Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Belső udvar Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Belső udvar Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Belső udvar Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Belső udvar Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Belső udvar Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Belső udvar Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Artemis Othen
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Belső udvar I_vote_lcapBelső udvar I_voting_barBelső udvar I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Belső udvar

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 8:08 pm

Belépve a kapun, kellemes látvány tárul szemünk elé. Kavicsos téren, s annak közepén, egy viszonylag nagy szökőkút díszeleg. Régi, hisz már a kastély építésekor megtalálta helyét. Azóta csupán csak egyszer lett felújítva, azóta csupán letakarítják, mikor épp arra van szüksége. Vizében kisebb s nagyobb aranyhalak úszkálnak, tavirózsák között. Körülötte fák, s bokrok kerete díszeleg.
Belső udvar GrecianFountain

Balra egy nagyobb parkolásra szolgáló helyet pillanthatnak meg, kik egyszer erre tévednek, s átjutnak a hatalmas kovácsolt vas kapun. hatalmas lépcső ível felfelé, vagy 4-5 fok, mi már a tölgyfaajtóhoz vezet, mi belépést enged a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 8:53 pm

..::Megan::..

*Beszélgettünk végig az úton, s sokkal kellemesebb volt így társaságban, mint nem úgy leni, mint egy süketnéma, akinek hiába mondanak bármit is, az nem képes rá reagálni. Szó esett a munkámról, az ő életéről, s közben amit szabadott, azt elmeséltem neki a birtokról, az itt élőkről, hogy olyanok vagyunk mint egy nagy család, s ez talán tetszett is neki. Legalább is remélni tudtam hogy igen.
Befordultam egy keskeny erdősávon, hol egy út volt kialakítva, min közlekedtek az itt lakók. Hol erre, hol pedig a másik irányba, hisz több helyről is megközelíthető volt a térség. *
-Nincs kedved sétálni egyet? A közelben van egy tisztás. Bár az udvarban is körbe vezethetlek. Hátul, az épület mögött, van egy kis rét, egy rózsa lugas. Csodás. Néha összegyűlünk ott, tábortüzet rakunk, és együtt szórakozunk.*magyaráztam, miközben kicsit oldalvást rá pillantottam, mikor már lehetett látni a robosztus, régi épületet, a hatalmas kovácsolt vaskaput.
A kocsi, épphogy közelebb ért, a kapu feltárult, halkan, csendesen, mintha kísértetek mozgatnák. Elmosolyodtam. Jó végre itthon lenni. Egy olyan helyen, hol önmagam lehetek, s nem kell játszanom a kemény katonát. Leparkoltam odabent a Hammert, majd rá pillantottam, miközben kikapcsoltam övemet. Fülemet farkasüvöltés csapta meg. Üdvözöltek, s mikor kiszálltam, egyik hű társam rohant elém. Elmosolyodtam, leguggoltam hozzá, megsimítottam fejét, két füle között, s egyenesen szemeibe néztem, majd Meg felé ha kiszállt.*
-Nem kell félni tőle. Nem bánt, amíg arra nem utasítom.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 10:51 pm

Az út kellemesen telt úgy néz ki mindkettőjüknek szüksége van egy kis kikapcsolásra. A Ralf otthonáig vezető úton sok minden kiderült mindkettőjükről de még se eléggé ahhoz, hogy alaposabban kiismerhessék egymást. Nem gondolt semmire és nem nyugtalanította, hogy egy olyan ember kocsiába ül akit még nem is ismerhet igazából. Ez így is lenne? Badarság, de nem számít. Felszabadult volt és mintha most megmutathatta volna saját magát azt a Megant aki mindig is szeretett lenni, aki mindig is volt ott egészen belül. Jó ízűen nevetett fel minden vidám kis történet végén és élvezte a szeme elé táruló látványt.
-Komolyan itt élsz?
Kérdezte mikor egy olyan ismeretlen helyre vitte mi egy mesevilágnak felelhetett meg. Ámultan kapkodta tekintetét olyan gyönyörű és kézzelfogható volt minden.
-Viccelsz? Mindent látni akarok!
Csattant fel és szinte gyermekien várta, hogy végre kiszállhassanak a kocsiból. Az övét kapcsolta ki mikor egy hangos farkas üvöltés törte meg a természet csendjét. Elkapta a férfi pillantását ki a leghalványabb jelét se mutatta aggodalmának így arra gondolhatott, hogy azaz állat jó messze lehet tőlük vagy csak ennyire megszokott a jelenlétük. Mindenesetre meglepte a dolog. Könnye rugalmassággal szállt ki a terepjáróból és megkerülve a kocsi orrát torpant meg a látványtól. Az egy dolog, hogy Ralf egy farkast kényeztet simogatásával, na de, hogy az a farkas jóval nagyobb legyen az átlagos mértnél az egy kicsit bizarr.
-Azt hiszem vissza vonom amit az előbb mondtam. –bámulta a hatalmas állatott és nyögve folytatta- Aha, és mitől lett ilyen nagy?
Fogalma sincs, hogy más ember miként reagált volna de Ő moccanni se tudott, lemerevedett és csak nézte az előtte barátkozó párost. Legszívesebben visszaszállt volna a kocsiba és bekapcsolva biztonságövét várta volna a szafari következő állomását.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:33 pm

*Elmosolyodtam. A kérdés nem ért váratlanul, s persze örültem is neki.*
-Igen. itt.*feleltem bólintva, majd az események peregtek, s már ott voltam a farkassal, ki kicsivel nagyobb volt az átlagnál. Én persze nem csodálkoztam rajta. Errefelé ez megszokott volt. Hisz tudtam, nem minden rendes farkas, mint ami annak látszik.
A következő kérdésen kicsit megdöbbentem, de nem úgy tekintettem rá, mint aki hitetlenkedik. Inkább úgy, mint aki szívesen magyarázza a dolgokat. A farkas egyetlen intésemre elment, így biztos voltam benne, nyugodtan tudok beszélgetni a lánnyal, s semmi sem fog benne megakadályozni. Aztán odamentem hozzá, s elmosolyodtam, majd finoman átkaroltam vállát.*
-Tudod, ez egy nagyon jó kérdés. itt a lehető legtöbb dolog nagyobb, mint aminek kellene lennie. -elhallgattam, majd csendesen megszólaltam újra.*
-Ez a példány, egy három éves hím. fajtája legtisztább vére, és nagyon szép fejlődésnek indult.*feleltem csendesen, majd rá emeltem pillantásom, s egyenesen szemeibe tekintettem. Oldalra pillantottam, majd ismét a lány lélektükreibe, azt sugallva neki, hogy tőlem nem kell félnie, egy pillanatra sem. Bár nem tudtam mit is kellene tennem. Abban biztos voltam, olyan szép volt, s kellett... akartam hogy olyan legyen mint én. elakartam neki mondani mindent. megmutatni... megmutatni hogy dönthessen. Hogy határozzon, hogy akarja e a dolgot, vagy sem. Bár így is úgy is, olyanná tenném, mint amilyen én vagyok. De így legalább tisztább lenne a lelki ismeretem.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 12:13 am

Azt már tényleg nem tudta felfogni, hogy egy ekkora farkas olyan kezes bárány legyen miként egy intésre lelép és kitudja merre tart. Hát ez sokként érte. DE milyen az emberi agy ha ilyenkor automatikusan nem keresné az ésszerű megoldást.
-Azt elfelejtetted megemlíteni, hogy állatgondozással is foglalkozol vagy farkasokat, tenyésztesz vagy akármit is folytatsz a saját birtokodon.
Igyekezett dadogás menetesen kommunikálni és nyugodtan lereagálni az előbbi látványt.
-Azt látom.
Helyeselt és egy pillanatra Ralf sliccére tévedt tekintete. Ez akár félreérthető is lehetne, hiszen Megan nem az a rossz életű tyúk, de ez is betudható egy átlagos női reakciónak. Megrázva fejét ismét a férfi tekintetében veszett el nem tiltakozva a rá nehezedő kar érintésétől.
-Még is milyen fajta farkas ez, mert ilyen nagy példánnyal én meg nem találkoztam.
Kíváncsi volt most már mindenre, tudni akarta az igazat és meg se áll addig amíg minden kérdésére választ nem kap.
Ralf tekintete biztonságról árulkodott ahogy fogva tartotta a lányt és ki tudja, hogyan lehet valaki ilyen dolgokra képes de körül árasztotta a biztonság érzetével. Amitől meg is nyugodott.
-Azt hiszem sétálhatnánk kezd hűvös lenni így egy helyben.
Szégyenlősen eresztette meg mosolyát és jelentőség teljesen fonta karjait maga elé. Amint Ralf is úgy látja akkor elindulnak arra amerre a férfi vezeti a lányt.
-Na és még mit kell tudnom rólad?
A kérdés helyén való és őszinte választ vár, kíváncsian pislog házigazdája felé és szívből reméli, hogy most az is napvilágot lát amiről még hallgatott a beszélgetésük elején.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 12:32 am

*Ha most egyenesen neki szegezem hogy az nem éppen egy olyan farkasvolt, mint amilyenre ő gondolt, hanem egy olyan fajta, ami az emberiség szerint, rég kihalt, bizonyára körbe röhögött volna, azt meg nem akartam. Nem szerettem hogyha nevetnek rajtam. Főleg akkor nem, hogyha én akartam a lehető legtöbbet megtudni arról az egészről, mégis mit akar, s mi lenne fontos neki. Végül, mégis úgy döntöttem, elmondom neki.*
-A múzeumokban, s könyvekben, lehet olvasni hatalmasra nőtt farkasokról, kik még az őskorban éltek. hatalmasak voltak. Több tonnás fenevadak. Nos, ő egy volt közülük. Nem él sok belőlük, de azok közül, a legtöbb, itt, ezen a birtokon található meg.
*feleltem neki, s nem kerülte el figyelmemet az apró kis pillantás, minek következménye képpen elmosolyodtam, majd elengedtem őt, levettem kabátom, s vállára terítettem.*
-Akkor gyere. Járjunk egyet.*mormogtam, majd elindultam de bevártam őt is. Nem akartam hogy hátra maradjon. Minden esetre, azért felelnem kellett arra a kijelentésére is, miszerint, én állatok gondozását végzem.*
-Tudod, nem vagyok az a fajta ember, aki csak úgy megszelídít egy állatot. ha akar, elmegy, ha akar visszajön. ha olyan kedve van, akkor még meg is marhat. De nem teszi...tisztelem, s ő is tisztel. S mivel ez kölcsönös, így soha nem bántanak.
*megvontam vállam, s kicsit előrébb mentem. Kezem zsebeimbe csúsztattam, s hogy kabátom rajta volt, így én csak egy szál, fekete ingben sétálgattam a hűvös időjárásban. Nem érdekelt, hiszen nem fáztam.*
-Mit is... van egy lányom, de már nagyon régen nem láttam. Egyszer meglátogatott, aztán elment. A neve Daphnie.*mondtam őszintén. Ez tényleg egy olyan dolog volt, amiről tudnia kellett.* Tudod, kicsi korától fogva nem láthattam, így most voltunk igazán együtt hosszú idő óta...na de mindegy. Na és rólad, mit kell tudni?
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 1:00 am

Tetszett neki ez a szerény gesztus, de ilyen időben egy száll ingben sétálni?
-Igazán nem kellett volna.
Összehúzta magán a férfi kabátját és úgy indult Ralf után, igyekezve felzárkózni.
-Lehet, hogy műveletlennek látszom de még is mi a neve ennek a fajtának, mert akárhogy is töröm magam nem tudok rájönni.
Tovább hallgatta a férfit érdekelte, hogy mi minden új információval gazdagszik meg itt léte folyamán.
-Szép hívatás. Én is szeretem az állatokat de ettől függetlenül nagyon meglepődtem mikor egyikőjük hírtelen a kocsi mellett termet.
Igyekezet tartani a tempót mit diktáltak neki. Néha gyorsítania kellett, nem volt gyenge de úgy érezte a súlyos kabát miatt halad lassabban.
-Nem fázol? Vissza adom a kabátodat.
Kérdezte érdeklődve és furcsállta, hogy nem is vacok és a kis libabőrök se igazán jelentek meg karjain. A családjáról szóló történet hírtelen abba maradása is újabb kérdéseket vetett fel de ezt nem most fogja megkérdezni, legalábbis nem az összeeset.
-Sajnálom! –mondta együtt érző hangon és valóban úgy is gondolta- Rólam? Lássuk csak. Nincs gyerekem, nem vagyok állat idomár. Szeretem az állatokat még is megijedtem egy nagyobbacska farkasról. Elégem van abból, hogy a szüleim akarják a döntéseket hozni helyettem. A többit meg már tudod. Semmi érdekes.
Vállat vonva karol bele a férfibe már ha nincs ellene kifogása. Így sokkal könnyebben tarthatja vele a tempót.
Milyen viszonyba voltál a lányod anyukájával? Ha nem túl indiszkrét a kérdésem.
Ha látja, hogy a férfi nem szívesebben beszél róla akkor gyorsan témát vált .
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 3:46 pm

*Halvány mosollyal arcomon pillantottam rá. Szívesen elnevettem volna magam, de mégsem tettem meg. Csak finoman átkaroltam vállát, s megvillantottam felé egy kedves mosolyt.*
-Nem fázom. Ez az egyik előnye ennek. A sok más mellett.
*elhallgattam, s nyugodtan haladtam tovább, egy pillanatra elengedve vállát. Kicsit megfeledkeztem magamról, de nem érdekelt a dolog. Aztán belém karolt, s bennem volt egyfajta furcsa érzés, hogy most kellene megtennem. Megharapni, elvenni életét, s adni helyette egy másikat. Egy másikat, melyet talán jobban értékelne. Jobban szeretne, mint a mostanit. Ez lenne a neki való. Egy olyan lánynak, mint ő, nem való csak a sima, semmit mondó üresség.*
-A lány anyjával nem volt probléma. Nagyon szerettem, és feleségül kértem. De az apja... az apja nem volt odáig azért aki voltam... vagyok. Elüldözött. Azt mondta, ne merjek a lánya közelébe menni, mert végez velem. De tudtam...tudtam hogy nem tudná megtenni, mert jóval erősebb voltam már akkor is nála.*feleltem csendesen, miközben szabad kezem zsebre tettem. Úgy éreztem, egy pillanattal később, talán túl sokat mondtam neki, de a farkasokról eddig még nem ejtettem szót. Tudtam hogy érdekli, s majd megeszi a kíváncsiság, mégsem mondtam el. Még nem.
Kicsit beljebb értünk az erdős rész felé, s én megtorpantam. Rá szegeztem tekintetem, s tudtam, innen már emberként nem fog elmenni. Így vagy úgy, de olyan lesz mint én. kerestem a megfelelő párt magamnak, s talán egyszer majd megtalálom. Egyszer majd lesz egy olyan nő, ki olyannak fogad el, mint amilyen vagyok.*
-Hogy válaszoljak kérdésedre, az a farkas, nem közönséges farkas volt. Olyan teremtmény, akinek a halandók felfogása szerint, léteznie sem kellene. Nem szabadna, hisz szerintük csak mese az egész, főleg ezen a régión... Erdélyben, tisztelték fajom... őket... a farkasokat...hogy válaszoljak... Vérfarkas volt.*halálosan komolyan csengett a hangom. Egy pillanatra sem viccelve. Ha komolyan vesz, kérdezni fog. Ha nem, kételkedik, s elrohan, s akkor csak egyetlen szavamba kerül... egy intés, s vége a kisasszonynak...kár lenne érte...hisz olyan szép...*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 9:42 pm

A jelenleg biztonságot sugárzó karban kapaszkodva próbálta követni a fonalat de elakadt. Nem egy de nem is két helyen. Kicsit zavartan lépkedett házigazdája mellett és próbálta felfogni a hallottakat. Nem sok sikerrel.
-De minek az előnye? … Mi vagy és miként érted azt, hogy erősebb? Nem értelek.
Nem tudta mire is számítson és révén, hogy nem hitt a vérfarkasokban meg se fordult fejében ez a feltételezés. Az erdő szélén ahogy a férfi megtorpant szembe fordult vele és várta az értelmes választ.
-Azt észre vettem.
Nem szokása közbe szólni most még is megtette de meg is bánta, bocsánatkérő pillantást vetett Ralfra és immáron csendben hallgatta végig a beszámolót. Fajom? Kérdezte volna hangosan még se tette.
-vérfarkas?
Kissé hitetlenül meredt Ralfra és lassan húzta ki karját a másikéból már ha a farkas engedte.
A férfi komolyságából arra a következtetésre jutott, hogy igazat mond na de, hogy lehetne igaz egy mese?
-Most leakarsz tesztelni vagy csak rám akarod hozni a frászt mert igen hatásosan alakítasz? Ne haragudj de ezt nem tudom elhinni, hogy lehetnél Te vérfarkas?
Végignézett a férfi izmos testén de semmi arra utaló jelet nem látott. Szerette volna azt hinni, hogy csak tréfa az egész és egy jót nevetni rajta. Lassan hátrált pár lépést mivel elbizonytalanodott.
-Ha valóban az vagy miért mondod ezt el nekem? Egyáltalán miért hoztál ide? Azt ne mond, hogy vacsorának akarsz feltálalni!
Felkacagott de nem tartott sokáig most már jó lenne ha Ralf végre befejezné a viccelődést.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 10:25 pm

A lány nem értette. Megijedt. félelmének bűze körbe lengte, s egy pillanatra sem akart távolodni tőle. ott maradta közelében, s minden pillanatban egyre jobban és jobban fogta magához. Nem maradt meg semmi sem, még az sem, aminek meg kellett volna maradnia. Igaz, tudtam hogy ez fog jönni, hogy kiakad. Hogy vége lesz a békés eszmecserének.
Aztán hirtelen eltávolodott tőlem, s az én szemem nyugodtan villant egyet.*
-Tudtam hogy így fogsz rá reagálni...de úgy éreztem, valakinek el kell mondanom...és nem azért hoztalak ide hogy felfaljalak. Nem szokásom embereket enni...*morrantam rá. nem voltam igazán gyilkos. Igaz öltem embereket, az volt a hivatásom, s vadásztam is, de elvétve fordult csak elő, hogy valakit direkte módon öltem meg. Mégis azt hiszik, hogy mi vagyunk a gyilkosok. Hogy önző dögök vagyunk, s semmi sem érdekel minket, pedig ez egy árva pillanatra sem volt így. *
-Nem hazudom... nem kell félned tőlem.*egy apró lépéssel közelebb kerültem hozzá, s tekintetemből kiolvastatta, hogy tényleg nem akarom őt bántani, egyetlen pillanatra sem. Nem hogy megölni... de a magány, az a végtelenül hatalmas, s mindig hű társ, ott volt velem, s nem engedett el. Próbáltam, kerestem, nem találtam, s most, hogy van valaki, aki talán még méltó is lenne erre, megrémül, amint megtudja az igazságot. Ismét közelebb mentem hozzá, s tekintetem rá szegeztem, egy pillanatot sem hagyva neki arra, hogy alkalmas a tekintetét az enyémtől.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 11:04 pm

Félt? Ez nem is olyan meglepő még is mit várnak az ártatlan, buta halandóktól. Végig hallgatta Ralfot és nem hátrált tovább, hihetetlennek tartotta ezt a mesét amit szépen beadagolt neki de még is ott izzót valami mi talán a megvilágosodás felé terelheti Megant.
Legyen igaz vagy kitalált a történet a férfi magányos bár mennyien is veszik körül. Pont úgy ahogyan Ő maga is. Leginkább arra tud gondolni, hogy ezt a történetet csak azért találta ki, hogy foglalkozzanak vele. Pont úgy mint egy gyereknél, kitalál ezt azt csakhogy észrevegyék.
-Még is mire számítottál? Te hogy reagáltál volna a helyemben? Nem ismerem a fajtádat és az ember általában fél az ismeretlentől.
Mondta nyugodt hangnemben. Különös de tudta, hogy Ralf úgy se bántaná, látta azt amit látnia kell a magányt a biztonságot és az igazságot. Nem távolodott a közeledés láttán sőt bátortalanul de Ő is előrébb lépet. Mikor már közvetlen közelről álltak egymással szemben képtelen lett volna levenni szemeit a másikéról, ki tudja meddig állhattak így ketten. Gondolatai sebesen cikáztak szeretett volna hinni Ralfnak de amig nem látja a bizonyítékot nehezére esik és még is érzi, hogy igaz. Lehet kezd megőrülni? Még is a férfiban felismerte saját magát és ki tudja, talán nem is fogta fel mit tesz átölelte a farkast.
-Nem tudom, hogy mit higgyek. Szeretném ha igaz lenne de amig nem látom a bizonyítékot egyszerűen nem megy. Sajnálom!
Fogalma se volt arról, hogy ezt Ralf miként reagálja le de ki kellett adnia magából a felgyülemlett érzelmeket.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 11:51 pm

-Elhinném a dolgot, mert abban, kit a halandók istennek neveznek, nem létezik...hol van az istenetek, mikor kell nektek? megbúvik, szavak mögé rejtezik, de megjelenni nem jelenik.*elhallgattam, csendesen meredtem rá, s hosszú ideig nem szólt semmit sem, így én magam sem törtem meg a csendet. Csak álltam ott, ölelve őt, karjaimban tartva, s mikor megtörte a csendet, összevontam szemöldököm.*
-Ha megígéred hogy nem szaladsz el, akkor megmutatom...s hidd el, nem trükk lesz amit látni fogsz. nem vagyok mágus, sem pedig démon mester. nem vagyok képes trükköket alkalmazni. Pedig néha jó lenne Merlinnek lenni.
*elhallgattam elengedtem őt. Levettem magamról ingem, kibújtam cipőmből, hogy legalább azok ne menjenek tönkre, manapság meg úgy is a kopott szakadt farmer a divat, de azt is tudtam, ez a farmer végképp megfog halni, így egyetlen apró gondolatfoszlányba került, s már hoztak is ki nekem egyet abból, amit szépen magamra ölthetek majd ha mindennek vége.
Letérdeltem, egy pillanatra lehunytam szemem. Az átváltozás, alig néhány pillanatot vett igénybe, s nekem már nem is fájt. Hozzá szoktam, hisz annyiszor vettem már fel ezt az alakot.
Nagy fekete farkas formájában álltam ott a lány előtt, zöld lélektükreimet függesztve rá. Lekushadtam a földre, hátravetettem füleimet, ezzel jelezve neki, semmi rosszat nem akarok tenni. nem áll szándékomban bántani őt.
Ha odajött hozzám, békésen megnyalintottam kézfejét, majd egyenesen szemeibe tekintettem.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 12:26 am

Jól esett ölelni tudva, hogy más is hasonló cipőben jár mint ahogyan Ő is. Forró teste meglepte a lányt de nem kérdezett szavaknak nem volt helye.
-Megígérem.
Súgta szavait és kibontakozva az ölelésből lépett hátrébb de nem a félelem miatt. Végignézte ahogy a férfi leveti ruháit és végül letérdelve változásnak indul. Az egész folyamat nem tartott néhány másodpercnél tovább. Megan szája elé tette a kezét meglepetésében. Ez egyszerűen hihetetlen pedig igaz. Belül sikoltva menekült volna az életéért de még se tette. Hiszen ígéretet tettek neki ugyan úgy ahogy Ő is és soha se szegné meg szavát. Lassan lépkedett a hatalmas, fekete farkashoz és kissé meghajolva nyújtja felé kézfejét, hogy megszaglászhassa mint ahogy a házi kedvenceknél szokás. Olyan jámbornak tűnt, nem tudta elképzelni, hogy bárkiben is kárt tenne, pedig megtehetné. Érezte ahogy szemeiben könnyek gyűlnek a meghatottságtól amiért nem hitt Ralfnak miközben végig igaza volt. Leguggolva szemei belevesztek a zöld tekintetben és hagyta magát elmerülni benne.
-Úgy sajnálom, hogy nem hittem neked.
Suttogta és ujjaival beletúrt a fekete bundába és ha a farkas nem ellenkezett akkor immáron teljes valóját ölelte magához. Valahonnan érezte a kettőjük között kialakult kötődést ami kicsit morbid lehetett és feldobva minden emberi ellenkezést maradt a vérfarkas mellett.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 12:53 am

*Megcsóváltam farkam, mikor megsimogatott. Olyan kellemes érzés volt. Felemeltem nagy buci fejemet, s képen nyaltam. Kellemes volt olyannak lenni, mint egy szelídített vad, de nem akartam hogy ehhez nagyon hozzá szokjon. Megölelt, s én csaj fejem vállára ejtettem, majd elléptem tőle, elvonultam ruháimhoz, visszavettem emberi alakom, felöltöztem, majd leültem csendesen a hideg fagyos földre.
Felpillantottam rá, s csendesen szólaltam meg.*
-Most már hiszel nekem...de...nem mondhatod el senkinek.. ha megteszed... olyat kell tennem, amit.... amit nem tennék meg szívesen...
*elhallgattam, s csak ültem ott, egy pillanatig sem szólva semmit sem. Vártam mit reagál újbóli emberi alakomra, vagy esetleg most elrohan, hisz mikor farkas voltam, ezt nem merte megtenni, hisz tudta úgy is utolértem volna. Bár innen nem tudott volna elmenni. Akkor sem, ha akart volna.*
-Ilyen vagyok...létezünk... de néhányunkat elér a magány, az egyedül lét, még akkor is, hogyha körbeveszik őket. Ha ott vannak körülöttük...
*elhallgattam, majd kicsit jobban helyezkedtem el, majd felkeltem, s csak figyeltem őt, várva mit is kell tennem. Mit kell hogy véghez vigyem azt, amit elterveztem, de az ő akarata is kellett hozzá.*

//bocsi hogy ilyen rövid lett//
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 10:16 pm

A nem várt képen nyalás meglepte és halkan felsikkantott de utána el is nevette magát természetesen csak az ilyenkor megszokott fújozást követően. Jó érzése volt megölelni a nála ezerszer erősebb lényt kiből csak úgy sugárzott az energia na meg a magány. Bár feje súlyát kellően megérezte miközbe biztos volt abban, hogy nem az egész súlyával támasztotta rá.
Karjával törölte meg arcát ekkor vette csak észre, hogy Ralf kabátja még mindig rajta van és abba törölte a farkas nyálát. Ez olyan „vissza a feladónak” féle húzás volt Ártatlan szemekkel nézett az öltöző, izmos testű férfire és elnézésként mosolygott felé.
Nyilvánvalóvá vállt számára, hogy ez nem játék és a megszerzett tudásnak bizony ára van. Nem kellett megkérdeznie a farkas magától is válaszolt.
-Tudtam, hogy ára van. Már csak azt mond meg nekem, hogy miért mondtad ezt el nekem? Miért nekem?
Valóban érdekelte a válasz, hiszen annyit Ő is tud –leginkább a filmekből és a könyvekből- hogy ezt a titkot halandó nem tudhatja. Soha. Azt még nem bírta megszokni, hogy mondhatni egy száll semmiben ül azon a hideg földön. Persze a látvány tetszett neki de erre nem mert gondolni. Valahogy most nem lenne a helyén vagy pont most jönne el az ideje?
Közelebb merészkedett mikor Ő is felállt a földről nem tudta mit is mondhatna, hiszen teljesen megérti Ralfot végül csak annyit kérdez, hogy megtörje a már már kínosnak mondható csendet.
-Hogyan tovább?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 10:53 pm

-Nem tudom hogy mért neked mondtam el, s mért téged hoztalak el ide. Tudom hogy ezzel szabályt szegtem, de úgy éreztem ezt kell tennem. Mintha egy utasítás lenne, aminek én magam nem mondhatok nemet. Meg... én tudom hogy furának érzed ezt az egészet, és megértem ha elakarnál menni...de azt is meg kell értened, nem engedhetem meg...*lehajtottam fejemet, s úgy szólaltam meg újra. nem is tudtam eddig, hogy valami lehet ilyen nehéz is. Valamit lehet ilyen nehezen kimondani. Valamit, ami nem tartozik hozzá a minden napi rutinomhoz. Még is ott volt, s egyre jobban kötődött hozzám. *
-Két választásod van...elrohansz, s nem tehetek semmit, mert elkapnak, és végeznek veled... vagy itt maradsz, s megfontolod, akarnád e ezt az életet... a többiekkel...velem...*az utolsó szót, rettentően halkan ejtettem ki. Nem néztem rá, csak meredtem magam elé. Ilyet még senkitől sem kértem. Mindenkire úgy kényszerítettem rá a dolgot. nem tettem fel a kérdést, hiszen nem éreztem értelmét egyetlen röpke pillanatra sem.
Aztán felnéztem rá, s egy kicsit sem voltam libabőrös. Csupasz vállaimon, s hátamon, még olyan élesen látszódtak az esteledő fényben a forradások, a karmolások nyomai, melyeket akkor szenvedtem el, mikor az a farkas meg akart ölni, de végül mégsem tette meg. Elvette addigi emberi életem, s kaptam helyette egy örökké valóságot. Egy olyan létet, hol nem gondoltam volna soha, hogy magány lesz a sorsom.
Zsebembe süllyesztett kezekkel pillantottam a lányra, ki még olyan fiatal volt... mégis egy percre sem fordult meg a fejemben ez a fajta tényező.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 12:04 am

Megdöbbentő és elgondolkodtató volt az amit felé szegezett. Csapdába csalt, talán lelkiismeret-furdalás nélkül. Sarokban érezte magát mérges volt, hogy ez megtörténhetett még se bánta. Esze ágába se volt elrohanni, bár sokan ezt tették volna pár perccel hamarabb is. Maradt és maradni is fog ezen nincs mit gondolkodni. Ezt akarja!
-Milyen egy önző alak vagy. Adod az ártatlant és sarokba szorítasz egy ártatlan nőt.
Ralf elé lépett ki lehajtott fejjel várta a… mit is? Leszidást…. A menekülést…. A döntést?
-Három választásom van…. Itt maradok és megfontolom. –emlékeztette bár sejtette, hogy csak rosszul fogalmazta meg mondandóját- Gondolom nem maradhatok melletted halandóként.
Kijelentette már tudta mit akar a másik és ha megerősíti hát lemondóan felsóhajt.
-Nem tudom mi lenne a helyes. Talán erre vártam mindig is, mnt a könyvekben… Igaz azokban vámpírok szerepeltek. –vont vállat-
Megérintette Ralf mindkét karját és finoman végig simított rajtuk.
-Félek és tanácstalan vagyok. Te mit tennél a helyemben? Mit akarsz, hogy döntsek? Mond meg ha már így tőrbe csaltál!
Szemrehányás volt? Talán. Miként reagálhatna ebben a helyzetben? Kérdőn meredt a felpillantó férfire és hozzábújt.
-Mesélj nekem mit kell tudnom.
Kérte mint egy utolsó kívánságként úgy látszik döntött vagy csak az időt húzza?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 9:06 pm

Kicsit megdöbbentettek szavai. Nem értettem mért mondja hogy tőrbe csaltam. Hisz volt döntése. Eltudta dönteni, hogy ő cselekszik, jön e velem, vagy nem. És ő mégis eljött velem. Eljött, és most még azt mondja tőrbe csaltam őt. Csendesen szólaltam meg. *
-Dönthettél volna úgy is, hogy nem jössz velem, mégis megtetted Meg...
*mondtam csendesen, majd rápillantottam. Nem szóltam többet, csak álltam ott, amíg nekem nem szegezte a kérdést, hogy vajon én mit tennék a helyében. Abban voltam biztos, hogy én talán pofán röhögtem volna saját magam, és elmentem volna. Ez lenne az első reakcióm. A következő annyi, hogy vissza fordulok, s felteszem néhány kérdést, s aztán lelépek, vagy pedig ott maradok, s megteszem amit elvárnak tőlem.*
-Nem tudom. neked kell döntened, s nem érzem úgy hogy tőrbecsaltalak...*mondtam, majd néhány pillanattal később már kicsit közelebb léptem hozzá, s finoman megsimítottam az arcát. *
-Tudod...ha azt akartam volna már rég megölhettelek volna, de nem tettem meg. Nem akarlak megölni... azt akarom hogy önként dönts....néhány napig lehetsz emberként velem... de ha nem teszek semmit, fellázadnak, s önként cselekednek.
*Elhallgattam, s csak álltam csendesen, nem tudva mit kellene tennem. Tanácstalan voltam, és szégyelltem is magam. Nem is kicsit. Azt hittem, nem jöhet rossz, hogy mindent meg fog érteni, de nem így történt. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 10:36 pm

Agya mintha turbó tempóra kapcsolt volna nem csak, hogy lehetőségeit vázolta fel de elképzelte Ralf helyébe sajátmagát és onnan szemlélte az eseményeket. Egyik része teljes mértékbe megérti és egyetért vele de az emberi… a saját oldala még mindig ellenkezne.
De végül is miért ne? Miértne tehetnék meg és történne minden úgy mint a fantasy regényekben, miért ne lehetne más mint a többi átlag miért ne lehetne végtelenül boldog Ralf oldalán még ha semmi se menne zökkenő mentesen? De megpróbálhatná, hiszen előtte a lehetőség. Talán megkaphatná amire vágyott mi veszíteni valója lehetne? Hogy mi… az élete…. A halandósága és még egy valami.
-Rlaf… -kezdte halkan és megköszörülte torkát jelezve, hogy számára kissé kínos témát vet fel- Tudod ha már így alakult hát legyen de…. –nagyot nyelt és próbálta finoman megfogalmazni mondandóját- szóval én még nem… voltam senkivel és mielőtt megtörténne az átváltozásom… szóval…. Izé… szeretném kipróbálni, hogy milyen halandóként.
Érezte ahogy a vér arcába szökik és kellően elpirul. Furcsa téma lehet a szüzesség elvesztése de egy nő számára igenis fontos szerepe van főleg ha elakarják venni az életét.
-Ez akár lehetne egy… utolsó kívánság.
Szégyenlősen pillantott a srácra és remélte, hogy nem fogja ezért kinevetni.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 10:54 pm

*Megdöbbenések sorozata ért el, mikor kimondta mégis mire gondolt. Szándékosan nem turkáltam fejében, hisz akkor hol lenne a szabadság? Igaz belement a dologba, elfogadta, hogy ennek kell lennie, de az a kérés, egy pillanatra a falnak taszított, s nem tudtam mit is kellene hirtelen neki mondanom.
Vettem egy nagyobb levegőt, összevontam szemöldökömet, majd úgy pillantottam rá. Kezem arcához emeltem, finoman simítottam rajta végig, majd közelebb léptem hozzá, s magamhoz öleltem.*
-Régebben, volt olyan, aki egy sajtos szendvicset akart enni előtte.
*mondtam, mintegy feszültség oldás képpen, majd még mindig ölelve őt, lehunytam egy percre szemeimet. Jó, egy szemétláda voltam, de nem barom. Tudtam hogy nem jó ez így, s hogy talán a lány bánni fogja élete végéig a dolgot, s majd megpróbálja őt idővel megölni, eltenni láb alól, de talán addig is majd boldog lesz, s nem fog bánni semmit sem. vagy ha még is, akkor megvédem magam, s nem engedem hogy mintegy bosszúból, elvegye életem.*
-Ha nagyon szeretnéd...kielégíthetem kíváncsiságod...*halkan beszéltem. Szinte suttogtam. Volt bennem egy bizonyos fokú félsz is, bár magam sem értettem mitől féltem olyan nagyon.
Lassan elengedtem, távolabb léptem tőle, s onnan néztem őt, figyelve, várva, vajon mi lesz a következő lépése. Mi is fog történni a néhány pillanat során.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 11:13 pm

Elnevette magát az ölelésben. Ez a sajtos szendvicses mese jó ötlet volt, bár a hangulat még nem egészen oldódott fel a hírt követően, hát még Meg. Azért meg könnyebbülés volt számára, hogy végre kimondhatta még ha Ralf arca kicsit el is bizonytalanította.
A válaszon csak bólogatott úgy érezte magát mint egy kisgyerek és ez egy kicsit nyomasztotta, hát még az, hogy nem tudhatja mit gondol róla a férfi. Végül csak elhúzódzkodik és ha egy kis időre is de Ralf szemébe néz megpróbálva mosolyogni.
-Ez most olyan mint egy üzlet ami valamit valamiért alapon működik.
Próbált Ő is jó pofizni még ha gyengének is hat megjegyzése.
-Mi lenne ha keresnénk egy nyugodt helyet? ~mondjuk a szobádban?ˇ
Kérdezte bizonytalanul és a férfi kezéért nyúlt, hátha engedi, hogy megfoghassa. .
-Úgy is át tudsz változtatni, hogy közben ember alakban vagy?
Érdeklődött miközbe minden bizonnyal elindulnak a ház felé.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 11:39 pm

*Elmosolyodtam, hiszen igaza volt. Tényleg olyan volt, mint valamiféle üzlet. Teljes egészében annak hittem, s még csak egy kicsit sem akartam olyan lenni, mint amilyennek lennem kellene. De aztán, néhány pillanattal később, mégiscsak elmosolyodtam. A gondolatait, most szándékosan hallgattam ki.*
-Igaz, nem kértem az engedélyedet, de hallottam a gondolataid, és akkor illő hogy válaszolok is rá.
*elhallgattam, tekintetem rá szegeztem, s miközben gyengéden megfogtam kezét, elkezdtem vissza az épülethez vezetni őt. Nem siettem el semmit sem. Éppen ezért kellett nekem egy kicsit nyugtatni az idegeit.*
-Azt gondolom rólad, hogy egy kedves lány vagy. Jópofa és aranyos, bár egy kicsit nem találod meg a helyed sok közül. Mégis, úgy vagyok vele, te vagy az akinél azt éreztem, elég erős és okos ahhoz, hogy dönts, és képes legyen elviselni egy olyan alakot...mint... én...*az utolsó szavakat halkan ejtettem ki. Aztán jött a következő kérdés, ami mosolyt csalt az arcomra.*
-Részleges átalakulás... a kéz átváltoztatása, bőven elég hozzá. Egy kis karmolás rajtad, egy kicsi rajtam...de nem lesz kellemes érzés.*feleltem, majd mikor odaértünk az ajtóhoz, kezem a farkasfejforma kopogtatóra tettem, s kinyitottam az ajtót.*
-A szobám, az emeleten van, a keleti szárnyban, a toronyban.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 7:24 pm

Először lemerevedett aztán elsápadt végül hangja is elment így csak egy halk egércincogásra emlékeztető hang féleséget tudott magából kipréselni ahogy tenyereibe rejtette arcát. Érezte ahogy a vér arcába áramlik és olyan vörös lesz mint még soha. Talán jobb lett volna ha Ralf megkíméli észrevételétől de legalább tisztába van azzal, hogy belelát gondolataiba.
-Tudom, hogy ez nem kívánság műsor de maradhatnánk ennél a verziónál? Gondolom a többi lehetőség jobban fájna…. –elgondolkodva lép beljebb a hatalmas helységbe és ámuldozva követi házigazdáját- Ha okos lennék nem jöttem volna veled.
Mosolyodik el hiszen a legjobb amit tehet ha megpróbál lazítani és feloldódni.
-Még is meddig tart a fájdalom és mi következik utána?
Teszi fel következő kérdését mikor besétál Ralf szobájába és leveszi kabátját, hogy az ágy szélére terítve foglaljon helyett. Érezve az ágy rugalmas puhaságát jött rá, hogy mennyire fáradt. Furcsa, eddig észre se vette vagy az igazság szívta volna el minden erejét?
-Leülsz mellém?
Kérlő szemeivel leste a férfit és ha letelepszik mellé akkor vállára hajtja fejét.
-Ugye nem fog sokáig tartani…. Az átváltoztatás?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 8:08 pm

-Maradhatunk.*feleltem, miközben csendesen mentem utána. Odabent nem volt kivételesen nagy tömeg. Sokkal inkább kihaltnak tűnt minden. Annyira nem is zavart, hisz tudtam, sokan ilyenkor dolgoznak, vagy éppen a tisztáson gyakorolnak, sétálgatnak, vagy valahol a városban múlatják az időt.
Felmentem a hosszú lépcsősoron, s ő végig jött velem. Nem törtem meg a csendet, még akkor sem, mikor már ott voltunk bent a szobámban. Csupán csak kibújtam cipőmből, hisz nem szerettem ha össze van mászkálva a szőnyegem.
-A fájdalom, körül belül 10 perc, ennek az esetnek a tényeként. Ám ha mást választottál volna, az több órán keresztül eltart, amíg összeforrnak a sebeid, s egy egészen apró, világos heg mutatja majd, s emlékeztet rá, mi is történt veled.
*elhallgattam, s tekintetem rá szegeztem. Mikor megkért hogy üljek le mellé, eleget tettem kérésének, s letelepedtem oda. Éreztem hogy fáradt, s hogy bármelyik pillanatban képes lenne elaludni, mégsem tettem szóvá, hisz egyértelmű volt, hogy ő maga is tisztában van ezzel az egésszel. Feje vállamra dőlt, s arcomon apró mosoly futott keresztül. Rá pillantottam, s tekintetem meg is pihent rajta. *
-Az átváltozásod, az első holdtölténél fog bekövetkezni. Akkor jó lesz, ha itt leszel a kastély falai között. Az első átváltozás hosszadalmas, s igazán fájdalmas is, de mit aztán utána tapasztalsz, olyan élmény lesz, mit halandó soha az élete során nem tapasztalhat meg.
*elhallgattam, s vártam mit is fog tenni. Azt akartam hogy ő lépjen. Hogy ő cselekedjen, s ne nekem kelljen. Valahogy bennem volt a késztetés az iránt, hogyha egyszer már az ő kincséről van szó, akkor a dolog történjen az ő kedve szerint. Úgy, ahogyan ő akarja.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 11:11 pm

Mélyen sóhajtott belenyugodva sorsába és meg könnyebbülve a rá váró fájdalom hosszától mi lehet, hogy csak 10 perc de abban az állapotban az örökkévalósággal lehet egyelő.
-Ez megnyugtató.
Sóhajtotta és kezével bátortalanul érintette meg a férfi mellkasát és lassan simogatni kezdte.
-Ez nekem kissé félelmetesen hangzik.
Fintorogta és megemelte fejét, hogy ajkaival a másik ajkait érintette. Közbe a mellkason pihenő keze játékosan simogatja a puha bőrfelszínt. Ezzel is jelezve, hogy készen áll a folytatásra de egyelőre nem folytatja a kezdeményezést. Függetlenül attól, hogy rendkívül zavarban érezte magát ám szívverése egyre szaporábban pumpálta a szállítandó vért. Többet szeretett volna nem elégedett meg Ralf közelségével de nem tudta mit is kellene tennie. Nincs elég tapasztalata a férfiaknál ezen a téren.
-Azt szeretném ha akkor használnád azokat az erős karmaidat –vigyorogva kereste a másik tekintetét- amikor eljutok a csúcsra. Állítólag akkor nem fáj semmi… -kétségbeesetten még hozzátette- legalábbis azt mondják
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: