné egy Merciért. Kora reggel az útja, persze a frissítő zuhany után, egyenesen egy luxus fodrászatba vezetett. Soha nem járt be olcsó helyekre , ha márt ennyi pénze van igazán megengedheti magának. Persze a pénzt most kivételesen ő kereste , utóbbi pár napban felcsúszott a sikeres modellek közé , a jövő hónapban van is egy munkája Párizsban. Elég szép kis summát ajánlottak neki , nem habozott elfogadta a munkát. Csak hát apja biztos nem fog repdesni az örömtől , hogy Európába kell utaznia. Kisminkeltette magát és késve felhívta apja sofőrjét. Autóban felvette nini szoknyáját és tűsarkúját , egy kivágott blúzzal. Mégis csak apjához megy. Kicsit késésbe volt , de cseppet sem érdekelte. Szeret mindenhol stílusosan és szépen megjelenni. Nagyon ideges volt apjával való találkozása véget , a kocsiban elszívott egy füves cigit. Ami hát valljuk be elég jó kedvre derítette. Persze a törvény tiltotta , de Lyn soha nem szokott foglalkozni a törvénnyel, ahogyan apja sem. Mikor megérkezett feltett napszemüvegjét és kiszállt a kocsiból. Gage persze márt ott várta . Próbált nem vigyorogva oda érni hozzá. Elég beszívott , apja majd csak röhög rajta egyet vagy észre sem veszi. *
    - Helló .. bocsi a késésért! * Szabadkozott nevetés közben. Aztán végig nézett rajta. Valami furcsa volt neki , de agya túl lassan dolgozott a fű hatására , hogy feldolgozza. Aztán mégis eljutott neki.. Szőke lett a haja neki is. *
    - Milyen szöszi lettél , nézzenek oda! Na gyere apám márt vár minket! * Nevetett még egy sort és be ment az épületben. Mindenki hangosan köszönt neki , és jó páran össze súgtak , hogy vajon most be van lőve vagy csak simán ivott? Ő persze nem is vette figyelembe aki értelmes volt annak vissza köszönt. Úgy vonult be akár a színpadon lenne , csak egy volt a bibi. Arcáról a mosoly nem fagyott le. Oda ért a lifthez és megnyomta a gombot.*
    Vissza az elejére Go down
    Edward G. O'Neal
    Halandó
    Edward G. O'Neal


    Hozzászólások száma : 57
    Join date : 2010. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : New York City

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 7:44 pm

    Mikor megláttam szőke fürtjeit, elmosolyodtam. Persze az is feltűnt hogy nincs magánál teljesen. Igazság szerint, nem is vártam volna mást tőle. Egy egészen kicsit sem gondoltam másra. Tudtam, hogy képes megtenni akármit, és most meg is tette. ismertem jól, habár ő szinte semmit sem tudott rólam, csak a második nevem. Se vezeték név, se semmi. Csak én magam voltam, legalább is majdnem én magam.
    -Szia. -ismét elmosolyodtam, s tekintetem rá emeltem.-Klassz frizura.
    Elhallgattam, majd néhány pillanattal később, mikor megjegyezte, milyen szőke lettem, elmosolyodtam újfent.
    -Kösz... eredeti hajszín...már untam a másikat. Úgy úgy nézek ki, mint valami barom...mindig is ez marad az igazi.-magyaráztam, majd mikor lépkedett előttem, tekintetem akaratlanul is formás idomaira siklott. Zsebre tettem kezem, s úgy mentem mögötte, talán mint valami pulikutya, aminek néztek az emberek. De ha valaki egy csodás nő után lépked, abban nincs sem szégyellni való. Még akkor sem, ha van pár év korkülönbség. Most nem önmagamnak látszottam. Olyan voltam, mint valami suhanc. Pedig aki ismert, s hallotta már nevem, az tudja, nem vagyok egy utcagyerek. Komoly ember vagyok, komoly háttérrel. Ami igazán szépen el is van rendezve.
    Követtem őt a lift felé, s mikor megnyomta a gombot, megálltam, s vártam hogy megérkezzen a felvonó. Nem szóltam semmit sem. Tudtam, nincs értelme a szavak fecsérlésének. Nincs értelme csak úgy dumálni a semmiről, vagy a tegnap történteket feleleveníteni.
    Amint megjött a lift, megvártam hogy beszálljon, majd én magam is megtettem, s nekidőltem annak falának. Kezeim még mindig zsebemben voltak.
    Vissza az elejére Go down
    Lynette Reynolds
    Halandó
    Lynette Reynolds


    Hozzászólások száma : 22
    Join date : 2010. Mar. 02.
    Karakter kora : 32
    Tartózkodási hely : New York

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 11:04 pm

    * Szeretett beszívni mindig is , ha most nem lenne bizonyára a gyomra morzsányira szűkült volna az idegességtől. Apjának soha nem felel meg és ezt nehéz feldolgoznia. Ebben az állapotban minden annyira könnyű, még a világot is más ként látta. Olyan akár folyton a víz felett lebegne. Kivételesen nem mosolygott komoly képpel nézett Gage-re, aki ezzel a hajjal úgy festett mint egy angyal. Az anyag hatására azt is képzelte , hogy egy angyal áll mellette. Meglepődve bámulta hatalmas szárnyait, és testét körbe árasztó fényt. Úgy állt ott , mint aki valamiféle csodát lát. Ámult, közben sokan felfigyeltek rá az épületben hogy valami ismét nincs rendben Lynnel. Lift megjött beszállt miután a férfi illedelmesen előre engedte. Fel tekert egy göndör szőke tincset ujjára és úgy figyelte ahogyan egyre feljebb mennek. Drog hatása csak rosszabbodott. Nem tudta elválasztani a valóságot a képzelődéstől. Minden látomás annyira valós volt, ki nem hitte volna el. Kibillent egyensúlyából tökre azt hitte , hogy a lift megmozdult és zuhan. Leült a földre és fejét a térdére tette. Fuldokolni kezdett az ijedségtől, szíve a torkában dobogott. Megállt a lift és észbe kapott. Értetlenül bámult a kitárult ajtó elé. Hátra sem mert nézni a férfire. Lassan felállt és elindult apja irodája felé, mintha az előbb semmi sem történt volna. Oda illegett billeget az ajtó elé és határozottan benyitott. Jobb most túl lenni rajta. Be várta a férfit. Utána becsukta az ajtót, az ismerős irodát szemügyre vette. Ez második otthonának számított. Mégis valami rossz előérzete van. Közelebb ment apja asztalához, apja nem is köszönt minden hozzá szólás nélkül oda lépet és farkas szemet nézett lányával , idegen férfit gúnyosan felmérte. Szokásos Armani fekete ing volt rajta , kezében pedig a jól ismert méreg drága kubai szivar díszelgett. Hirtelen hatalmas pofont kevert le Lynnek. Minek hatására lefejelte az asztalt. Kép és a hang ki esett neki, homloka vérzett mire oda kapott. Fel sem tudta fogni mi van , vagy mit tehetett amiért ez érdemelte. Talán rájött , hogy be van szívva? Aztán csak azt vette észre apja furán bámult rá és mondott is valamit, miközben ő sikongat. Rá kellet jönnie az előbbi jelenet meg sem történt csupán megint képzelődött.*
    - Le kell ülnöm...nem érzem jól magam...
    Vissza az elejére Go down
    Edward G. O'Neal
    Halandó
    Edward G. O'Neal


    Hozzászólások száma : 57
    Join date : 2010. Mar. 01.
    Tartózkodási hely : New York City

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimePént. Jún. 18, 2010 11:27 pm

    Nyugodtan ácsorogtam liftben. Semmi sem zavart meg, egészen addig, amíg a lány nem rogyott a lift padlózatára, s nem támasztotta fejét a térdeinek. Szemöldököm összeszaladt, s úgy pillantottam rá. Csak álltam ott, mintha mi sem történt volna. Tudtam hogy beszívott, és hogy nincs teljesen képben, de nem érdekelt a dolog. Így legalább nem fog fel semmiből semmit sem. Mindennek megvan a maga ideje, és ennek most jött el. Végre elkapom azt a barmot, rács mögé ültethetem, és az itteniek boldogok lehetnek.
    Mikor megállt a lift, a lány után egyből én is kiszálltam, s lazán mentem utána, mint akinek semmi dolga nincsen. pedig volt. Nem is akár milyen. Fontos feladat, amivel engem bíztak meg.
    Mikor a lány benyitott oda, mentem vele. El sem hagytam egyetlen pillanatra sem.
    Apja előtt aztán megálltam, mereven meredtem rá, majd éppen köszönni akartam neki, mikor Lyn elkezdett üvöltözni. nagyokat pislogtam, s alig bírtam megállni, hogy ne rohanjak oda hozzá. De még is türtőztettem magam. Nem akartam lebuktatni magam mindjárt az elején.
    Vissza az elejére Go down
    Lynette Reynolds
    Halandó
    Lynette Reynolds


    Hozzászólások száma : 22
    Join date : 2010. Mar. 02.
    Karakter kora : 32
    Tartózkodási hely : New York

    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitimeSzomb. Jún. 19, 2010 12:14 am

    * Apja egyből rájöhetett mégis mi baja lányának mert olyan ideges lett hirtelen tekintete , szinte ölni tudott volna a szemeivel. Lyn nagyot nyelt és kihúzta az egyik kényelmes fotelt , majd bele huppant. Lábai keresztbe tette és próbált a valóságra összpontosítani. Kezeit ölébe ejtette próbálkozott nem vihogva apjára nézni. Annyira vicces volt neki minden, vissza kellet fojtania a nevetését. Apja csak nyugodtan lustálkodott méretes bőr székében és az asztalán lévő kristály hamutartójába tette szivarját. *
    - Szia Lyn.. Látom megint szépen nézel ki! Nos ide figyelj, ha még egyszer bemersz jönni az irodába ilyen állapotban , akkor ígérem úgy megverlek , hogy az a múltkorit is túl fogja szárnyalni! Világos voltam?
    * Lyn csak bólintott. Fenyegető mély hangnem megette hatását. Szeme könnybe lábadt. Múltkori verés emlékei még mindig ott élnek elméjében. Keze és két bordája is eltört, jó pár hétig kórházban volt és autó balesetre kellet fognia. Nem szeretne még rosszabbul járni , elég volt a múltkori is. Szörnyű milyen kegyetlen apja van és hogy retteg tőle saját gyermek,. És az a legrosszabb , hogy ezt még a férfinak is hallania kellett. *
    - Apa! Szeretném neked bemutatni Gaget! Van valami üzlet ajánlata..
    * Kissé felé fordult és nem szólt semmit tudta most jön az a rész amikor távoznia kell. Nem húzta sokáig az időt bátorítóan oda mosolygott rá és kiment az ajtó elé. Persze mindig is kíváncsi természet volt fejét az ajtónak döntötte, fülét oda nyomta és hallgatódzott. Tudni akar apja minden új piszkos ügyéről. Elvégre ezzel akár zsarolhassa is.*
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Irodaépületek Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Irodaépületek   Irodaépületek Icon_minitime

    Vissza az elejére Go down
     
    Irodaépületek
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Irodaépületek

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Little Italy-
    Ugrás: