Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A Kastély - Page 3 Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A Kastély - Page 3 Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A Kastély - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Artemis Othen
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A Kastély - Page 3 I_vote_lcapA Kastély - Page 3 I_voting_barA Kastély - Page 3 I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A Kastély

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 5:40 pm

*Mikor visszaállt minden az eredeti kerékvágásba, tekintetem rászegeztem lányomra. Vérének sós illata megcsapta orromat. Elképzelni sem tudtam volna hogy egyszer majd érezni fogom ezt az illatot. Az ő vérének illatát. Szívem a torkomba dobbant. Nem hittem el...és ezt é tettem. Én sebeztem meg.*
-Daph... kicsikém...*hangom remegett. nem bírtam magammal. Karjaimba kaptam, s a kocsihoz rohantam vele, hol se szó se beszéde, egyenesen betettem a kocsiba, majd beültem én is, s meg sem álltam a kastélyig, hol aztán egy éles kanyart véve, pont mint az akció filmekben parkoltam le a kocsimat a kastély előtt.
Robert rohant ki onnan. Érezte hogy baj van. Hogy csak akkor rohanok ennyire, hogyha valami hatalmas katasztrófa történik.
Kipattantam a kocsiból, átmentem a másik oldalra, lányomat karjaimba kaptam, majd Robertre pillantottam.*
-Segíts!!! Én.. nem akartam... dulakodtunk... közénk került... és...
-Megkarmoltad!! RAFAEL!!!
-Tudom!!!! Ő a lányom!!! Én nem akartam hogy ő is...*persze tudtam hogy ez az egész csak idő kérdése, és aztán átfog majd változni. De hogy ilyen hamar meglesz ez a dolog, azt már nem kalkuláltam bele.*
-Kell egy szertartás, vagy meg kell harapnod. Máskülönben bele őrül! Azt meg te sem akarhatod!
-Nem... azt nem engedhetem meg magamnak!*sziszegtem, s már be is mentem vele a kastélyba, s egyenesen az egyik alsó szinti szobába tartottam. Siettem ahogy csak tudtam. El akartam látni a sebeit, amilyen gyorsan csak tudtam.
Szerencsére nem veszített olyan sok vért, így be tudtam kötözni sebeit, és összeforrasztani. Elvégre ő erre még nem volt képes. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 1:05 am

* Csak állt ott vérző zsibbadó kézzel. Ez álom vagy valóság? Remegett akár a nyárfa levél , ez inkább a látottak utóhatása volt. Fogalma sem volt arról, mekkora baj az hogy apja megkarmolta. De hiszen honnét is tudhatta volna? Nem szoktak ilyenről beszélni. És igazából fel sem fogta mi van. Ritkán sír, most annyira sírhatnéka volt. Torka elszorult, ahogy vissza fojtotta a sírást. Kemény csaj nem fog elgyengülni , legyen akár milyen rossz is a helyzet. Apja elcsukló , remegő hangja még jobban okot adott neki a félelemre. Gyomra összeszűkült. Ekkora baj lenne? Ideje lenne félni? Karjaiba vette és kocsihoz mentek. Keze égett, sikítani tudott volna fájdalmában. Tűrt , alsó ajkába harapott. Elhelyezkedett és márt száguldtak is előre. Így is ideges volt , de az éles kanyartól és hirtelen fékezéstől felfordult a gyomra. Nem szerette volna viszont látni a pizza maradványait. De még egy kanyart , bevettek volna tuti kijött volna neki a pizza. Nagyot nyelt, gyomrának nehéz parancsolni. Korábban soha nem volt még rosszul a száguldástól , de most annyira félt és ideges volt. Kocsi végre megállt ez volt a lényeg, kezét hasára tette. Fájdalom nem szűnt meg. Rá sem mert nézni kezére. Feje lüketett szíve ezzel vert, még vérnyomása is fel ment. Feküdt ott kábultam és mire feleszmélt már apja karjaiba volt ismét. Fejét erős mellkasának döntötte. Egy fickó futott feléjük. Beszédükből semmit jót nem vett ki. Inkább még jobban felidegesedett és azon kapta magát hogy levegő után kapkod. *
~ Ezek miről beszélnek? Mibe őrülnék bele? Na nem! Ugye nem leszek farkas? Az nem lehet.. ~
* Tüdeje csak úgy követelte a levegőt miután agyáig eljutottak a hallottak és képes volt feldolgozni őket.. Keze fáj, gyomra görcse rándult. Tényleg a kocsiba kellet volna maradnia. Hogy lehetett ilyen buta? Most aztán tanulhat hibáiból. Dühös volt magára, nem is kicsit. Hisz ezt a egészet saját butaságának köszönheti. Gyorsan tartott vele befelé apja ez megint csak arra adott okot, hogy tényleg nagy a baj. Szemügyre sem tudta venni a kastélyt , de ami azt illeti most nem is nagyon érdekelte. Félt és fájdalmai voltak. Míg az apja ellátta bátortalanul megszólalt. *
- Apa én nagyon sajnálom.. Hallgatnom kellet volna rád! Tényleg annyira sajnálom! Ugye nem nagy a baj? Kérlek mond el mi van , mert megőszülök!
* Őszinte volt minden egyes szava. Nagyon félt először életében. Tudta hogy baj van, de azért mégis reménykedett. Egy biztos itt nem unatkozik, nem úgy mint LAben. Apja végi húzta kezét sebén és akár milyen hihetetlen is volt eltűnt a csúnya seb. Még a lélegzete is elakadt. De végre megszűnt a fájdalom, csak a félelem maradt hátra. Nem nézett körbe egyenesen apja szemébe nézett és várta a választ.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 4:33 pm

-Nem neked kell sajnálnod ezt az egészet, hanem nekem. Az én hibám hogy ez történt. Nem kellett volna magammal hoznalak.*mondtam, miközben finoman megsimítottam homlokát. Szerencsére a fájdalom már elmúlt, nem fájhatott, hiszen a seb eltűnt. Bár ez a nyugalmi pillanat nem fog olyan hosszú ideig kitartani. *
-Kicsim... az a helyzet, hogy választanod kell... és akár hogy nézed,ez egy egy irányú utca lett. *egy pillanatra elhallgattam, majd folytattam.* Az egyik választási lehetőséged, hogy hazamész anyádhoz, és utolsó napjaid vele töltöd, míg nem teljesen elveszíted az eszed. A másik lehetőség, hogy részt veszel egy szertartáson, amin kiegyenlítjük az esélyeid, és akkor...*felkeltem mellőle, lehajtottam fejem, odamentem az ablakhoz. Valahogy nem akartam hogy ez legyen. Ezt soha nem akartam volna. Még is eljött az idő, mikor ezt meg kell tennem. El kell neki mondanom. *
-Olyan leszel mint én...eddig is benned volt ez a dolog, hiszen veled született...de most...ilyen még nem volt...Robert azt mondja a szertartás az egyetlen esély.
*Elhallgattam, fejem nekidöntöttem az ablakkeretnek, s lehunytam szemeimet. Nem tudtam mihez kellene most kezdenem. Legszívesebben világgá üvöltöttem volna fájdalmamat, mely szívemet tépte.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 5:37 pm

- Apa ne mond ezt! Nem a te hibád, ha hallgatok rád most nem lenne ez! * Tényleg magát tartotta hibásnak, hiszen apja nem tudhatta hogy ez fog történni, ahogyan senki sem. Az ilyen dolgokra nem lehet felkészülni. Ennek így kellet történnie, lehet így volt megírva. Ezzel született amúgy sem tudta volna kikerülni, ez volt a sorsa előbb vagy utóbb. Jól esett neki, hogy apja megsimította homlokát , tűrte akár egy kis cica. Kicsit végre talán megnyugodhatott. Nem voltak fájdalmai, bár eddig is jól tűrte. Azt hitte fel lélegezhet, de a java ez után jött.. Olyat hallott, amitől a torka is elszorult.. Ettől félt a legjobban , hogy döntenie kell és minden út egy zsák utcához vezet. Világ életében utálta , ha kész tények elé állították. Még is mit fog mondani anyjának? El sem tudja képzelni. Nagy levegőt vett , próbálta össze szedni kusza gondolalait. Minden rossz egyszerre gyülemlett fel fejében. Nézte lehajtott fejű apját és kezét maga előtt össze kulcsolta. *
- Egyik változtat sem nyerte el tetszésem! Sehogy sem lehet elkerülni a bajt.. Remek!
* Ha belegondol most , ha ezt anyja tudná.. Inkább nem is gondol bele. Egyszerűen tehetetlen és csak nevetett hangosan , mint valami elme roggyant. Ki röhögi saját szerencsétlenségét. Soha nem gondolkozott el azon mi lenne, ha olyan lenne akár apja. Minden olyan hirtelen történt. Nem is volt ideje fel dolgozni és most itt állt kész tényekkel. Még mi a frászt csináljon? Válasz hamar körbe rajzolódott fejében. Természetesen nem akar megőrülni! Inkább a másik választaná.. Bele túrt a hajába, nevetést abba hagyta. Meg komolyodott. *
- Jó.. Akkor legyen a szertartás, mert én ugyan nem akarok megőrülni!
* Jelentette ki nemes egyszerűséggel. És lassan az apja felé tartott. Fél úton inkább megállt. Gyomor idege volt. Azt sem tudta ezek után mi vár rá.. És ott volt anyja is.. Tele volt a hócipője. *
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitimeVas. Júl. 04, 2010 5:05 pm

*Hiába mondta hogy nem az én hibám, én még is annak éreztem. Egyszerűen nem tudtam mit is kellene kezdenem ezek után magammal. mintha nem is én lettem volna. Felelőtlen lettem, amint lekerült rólam a medalion, és az persze még mindig ott volt a kocsiban eltemetve, mintha nem is létezett volna soha sem. ki akartam menni érte... legalább is az egyik felem. A másik oldal arra sarkalt, hogy ne menjek sehová sem, hiszen akkor vissza se jöttem volna.*
-Egyik változat sem tökéletes, de van amelyikkel együtt lehet élni.*suttogtam, majd néhány pillanattal később, odamentem hozzá, s leültem mellé. lehajtottam fejemet, s elgondolkodtam, vajon tényleg ez a sors várt e a lányomra, avagy sem. Végül csendesen megszólaltam.*
-Rendben. Akkor a szertartás lesz... nem lesz kellemes, de jobb mintha megmarnálak... rettentően fog fájni az igaz, de más megoldás nincsen sajnos.*mormogtam, majd odahajoltam homlokához, s apró puszit nyomtam rá. lassan felkeltem onnan, odamentem az ablakhoz, s kipillantottam rajta. Gondterheltségem a strandon töltött idő óta visszajött, mintha nem is létezett volna a gondtalan élet. egyetlen pillanatra sem.*
-Holnap hajnalban megejtjük a szertartást. pihend ki magad.* ismét odamentem hozzá, megcirógattam homlokát, majd kimentem a szobából, s magára hagytam. Kellett hogy kiszellőztessem a fejemet egy kis időre. Kellettek a tiszta gondolatok.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





A Kastély - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Kastély   A Kastély - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Kastély
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Vérfarkasok birodalma :: Szikla kastély-
Ugrás: