Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Az Erdő Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Az Erdő Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Az Erdő Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Az Erdő Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Az Erdő Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Az Erdő Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Az Erdő Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Az Erdő Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Az Erdő Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Az Erdő Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Artemis Othen
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Az Erdő I_vote_lcapAz Erdő I_voting_barAz Erdő I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Az Erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 8:06 pm

Az Erdő Kepek_baber2_1233829050

Keskeny eldugott kis ösvény vezet végig, egészen a kastély kapujáig. Vigyázni kell merre is megy az ember. Sosem tudható mivel találkozik szemben eme nappal békés, éjszaka borzalmakkal teli félelmetes rengeteggé.
Régen volt, réges rég, mikor az első farkas betette ide lábát. Elfoglalta eme helyet, s kastélyt építettet, egy patak közelében, melynek hangjait, már messziről lehet hallani.
Az Erdő Img_9939

Mindössze pár mérföldre az úttól, közel a kastélyhoz, csobog el a patak, mely egy pont után, egy tóba áramlik. Természetes szépségén emberi kéz nyoma nem látszódik. Mindenfelé vad virágok, s gyógynövények nyílnak, hisz a farkasok tisztelik a természetet, s tiszteletben tartják Gaia akaratát.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 5:43 pm

-De én akkor sem akarok gyilkolni.
Állítottam konokul,bár tudtam, hogy ez valószínűleg elkerülhetetlen lesz. Pedig nem voltam az az ember, aki szívesen öl,mégis tudtam a bennem szunnyadó farkas rá fog kényszeríteni és nem hagy majd választást. De azért szerettem volna minél tovább húzni a dolgot,mert azt gondoltam ha megölök valakit, akkor olyan leszek mint az apám, és ezt egyáltalán nem akartam.
-Igen, be akarom fejezni mindenképp.
Mikor azt mondta két lehetőségem lesz kicsit komorabb lett az arcom.
-Akkor az lesz a legjobb ha nem bukom le, ugyanis valahogy nem tetszik a gondolat hogy letépjem valaki fejét, de komolyan. És nem is akarom megkeseríteni az életét azzal hogy diliházba juttassam, szóval azt hiszem a nem lebukást választom.
Mosolyodtam ismételten el. Majd végighallgattam a következő választ is. Valójában arra számítottam hogy kiakad, bár arra már nem emlékeztem hogyan is jutottam erre a hülye következtetésre.
-Igen, megértelek...a hűség valóban fontos.
Aztán ismét elkomorult kissé a tekintetem.
-Őszinte szerelem? Gondolod hogy olyan létezik? Minden ember önző és ez miatt az érzéseik sem lehetnek tiszták, bámennyire is jó lenne hinni benne hogy talán mégis.
Lassan beértünk az erdőbe, és én örömmel szívtam be a természet illatát. Sóhajtottam egyet,majd lehunytam a szemem pár másodpercre. Néha még mindig zakatolt a fejem.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 6:11 pm

-Sokan nem akarnak gyilkolni, mégis megteszik, mert rákényszerülnek a dologra. A farkas odabent, nem nézi azt, hogy mi lesz akkor ha megteszed ő azért öl, mert szüksége van rá. Mert kell neki az energia. ha erősebb, és tapasztaltabb leszel, s nem engeded szabadon, felemészt, s akkor vége a józan eszednek. Olyan leszel, mint akik után hajtóvadászatot indítunk.
*elhallgattam, majd levettem cipőm, kicsit felhajtottam nadrágom szárát, majd rá pillantottam. Tudtam neki még furcsa lenne így cipő nélkül lenni, de nekem ez volt a természetes. Én így szerettem lenni, s ez okozott igazán kellemes érzést számomra.
Nem kérdeztem rá apjára, hisz nem éreztem illendőnek a dolgot. Bár, nem voltam olyan jó fiú hogy ezt ne tegyem meg, de mégis, valami arra sarkalt, ha megadom neki, és az érzéseinek tiszteletet, akkor én magam is megkapom, és ez sokkal fontosabb volt nekem, minden másnál. Ha esetleg furcsán pillantott rám, elmosolyodtam.*
-Szeretem érezni a talajt a talpam alatt. Mióta az vagyok ami, azóta egyszerűen nem tudok szabadulni ettől a késztetéstől.
*egy pillanatra elhallgattam, majd kiegyenesedtem, miután végeztem nadrágom felhajtásával, s újra felé nyújtottam karomat, hogy belém karolhasson.*
-Hiszek benne hogy van ilyen. legalább is régen volt. Tudom hogy gyarló az ember, s mindent elpusztít ami csak él, s azért lett az én ... illetve most már a mi fajunk megteremtve. Mi vagyunk a tökéletes, akik tisztelik, s becsülik a természetet.*mormogtam, s vártam a következő kérdéseket. Rég nem beszélgettem senkivel sem, s ez most nagyon is jól esett nekem.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 6:59 pm

Tisztában voltam vele hogy előbb utóbb ölnöm kell, de akkor sem akarta elfogadni ezt a tényt a bennem lévő ember. Talán nem is magával az ölés tényével volt a baj, sokkal inkább azzal hogy ez az apjára emlékeztetett , és ő talán az egyetlen személy akire soha nem akartam visszaemlékezni, hiszen annyi fájdalmat okozott nekem, és annyira gyűlölt, hogy ezek miatt én is meggyűlöltem őt, pedig megpróbáltam elfogadni, sőt , talán szeretni is. De ez nem sikerült.
-Hajtóvadászat?
Néztem rá felvont szemöldökkel, majd az eddigi döbbenetem csak fokozódott mikor Ralf levette a cipőjét és feltűrte a nadrágját. Nem tudtam kövessem e a példáját, ezért inkább mozdulatlan maradtam , ha ezt kéne tennem úgy is közölni fogja.
Valószínűleg a döbbenet miatt amely kiült az arcomra, kezdte el megmagyarázni a dolgot a férfi.
-Ömm azt hiszem értem. Én is szerettem mezítláb sétálni, de azt hiszem most túlságosan fáznék.
Mosolyogtam rá. Tény hogy elég hideg volt, és bár bennem volt már a farkas, még nem nagyon volt lehetősége kibontakozni, így azt sem akartam hogy tényleg megfázzak. Nem lett volna túl jó.
-Régen...hát valahogy még nem sikerült megtapasztalnom az emberiség jó oldalát. Szóval azt hiszem ezért nem gondolom hogy létezik ez a fajta érzés.
Mosolyodtam el ismét.
-Mindig is szerettem a természetet,mert úgy éreztem megóv. Bár ez elég naiv dolog volt, de kislány voltam, és valamiben hinnem kellett. Ha már az emberekben nem tudtam, örültem hogy találtam valamit amiben azért tudok.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 8:16 pm

-Igen. hajtóvadászat. Egy megbolondul vérfarkas egy cseppet sem barátságos. gyilkolásik, s talán egy cseppet tényleg olyan lesz, mint a filmekbeli fura lények, kiket olyannak neveznek, mint milyenek mi magunk vagyunk.*feleltem, majd tovább mentem, s egy kedves mosolyt villantottam meg felé. Elnevettem magam, arckifejezését látva.*
-Majd idővel neked sem fog ártani. Ha sebet szerzel, hamar be fog gyógyulni, nem okoz fájdalmat, mindössze alig vesz igénybe pár órát a kisebb sérülések begyógyítása. Ám ha ezüsttel fertőznek meg... nos akkor ellenszerre lesz szükséged, és azt csak itt kaphatod meg.
*határozottan, s komolyan beszéltem hozzá. egy pillanatra sem mondtam neki hogy nem így van, hogy nem kérdezhet semmit sem. Az lett volna a hátulütője mindennek, és mindenkinek.-
-Tudom...fiatalnak nézek ki, de már rég nem vagyok 26 éves. csupán annyinak tűnök, mégsem vagyok az. *egy pillanatra elhallgattam, majd tekintetem rá szegeztem. Oldalra billentettem fejemet, majd elhajoltam egy ág elől. Hajam az arcomba hullott, de nem igazán foglalkoztam vele. Egyszerű volt minden, még az is, ami benne lejátszódott. A természet lágysága, a hűvös szellő, s a csoda, amit az adott, hogy még mindig nem fázom, egy egészen kicsit sem. Megmarad minden, ami egyszer élt, s minden tavasszal feléled. *
-Most talán jobban fogsz ragaszkodni hozzá. Sokkal jobban mint eddig valaha.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 8:35 pm

-Hát, akkor azt hiszem igyekszem elkerülni hogy bedilizzek.
Vigyorogtam rá. Bár korántsem tartottam ezt az egészet annyira viccesnek, mégis most úgy éreztem nevetnem kell ezen a dolgon. Persze még belőlem is lehet őrült gyilkológép,de azért igyekszem elkerülni. Nem tudtam magamat így elképzelni. Valahogy távol állt tőlem ez az egész gyilkososdi. Nem tudtam magam elképzelni vérben forgó szemekkel , verejtékesen a gyilkolási vágytól. El is borzadtam ezekre a gondolatokra, amit talán Ralf is megérzett. Majd mikor elnevette magát, én is hasonlóképp tettem.
-Hm...ennyire vicces arcokat tudok vágni?
Kérdeztem tőle vigyorogva. Ma valahogy nem akart lehervadni rólam a mosoly, ami jól is állt nekem. Talán még sajnálom is hogy eddig nem voltam ennyire vigyori. Egyszerűbb lett volna minden.
-Hát remélem is hogy megszokom. És az sem lesz hátrány ha gyorsan gyógyulok ugyanis mindenhonnan képes vagyok leesni, elesni és hasonlók. Még a saját lábaimban is.
Amikor rátért a korára kicsit meglepődtem, ugyanis olyan 26-27-nek saccoltam,de elmondása alapján nem trafáltam éppen bele.
-És, elárulod hány éves vagy? Vagy ez ilyen inkognitós dolog, hogy senkinek nem árulod el?
Kérdeztem egy sunyi kis vigyorral,majd tovább hallgattam.
-Azt hiszem már teljesen biztos vagyok benne, hogy a farkasok nem rosszak.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:14 pm

*Rákérdezett a koromra, s nem kicsit lepődtem meg tőle. Minden esetre elmosolyodtam, majd tekintetem rá szegeztem, kicsit közelebb léptem hozzá, benedvesítettem alsó ajkamat, s úgy pillantottam rá.*
-Tudod, a közel jövőben lesz, majdnem pontosan a 184. születésnapom... ha nagyon jól számoltam. Kicsit öregebb vagyok az átlagnál...de tudod, erre én is nem régiben jöttem rá csak. Hála egy kisebb stiklinek, elfelejtettem egy ideig az egész életemet. Mindazt, ami bennem volt... és most, néhány éve, újra tudok mindenről.
*Csendesen mentem tovább. A levegőben egy őzsuta illatát éreztem. Elmosolyodtam, s tekintetem a lányra függesztettem. *
-Ha meglesz az első átváltozásod, megtanítalak vadászni. Aztán hogy tovább tanulhass, egyedül el kell ejtened majd egy vadat, de végig ott leszek melletted.
*Elhallgattam, majd csendre intettem őt. megálltam mellette, s a sutára mutattam. Elmosolyodtam. Tudtam hogy a suta megérzi illatunkat, s futásnak eredt. Elmosolyodtam rajta, de nem mondtam semmit sem, csak vártam, mégis mit reagál erre az egészre, majd csak egy kicsivel később szólaltam meg.*
-Te mindig ilyen fura képeket szoktál vágni ha gondolkozol?*tudakoltam mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 5:42 pm

Azt hiszem nem kicsit lepett meg a válasza. Azért ezt nem mondták a filmekben és a könyvekben, nem mintha eleve hittem volna az ilyen lények létezésében. Kicsit elgondolkodtam mit is feleljek erre, és hát igyekeztem hogy ne nagyon hagyjam nyitva a szám a meglepettségtől és ne bámuljak rá túl idiótán, ami amúgy nagyon is jól ment. Azt hiszem ebben a pillanatban éreztem csak igazán kislánynak és jelentéktelennek magam, hiszen az én röpke 19 évem mi az ő életéhez képest. Így már azt hiszem sokkal könnyebb volt megértenem őt, és azokat a dolgokat amiket mondott.
-Hú...akkor az emberek azt hiszem matuzsálemnek hívnának vagy ilyesmi. És egész jól tartod magad a korodhoz képest.
Nevettem el magam, majd kétkedve folytattam.
-Most nem azért , de ez ilyen vámpíros cucc? Mármint örök fiatalság meg minden?
Vontam fel a szemöldököm, mivel miután kimondtam a szavakat , jöttem rá, hogy kicsit röhejesen hangzottak.
-De hogyan? Mármint hogy felejtetted el? Ne haragudj, csak ez nekem azt hiszem kicsit sok így egyszerre, de érdekel, és tényleg szeretnék minél többet megtudni erről az egészről és azt hiszem rólad is.
Mosolyogtam ismét.
-Vadászni?Én?Hát ömm...rendben, de ne akadj ki ha sokat bénáznék. A tesi sem ment jól általánosban.
Néztem rá ismét kétkedve, bár ez inkább saját magamnak szólt. Majd befogtam, hiszen csendre intett, és mikor az őzre mutatott nem tudtam mit is kéne tennem, de valahogy (életemben először) úgy éreztem hogy kívánatos az illata.
-Megint éhes vagyok. -suttogtam egy szégyenlős félmosollyal, majd mikor ismét megszólalt bosszúsan tekintettem rá.
-Miért? Talán nem tetszik? - kérdeztem felvont szemöldökkel.
-Egyébként meg igen, ha hülyeségeken gondolkozom általában ilyen képeket vágok.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 8:53 pm

*Elnevettem magam. Vicces volt ez a matuzsálem megnevezés, hisz nem éreztem annak magam, s tudtam, az emberek ezt nem tudják, s nem is fogják megtudni.*
-Szerintem inkább, egyszerűen őskövületnek néznének, és nem matuzsálemnek. Mellesleg, ez nem vámpíros cucc. A vámpírok...ők külön világ. Ők meghaltak, mi meg élünk.
*ez volt a legnagyobb különbség, mi mássá tett minket. Ők gyilkoltak, mi meg azért tettük, s akkor tettük, mikor nem volt más választásunk. de nekik mindig meg kellett tenniük, hisz sokuk nem értette a mértéket. Nem tudta mit is kell tennie, mi az mit szabad, s mi az mit nem. Egy kölyök vámpírt, ha elhagy a szülője, akkor azt elragadja az éhség, s bármit képes befalni, annak érdekében, hogy elmulassza éhségét, de mire rájön, hogy azt a fajta ételt nem tudja megenni, addigra elhatalmasodik rajta a vérszomj, s kegyetlen gyilkossá válik, kit csak úgy lehet megállítani, ha megölnek.*
-Örök fiatalság...nos, nem mindegyikünk ilyen. Ez általában függőben van attól is hogy mikor haraptak be. ha fiatal korodban történt, vagy egy alfa pár gyermeke vagy, akkor nem öregszel. Az első átváltozásod határozza meg azt a korod, amennyinek a halandók nézni fognak téged.*feleltem, kicsit elgondolkodva, majd tekintetem rá szegeztem, s mentem tovább.
Mikor megjegyezte hogy megint éhes, csak elmosolyodtam, s tudtam hogy birtokba kell vennem a hatalmas konyhát, s főzni valamit, amivel jól lakhat.*
-Nem. Nincs bajom vele. nagyon is aranyos voltál! Szóval csak bátran vágj képeket! Engem egy cseppet sem zavar! Mellesleg, ha nagyon éhes vagy, szívesen összeütök neked valamit a konyhában...
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 9:09 pm

-Hát igen, de azért nem tévesztenének össze egy dinoszaurusszal...bárr...
Mondtam jelentőségteljesen, és hátrébb léptem, az jobb mutatóujjam az államhoz értettem hogy komolyabbnak tűnjek, és úgy mértem végig. Aztán elnevettem magam és vissza léptem mellé. Aztán közölte hogy ez nem úgy megy mint a vámpíroknál. Persze annyit azért tudtam a könyvekből hogy ők hullák, én meg a legkevésbé sem érzem magam annak, de azért mégis meg kellett kérdeznem, hiszen nem voltam benne biztos. Bár igaz náluk ez a halálnak köszönhető, nálunk meg...hát azt hiszem erre nem sikerült rájönnöm, de nem adom fel. Szeretem megfejteni a titkokat. És ha egyszer valamit meg akarok tudni akkor Isten sem állhat az utamba.
-Remek...Azt hiszem róluk nem akarok tudni semmit. Majd egyszer biztos de ez is sok információ volt eddig, és az agykapacitásom korlátozva van.
Mosolyogtam a férfire, csillogó kék szemekkel. Megint elgondolkoztam, de igyekeztem hogy ne vágjak közben semmilyen arcot. Na azt már nem tudtam mennyire jött ez össze, de azért reménykedtem. De a válasza megnyugtatott hogy annyira azért nem vagyok vészes.
-Rendben, akkor megtartom ezt a jó szokásom. Azt hiszem talán ezért lehetett régebben hogy furcsán néztek rám és nem értették mi bajom. Túl sokszor használtam az agyam és olyankor mindig sikerült grimaszolnom.
Húztam el a szám,majd a meglepettségtől kerek szemekkel néztem rá.
-Tudsz főzni? Komoly kezdem azt hinni hogy nincs olyan dolog amit te ne tudnál. Szóval ne csodálkozz ha egy hét múlva teljes kisebbségi komplexus alakul ki bennem.
Vigyorogtam rá, és sikeresen nem figyeltem, így beleakadtam egy gyökérbe. Elkezdtem ráncigálni, de semmi. Aztán nagy huzavona és csata után kiszabadultam, és bosszúsan néztem Ralfot, akit valószínűleg mulattatott az én zseniálisan kivitelezett bénázásom.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 9:28 pm

-Én sem nagyon szeretek komolyabb kapcsolatban lenni velük, de van amikor kell. Van amikor ez nem kerülhető fel.*feleltem, majd mikor egy gyökérrel hadakozott, majdnem elnevettem magam. Vicces kis jelenet volt, de ugyan úgy előfordulhatott volna ez velem is, s nem csak vele. Nem fektettem az ilyesminek soha olyan nagy hangsúlyt, amíg nem tanultunk lopakodni, amíg nem volt fontos, hogy tudjunk ne zajt csapni, s ne úgy csörtetni mint egy vaddisznó. *
-Igen tudok. De ha azt nézed, volt időm ezt az egészet végig élni... és ha nem tévedek, az előbb elfelejtettem válaszolni egy kérdésedre.
*egy pillanatra elhallgattam, s mikor tovább indultunk, belekezdtem a kis történetbe, amit át kellett élnem, amin végig kellett mennem.*
-Egy ideig börtönben ültem. Legalább is emlékeim szerint. Gyilkosság, és rablás volt a bűnöm. Ám ez közel sem állt az igazsághoz. Olyan volt az egész életem mint egy mese.
A katonaság, fura kísérleteket folytatott, miben részt vettem én is, mint beépített ügynök, de nem sejtették hogy rájövök valamire. Olyan szert kaptam, amitől, minden addigi emlékem elszállt, s csak arra emlékeztem, amit ők beadtak nekem. hami emlékek, hamis pillanatok... aztán egy napon, kezdtek rémleni dolgok, hogy én nem az vagyok, mint akinek képzelem magam. Hogy emlékeim nem egyeznek meg a valósággal.
Elmentem a katonai bázisra, ahol persze nem örültek nekem, de végül megkaptam a szérumot, mitől minden kezdett tisztulni. Rájöttem ki vagyok, és onnantól kezdve az egész mindenség megváltozott.
*elhallgattam, s zsebembe süllyesztett kezemmel mentem tovább, míg nem egy kisebb ösvényre nem értünk, hol megszemléltem a nyomokat, mikből egyből tudtam, farkasaim, már nincsenek olyan messze.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 10:00 pm

-Hát ez esetben szívesen megkóstolom amit főzöl.
Mosolyogtam ismét, majd mikor elkezdte elmesélni mi történt vele kicsit elkomorodott az arcom. Eddig elég kis fogalmam volt a rossz dolgokról. Legalábbis úgy gondoltam hogy nem lehet valaki aljasabb annál minthogy a saját gyerekét taszítsa a pokol mélyére. De amiket eddig Ralf mesélt. Egészen más megvilágításba kerültek a dolgok. Rosszként eddig mindig az apámat láttam, most sok őrült fehér ruhás ember is csatlakozott hozzá. Elképzeltem milyen lenne ha egy ember rájönne hogy mi is vagyok, vagyis mik is vagyunk. És elfognának valakit a falkából, majd egy ketrecbe zárnák és kísérleteznének rajta. Undorodtam és viszolyogtam magától a gondolattól is. Rájöttem hogy a tudománynem mindig jó és nem ad választ a fontos kérdésekre.
-Azt hiszem az emberek mindenre képesek ugye? Gyilkolnak, és...és mindenen és mindenkin átgázolnak a hatalomért. Nem az életben maradásért gyilkolnak hanem a puszta hatalomért.
Ezen el is fintorodtam. Soha nem lesz számomra olyan fontos a hatalom, hogy ezért öljek. Másért valószínűleg megtenném, ha igazi indokot adnának rá, de így, csak a hatalomért soha.
-Olyan furcsa érzésem van, hol vagyunk?
Kérdeztem meg, majd kérdő tekintettel néztem rá.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 11:05 pm

-Az emberiség gyarló, s botor. Elpusztít mindent ami él és lélegezik, s mi egy kicsit is másabb mint ő, azt elítéli, nem becsüli semmire sem. Azt hiszi, mindent ő tud jobban, pedig néha el kellene ismerniük, tévedések is léteznek az élet tengerének rengetegén.*mondtam, s magam is meglepődtem egy cseppet, hogy ilyesfajta dolgokat fogalmaztam meg. De mégis, egy kicsit örültem ennek. Jó volt végre olyan szavakat mondani, amiket mások ki sem néztek volna belőlem. Ami mélyen ott lapult elmémben, elzárva a világ elől.*
-Most az erdőnek azon szegletén vagyunk, hol az igazi farkasok élnek. Hol békét lelhettek az emberek elől. Többségében az én farkasaim. Egyszer magamhoz szólítottam őket, s most segítenek, ha kellenek. Egy bizonyos idő után, majd neked is lesznek farkasaid, társaid a bajban, támaszok, ha magány kínozna. de ahhoz, még nagyon sokat kell tanulnod.
*Elhallgattam, majd halvány mosolyt engedtem meg magamnak. lehunytam szemem egy pillanatra, s hívtam őket. Mindössze néhány pillanat telt el, s felharsant a farkasoknak üvöltése. Lágy volt, békés, üdvöző. Hívtak hogy menjek, s én el is indúltam, igaz nem egymagamban.*
-Jöjj velem!*suttogtam, s elindultam. nem mentem gyorsan, sem pedig lassan. Kettő közötti átmenetben mozogtam, mit sem törődve talpamat sértő éles gallyakkal, s a hűvös, már-már jéghideg talajjal.
Mikor kellő közelségben voltunk, megálltam, s ők jöttek felém. öröm csillogott szemeikben, s mint gyermek, rég nem látott szülejéhez, úgy rohantak hozzám is, boldogan csaholva, nyalogatva üdvözölve, s én csak mosolyogni tudtam rajta, s egy-egy mellkas, vagy hát simogatással köszöntöttem őket.*
-Simítsd meg bátran. Nem fognak bántani.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 5:46 pm

-Sosem fogják beismerni hogy hibáztak. A szüleim sem tették, még akkor sem amikor már a szakadék legszélén áltak. Bár azt hiszem, nem is próbáltam őket megmenteni.
Kicsit elkomorodtam. De így gondoltam, és azt hiszem egy percig sem bántam meg, hogy nem mentettem meg őket, nem mintha ment volna, hiszen hogy is hallgathattak volna egy kislányra akit gyűlöltek, ha a legjobb barátaik intéseit sem vették figyelembe? Ha egyáltalán voltak olyanok,mert soha nem láttam őket. De talán jobb is, hiszen úgy sem lehettek jobbak a szüleimnél.
Nem ismertem Ralfot, legalábbis nem hosszú ideje, így nem is tudtam mit várhatok el, de azt hiszem rég nem beszélgettem ilyen jót. Nem mintha bármennyire is kommunikáltam volna a körülöttem lévő emberekkel. Nem szerettem őket, talán azért mert kicsit tartottam is tőlük, de megvolt rá az okom. És ez az ok elég nyomósnak tűnt, szóval nem hibáztattam magam, meg amúgy is, volt egy csomó dolog amiért magamat hibáztattam, egy plusz már nem kellett.
-Mármint olyan igaziak? Magamhoz szólíthatom majd őket? Ömmm....ez kicsit furcsa, bár azt hiszem jó. Szeretem az állatokat.
Mikor azt mondta menjek vele, nem értettem mire gondolt, hiszen ott álltam mellette. Meg amúgy is, azt sem tudtam hol vagyunk. De aztán engedelmesen követtem, egyrészt nem esett nehezemre mert élveztem a társaságát, másrészt egyedül nem találtam volna vissza, és ez is nyomós érvnek tűnt.
Aztán hirtelen ott volt egy csomó farkas. Mármint igazi farkasok, és ez nem olyan volt mint az állatkertben, hogy ott volt köztünk a kerítés. Hirtelen megijedtem, és kedvem lett volna elszaladni, de mikor Ralf közölte hogy megsimogathatom őket, egy mosollyal léptem közelebb az állatokhoz, akik egyre közelebb jöttek hozzám. Félve tettem rá az egyik fejére a kezem, de amint megérintettem minden félelmem elszállt. Olyanok voltak mint a kedves kiskutyák, én meg boldog hogy simizhetem őket.
-Aranyosak.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 6:58 pm

-Sajnos egyet kell értenem veled. Ők tényleg olyanok, s a bocsánat mint szó, s mint fogalom, nem létezik számukra...
*elhallgattam, majd mikor megsimította egyik farkasomat, én elmosolyodtam, s játékosan megpaskoltam egyiküknek oldalát. Olyan kellemesen puha volt, s jó érzés, hogy olyanok között lehetek, kik nem vonnak kérdőre, kik nem kérdezik meg mit miért tettem meg. *
-Valóban aranyosak. De egymagadban ne gyere el hozzájuk. nem lenne annyira biztonságos. Míg meg nem szokják jelenléted, addig kicsit furcsának fogják ítélni itt létedet. De aztán... aztán kellemesen ellesznek veled is, s játékra hívnak majd.
*Felegyenesedtem, majd pillantásom rá szegeztem, s kicsivel később újra a farkasokra. Olyan érzés volt közöttük lenni, mintha egy nyugodt, s végtelen álomba cseppentem volna. Együtt vele, mosolyogva, kedvesen, majd tekintetem a lányra függesztettem.
Hagytam, had simogassa még egy kis ideig a farkast, majd intettem nekik, s azok egy vakkanással tűntek el, s vesztek el az egyre világosodó ég alatt. *
-Gyere! Összeütök valami harapni valót!
* azzal én magam már indultam is, hogy legalább egy kis időre kellemesen ellegyek, s ne gondolkodjam emberi dolgokon, csak olyan dolgokon, amik teljesen olyanok voltak, min általában egy hétköznapi ember egy pillanatra sem gondol. Nekem jól jött ez a fajta tudás, olyankor, mikor elegem volt a verekedésből, a katonáskodásból. Mikor ki akartam zárni fejemből, még az én világomat is. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 3:49 pm

-Azt hiszem a megbocsátásra én is képtelen lennék. Pedig tudom hogy fontos lenne hogy birtokában legyek ennek a képességnek, de most úgy érzem hogy a gyilkolás is könnyebben menne.
És ez mind így volt igaz. Úgy gondoltam előbb tudnék megölni egy embert mint megbocsájtani. Például a szüleimnek. Próbáltam őket megérteni rengetegszer,de nem ment, így nem is próbálkoztam tovább. És mivel nem kaptam választ a miértekre, így nem is gondoltam úgy hogy meg kéne bocsátanom.
-Rendben. Nem szándékozom vacsorává válni. De azért kedvesnek tűnnek. És remélem előbb utóbb megszoknak.
Nem is tudtam miért mondtam ezt, mivel nem voltam biztos a dolgokban. Annyiban csak hogy a teliholdakat itt kell töltenem, de valahogy abban nem hogy itt is akarok maradni. Melegséget éreztem ugyan Ralf közelében, de nem tudtam hogy ilyen családra vágytam e. Hiszen ők csak a farkaslét miatt kötődtek egymáshoz, nem más miatt. És valahogy nem éreztem úgy hogy ide tartoznék. Bár azt sem hogy bárhová is tartoznék.
Egy darabig még simogattam az állatokat, majd Ralf el is küldte őket. Kicsit lebiggyesztettem a szám, hiszen olyan jó érzés volt a közelükben lenni,de mikor a hasam megint korogni kezdett, egyből egyetértettem Ralfal, és el is indultam vele vissza.
-Rendben, éhes vagyok.
Jelentettem ki, majd szorosan haladtam mögötte. Igyekeztem nem elkövetni azt a hibát mit nemrég, így most figyeltem a lábam előtt elterülő indákra, és sikerült is kikerülnöm őket.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 4:52 pm

-Valóban. Megbocsájtani nem egy egyszerű dolog. De van amikor meg kell tenni. Van amikor nincs más út, mint megbocsájtani a másiknak, s úgy cselekedni, ahogy talán máskülönben nem is tennénk.
*csendesen beszéltem, de elég hangosan ahhoz, hogy meghallja szavaimat. A következő napon, majd megerősödnek érzékei, erősek, s bátrabbnak fogja érezni magát, s mindent ki akar majd próbálni. Legalább is, ha olyan lesz, mint amilyen én voltam egykor.
Mindig próbálgattam erőmet. Próbáltam ügyes lenni, erős, s bátor, hogy minél többet, minél gyorsabban meg tudjak tanulni. Bár ki tudja, milyen lesz a mostani nemzedék. Hisz olyan kevés tiszta vérű van már közöttünk, hogy azt meg sem lehetne állapítani, melyikünknek volt olyan a családfájában, vagy éppen ki származott egykoron olyanoktól. De talán ez már nem is annyira lényeges.
Csendesen haladtam visszafelé, egy cseppnyi zajt sem csapva, hiszen már bennem volt a hangtalan mozgás. Mind farkas véremnek, mind katona felemnek köszönhetően.*
-És mit ennél szívesen? Gondolom hús legyen benne mindenféle képpen.
*villantottam meg felé egy mosolyt, majd kezem nyújtottam, hogy átsegítsem egy nagyobb méretű kiálló gyökérzeten. Nem akartam hogy elessen, s megüsse magát. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 12:40 am

-És mi van akkor ha egyáltalán nincs kedvem és erőm megbocsátani? Nem hinném hogy mindig nekem kéne megértőnek lennem. Eddig is mindig beletörődtem mindenbe, szóval igazán úgy gondolom hogy kijár nekem, hogy néha ne bocsássak meg.
Hangomból érződött hogy ezt teljesen komolyan gondoltam. Nem érdekelt mit szól ehhez a gondolatmenethez Ralf, hiszen nem tudtam pontosan megmondani ki is ő nekem. Teremtőm?Ismerősöm?Vezérem? Áhh..mindegyik olyan elcsépeltnek és unalmasnak hangzott és nem volt bennük semmi személyes, már pedig nekem inkább szükségem volt barátokra meg ilyenekre mint ismerősökre és vezérekre. Nem tudtam volna megmondani mit hoz majd a jövő. Alapvetően szerettem tanulni,de hogy ez esetben hogy lesz, nem tudtam volna megmondani, ugyanis még mindig nem tudtam hogy örülök és hálás vagyok Ralfnak vagy dühös vagyok és utálom. Valahogy ezen négy érzés vegyült bennem és nem tudtam eldönteni melyik is bennem a domináns.
Egyben biztos voltam , erősnek kell lennem és minél jobbá kell válnom.
Feltűnt, hogy Ralf milyen csendesen haladt visszafelé, nem tudom, nekem ez nem ment ilyen egyszerűen, ugyanis minden létező izében megbotlottam és sikerült jó nagy zajt csapnom, amiért kicsit hülyén is éreztem magam.
-Hát valami jó húsosat. És egy kicsi csoki is belém férne.
Mosolyogtam kicsit zavarodottan. Valahogy most úgy éreztem hogy eszméletlenül nagy zabagép vagyok, pedig nem volt okom ezt hinni, hiszen karcsú voltam és szép, az étel pedig nem nagyon látszott meg rajtam.
Mikor segített hogy ne zuhanjak egy nagyot egy jókora gyökér jóvoltából elmosolyodtam, majd tovább haladtam mellette csendesen.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 9:49 am

-Akkor nem kell megbocsájtanod. Ha nem érzel hozzá erőt, vagy kedvet, nem kell megtenned. Az életben semmi sem kötelező, s mindenki követ el hibákat. Kisebbeket, nagyobbakat, miket lehetséges hogy megbocsájtani sem lehet.
*csendesen mentem végig vele az ösvényen, figyelve hova is teszem a lábam, merre lépek, ám ő botladozott, s ennek nem igazán örültem. Tudtam, ez csak átmeneti állapot, hisz hamarosan minden megváltozik. Az élete. Másabb lesz a külvilág, máshogy fogja majd fel a dolgokat, mint ahogyan azt el lehetne képzelni.
Mikor már segítettem neki, hogy ne essen el, elmosolyodtam egy pillanatra, hiszen szavai igazán megérdemelték, hogy így reagáljak rájuk. Tudtam hogy azt enne, hogy az lenne a legjobb számára, bár a csokira nem számítottam.*
-Csoki… hát jól van. Rajtam ne múljon. Remélhetőleg nem falták fel mindent, s akad belőle, bár ha nincs, akkor adok a külön bejáratú készletemből.* villantottam meg egy mosolyt. Szerettem a csokoládét. Valamiért ízlett. Olyan kellemes érzés volt, csak az a kis morcosság, mikor elfogyott nem kellett volna soha sem. *
-Mit szólnál mondjuk egy nagy adag rántott szték sült krumplival, egy adag Lasagne-hoz?
*tudakoltam immáron már az ajtóban állva, halovány mosollyal arcomon.*
-Vagy választhatsz valami egészen mást is. Kaja van bőven. Abból itt sosincs kevés.* s ez igaz is volt. Voltunk egy páran, s etetni kellett őket. Jó persze, főztek maguknak, de az akkor sem volt az igazi. Jobb szerettem én magam megcsinálni a kaját. Már amikor volt rá időm.*

//folytatás a kastélyban.//
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 2:04 pm

-Ohh milyen megtisztelő.
Vigyorogtam Ralfra mikor azt mondta ha megették a közös csokikészletet ad a sajátjából. Imádtam a csokit és ezt soha nem is tagadtam. Töménytelen mennyiséget voltam képes megenni egyszerre. Komolyan azt hittem csokifüggő vagyok. Mindig beterített energiával, és felszabadította a boldogsághormonjaimat, amikre általában nagy szükségem volt, hiszen talán azok segítettek , és miattuk nem ugrottam még le egy hídról, szikláról vagy ilyesmiről, és miattuk nem ugrottam még egy busz elé.
Mikor felsorolta az ennivalókat elmosolyodtam és megszólaltam.
-Egy kis sült kacsa és saláta is lehetne hozzá? Tényleg eléggé éhes vagyok.
Mindig is sokat ettem, bár ez az alakomon soha nem látszott meg, aminek nagyon is örültem. Nem voltam az a könnyen hízó típus. Sőt, ha akartam volna sem lettem volna képes hízni, legalábbis ezt sikerült egyszerűen megállapítanom.
-Igen azt észrevettem hogy itt sok a kaja.
Mosolyodtam el, és körbenéztem. Nem voltam az a nagy szakács, de nem akartam hogy csak üljek éppen ezért megszólaltam.
-Mibe segítsek?
Kérdeztem egy ásítás közepette.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 8:53 pm

*Sült kacsára kicsit összevontam szemöldököm, s úgy tekintettem rá. Vicces volt, hiszen én világ életemben utáltam a kacsát, s most sem vagyok oda érte, mégis volt idehaza belőle. Akadt, s tudtam is hogy mért van belőle, csak azt nem hogy kinek a kénye kedve miatt kapta meg helyét a hatalmas frigóban.*
-Éppenséggel lehet róla szó.
*feleltem megengedve magamnak egy mosolyt, miközben derekam elé raktam a nadrágomba tűrve egy törölgető rongyot, ami most kötényként funkcionált.
Előszedtem a kellő cuccokat, tálakat, majd a lány kérdésére megvillantottam egy mosolyt.*
-Hát, ha már így kérded, akkor nagyon is jól jönne, ha reszelnél egy kis sajtot.
*Sosem szerettem sajtot reszelni, de még is meg kellett tennem, ha nem volt aki segítsen nekem. De persze itt olyan ritkán volt. inkább csak az volt hogy én magam főztem, s kezdtem azt hinni, teljesen kimegyek a gyakrolatból. Detalán most majd sikerűlni fognak a dolgok, s nem fogok bénázni, főleg úgy, hogy tudom, most nem csak magamnak főzök, hanem egy éhes leánynak, ki holnapra olyan képességeket fog magán tapasztalni, amiket nem élhet meg egymagában.
Odaadtam neki a sajtot, és a sajtreszelőt, s míg ő azzal foglalatoskodott, addig én a húst vágtam kellő nagyságúra, besóztam a kacsát, rendesen megfúszereztem, majd egy tepsziben eltettem állni. Mivel kellett valamit inni is, így előszedtem egy üveg bort, kibontottam, majd töltöttem magamnak, s kérdőn pillantottam rá.*
-Kérsz? Vörös, félédes...
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Megan Vinterston
I. Farkaskölyök
Megan Vinterston


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2009. Sep. 21.
Tartózkodási hely : Vinterston Villa

Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitimeVas. Aug. 01, 2010 5:01 pm

Nem akartam mást minthogy egy kicsit egyedül maradhassak. Bár a fiatal kis farkas mindig mindenhova követet. Nem bántam. Egyedüli jó barátom kibe vakon bízok. Noha a többiekkel is jól kijövök de látszik rajtuk, hogy nincsenek oda azért, hogy a vezérjük párja vagyok. Sajnos vannak kik meg se próbálják leplezni ellenszenvüket de azokra igyekztem nem oda figyelni. Hiszen sok minden nem rajtam múlt, de nem bántam meg semmit.
A kölyök elöttem liheget, ezt a hőséget Ő is nehezen bírta. Szürke bundáján homokszemek virítottak, nyilván többszőr is meghemperget a földön. Irigyeltem, hiszen már túl van az első átváltozáson én meg rettegek a vele járó fájdalmaktól.
Hajamat copfba kötöttem és egy fehér színű, két részes fürdőruhába indultam útnak aminek alsó részét egy rövid szoknya takarta. Talpam már megszokta a változó hőmérsékletú föld kavicsos, avaros talaját. Tulajdonképpen egyre jobban viseltem ezt a farkasosdit.
Az erdős részből egy sziklás rész nyúlt ki minek aljánál egy hatalmas tó helyezkedett el. Szerettem ezt a helyet.
-Gyere, menjünk fel.
Hívtam kis társamat és neki rugaszkodtam, hogy kezeim a sziklába markolva másszak egyre feljebb. Ez a kis másszás meg se kottyant nekünk. A látvány viszont magáért beszélt. Nagyott sóhajtva néztem körül és elszomorodva gondoltam arra, hogy milyen jó lenne ha Ralf is itt lehetne. Nem akarta megváltoztatni szerelmét és nem is igazán tehetné de örülne ha Ő is néha lazítana egy kicsit. Olyan rég voltak már együtt.
A kölyök megérezte hangulatváltozásomat és busa fejét hónajom alá nyomta, kikényszerítve egy kis simogatást és figyelmet.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Erdő   Az Erdő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: