Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Erdő~Yorktól pár órára~ Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Artemis Othen
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Erdő~Yorktól pár órára~ I_vote_lcapErdő~Yorktól pár órára~ I_voting_barErdő~Yorktól pár órára~ I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Erdő~Yorktól pár órára~

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Roxanne Cole
I. Farkaskölyök
Roxanne Cole


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Aug. 30.
Karakter kora : 40
Tartózkodási hely : New York

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:42 pm

Ott a kanyaron túl egy kis patak csörgedezik ezzel téve még varázslatosabbá a környezetet. Ha gyötör a kín, s nem tudsz hova menni, itt az alkalom, s a hely is adott egy cseppnyi nyugalomra. A közelben egy vadaspark is akad. Szarvasokkal, medvékkel, s néhány farkas falkával. A patak néhány mérföldön keresztül kanyarog, mígnem egy kisebb tóba torkollik. ~Az első mérföld után, egy kis fahidacska visz át egyik oldalról a másikra. Egyetlen jele emberi kéz munkájának.~ Partján nyugalom, s béke fogad. A fák az égig érnek, s erdőirtást, vagy jogtalan favágást errefelé tapasztalni nem lehet. Az egyetlen ami itt műveli a tájat, szépítgeti alakítja, az maga a természet ereje. Rabul ejt, magával ragad. Hegyek szegélyezte édenkert ez, mit ha egyszer meglátogatsz, feledni tán sosem tudod. Beléd ivódik, rabul ejt, mint a legfinomabb csokoládé. Csak ez sosem fogy el. Mindig megmarad
Vissza az elejére Go down
Mia Summer
II. Bíró
Mia Summer


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 17.

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 9:38 pm

Éjszakánként az erdő megváltozik miközben ugyan az marad talán ezért kelt félelmet az emberek lelkében. Természetesen nem ok nélkül történik mindez. Ilyenkor mutatják meg arcukat mindazon lények kik nappal elrejtőznek szemeink elől vagy egyszerűen beleolvadnak környezetünkbe úgy, hogy észre se vesszük közöttünk sétálnak. De mindig akadnak olyanok kik felügyelik e láthatatlan világ határát és tetrekészen állva akadályozzák meg ennek leleplezését.
Szinte nesztelen léptekkel halad úttalan célja felé egy 170 centis fiatal nő kinek hosszú szőke haja copfba fogva lóg háta mögött és hosszú, fekete színű bőrkabátjának súrlódik. Barna szemei egy közel távoli pontra szegeződik ahogy érzékei veszélyről árulkodnak. Már nincs egyedül valaki közeledik méghozzá igen gyorsan.
A fák és a bokrok rezzenései hullámként szállnak felé ahogy az érkező előugrik eddigi rejtekéből.
Szeme előtt egy izmos testalkatú, borzos hajú férfi jelent meg ki jóformán egy alsógatyában állt meg a nő előtt. Szemei zöldes csillogása és állatias viselkedése árulkodott jelenlétéről ahogy teli pofával vigyorogva támadásra készen figyelte.
-Vigyél Ralfhoz!
Szemrebbenés nélkül adta ki az utasítást. A válasz egy eltorzult viccsor volt ahogy dühös morgás tört ki a vérfarkasból.
-Te itt nem parancsolgatsz!
Förmedt rá vendéglátója és lenéző tekintettel mérte végig ugrásra készen állva.
-Úgy gondolod, hát ez kedves. –incselkedett a farkassal hiszen mind ketten tudták, hogy jelen pillanatban egy szócsatánál több nem jöhet szóba-
-A helyedben csöndbe maradnék mert bajod eshet.
Mia közelebb lépett és nem ostobaságból, hiszen a haja szála se görbülhet míg vezérüktől nem kapnak rá utasítást.
-Hm… és Ralfnak, hogy fogod beadagolni, hogy miért is bántottad a vendéget aki segíteni jött nektek?
Halvány mosolyra formálta ajkait látva a tehetetlen farkas arcát ki jobb híján vicsorogni tudott de azt nagyon.
-Kövess! De ne hidd, hogy ennek nem lesz következménye!
Azzal hátat fordítva a vadásznak ugrott egy nagyot és másodpercek alatt vette föl állati alakját. Immáron egy majdnem két méteres sötétbarna színá farkas tárul a nő szemei elé ki érdeklődve tekintett hátra és hívó morgással indult előre nyomában a lánnyal.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 4:15 pm

*Eljött a városba, csak az én kedvemért, azért mert megkértem, s védelmet ígértem neki az enyéimmel szemben, s azok felé, akik éppenséggel nem régiben bukkantak fel, vagy hozták nyilvánosságra magukat ezen a vidéken. Persze nem az emberek között, mert az nagy felelőtlenség lenne. Inkább csak előbukkantak, s mi tudtunk róluk. Olyanok, akiket eddig York környékén még csak látni sem lehetett. De mégis csak egy dolog volt az ami aggasztott igazán.
Egy vámpír, aki már több gyilkosságot elkövetett, mégis képes volt, tökéletesen rejtve maradni, s hiába voltak jó megfigyelőim, egyszerűen nem tudtam levadásztatni. Már gondoltam arra hogy megbízok egy vadidegent az elkapásával, de aztán jött egy fenomenális ötletem. Mia! Ő aztán képes lenne arra, hogy kiugrassza a „nyulat” a bokorból. Kellő képpen olyan volt, akire az ilyenek, mint az a vérszívó, rávetné magát nagyon szívesen.
Nem voltam olyan messze, így már hallottam, s éreztem is a jelenlétét. Halvány mosoly futott át arcomon, majd kicsivel később elgondolkodtam, vajon mit is kellene tennem annak érdekében, hogy végre legyen valami, amiért érdemes csak egy kicsit is jobban odafigyelni a dolgokra.
Egy fának támaszkodva álltam karba tett kezekkel, s mikor megláttam a farkast, felvontam szemöldököm, és úgy pillantottam rá.*
-Modortalan voltál vele… pedig erről mondtam neked valamit Dominic!
*A farkas hamar alakot váltott, s esdeklőn tekintett rám, mégis megvolt benne a méltóság.*
-Sajnálom! De parancsolgatott!
-Sajnálod a jó büdös francot! Ő az én vendégem Dom!
-Tudom…
*nem is szenteltem neki nagy figyelmet. Csak Mia felé pillantottam, s kedves mosolyt költöztettem arcomra. Odaléptem hozzá, finoman megfogtam kezét, apró csókot hintettem kézfejére.*
-Öröm újra látni Mia! És még nagyobb öröm hogy eljöttél! Lenne egy kérésem hozzád! *nem akartam kertelni. Azt akartam hogy mihamarabb túl legyünk ezen az egészen, s mehessek vissza oktatni a fiatal kölyköket.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Mia Summer
II. Bíró
Mia Summer


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 17.

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 9:12 pm

Vezetője –szerencséjére- nem vágtatott szélvészként inkább hozzá igazodva lépkedett előtte mutatva az utat alfájához. A kölcsönös ellenszenvük látható volt a közöttük lévő távolságból is. Mint egy íratlan szabályként tartották meg az úgymond három lépés távolságot mi természetesen kissé több volt mint a szólásban.
Az út kicsit se mondható hosszúnak mire eljutottak a falkavezérhez ki egy fának támaszkodva várt rájuk. Az egyetlen farkas kit valóban tisztelt az Ralf volt. Mindig kiállt a falkája érdekébe és az úriember viselkedése elismerésért kiáltott.
-Ralf! Minek köszönhetem a meghívásodat?
Hagyja, hogy a férfi hozzá érjen és ajkait csuklójára tapassza, majd túl esve a baráti ölelésen térnek a lényegre.
-Miről lenne szó? Gondolom valami szaftos feladatra kérnél fel. Ne feled ismerlek!
Nevetése megszüntette a békét ígérő csendet és kissé sietősen kérte a farkast világosítsa fel kéréséről. Persze nem azért, hogy mihamarabb szabadulhasson közeléből csak van pár dolog mit át kell beszélniük.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 9:35 pm

-Már is a munka, semmi pihenés. Ez mindig is tetszett benned Mia!*vallottam be elmosolyodva, majd karom nyújtottam felé, és ha elfogadta, elindultam vele az erdőben. Úgy gondoltam, séta közben, sokkal kellemesebb lesz, sem mint ott állni, és úgy megbeszélni a dolgokat. Ennyi erővel a kastélyba is hívathattam volna. Ám ha nem fogadta el felé nyújtott karomat, s nem karolt belém, akkor ott maradtam vele, s tettem pár lépést hátra, s akkor kezdtem el beszélni.
Ellenben akkor, ha sétáltunk. Akkor kezem, a karomba kapaszkodó kezének érintettem egy pillanatra.*
-A városban garázdálkodik már egy ideje egy vámpír, de a köztünk tett békeszerződés értelmében nem nyúlhatok hozzá egy ujjal sem. Sem én, sem pedig a falkám tagjai.*felsóhajtottam, s rá pillantottam.*Ám, van egy bérgyilkos a városban. Hogy mik el nem jutnak hozzám!
*Elmosolyodtam, majd lábam elé néztem, majd elengedtem karját, megfogtam két kézzel derekát, s átemeltem egy nagyobb kidőlt farönkön, majd én magam egyszerűen átugrottam, s macska ügyességgel értem földet, majd újra karom nyújtottam felé.*
- Vergil Azazel, páratlan ezen a téren, de mivel hivatásomnál fogva, nekem le kéne tartóztatnom őt, így nem fogadhatom fel. Meg van kötve a kezem. Bezzeg ha már nem lennék katona.*körbeforgattam szemem, majd elmosolyodtam, aztán újra komoly képpel tekintettem rá. *Egyedül nem engedhetlek még téged sem a vámpír közelébe Mia! Ezt megértheted!
*Megálltam, s kabátom zsebéből elővettem egy dossziét, melyben a fickó adatai voltak, s átnyújtottam neki.*
-A neve Richard Cage. Nem kis pályás. Több embert megölt az ittléte alatt, mint amennyi őzet mi levadásztunk. Ebben az aktában minden benne van róla. És hála a mai technológiának, azt hiszem még egy kép is van róla. Digitális kamera!*megvillantottam felé egy mosolyt, majd újra komoly lett az ábrázatom.* Nos, mit mondasz?
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Mia Summer
II. Bíró
Mia Summer


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Feb. 17.

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 7:23 pm

-Hiszen tudod engem a vadászat éltet.
Válaszolta nevetve és úgy nézet a farkasra mintha csak egy régi barátot látna viszont. Részben tán igaza van. Természetesen elfogadta a vezér karját és így sétáltak arrébb gyönyörködve a táj adta szépségben. Ilyen téren irigyelte a farkasokat, hiszen a legtöbb csodás és nagy terű birtok az övéké pedig ha tehetné Ő is szívesen költözne egy ilyen csendes és néha barátságos területre. Na de jobb a békeség.
-Értem de mi a helyzet az itteni vadászokkal?
Érdeklődve vetett egy pillantást Ralfra majd lepetten ám kacagva hagyta magát átsegíteni egy farönkön.
-Igazán figyelmes vagy de miért hiszed, hogy ha egy vámpír nem nagy falat, akkor pont egy farönk fog megakadályozni bármiben is?
Önmagába ez a kedves gesztus nem is lenne humoros mint inkább romantikus de tudva, hogy a nő is több egy halandónál így eléggé viccesre sikerült a produkció. Nevetve karolt házigazdájába és folytatták végtelennek látszó útjukat.
-Tudod amióta elköltöztem nem különösebben hallottam hírüket az itteni vadászokról pedig voltunk egy páran. Mellesleg mertem ajánlani –kacsintott Ralfra- hogy nem fogsz egyedül hagyni egy vámpírral szemben. Szóval bérgyilkos. Tud valamit rólunk vagy egyszerű halandó. Nem árt előkészülnöm egy mesével, hogy kit miként kellene kinyírnia vagy legalábbis segíteni benne. –átvette az aktát és bele pillantott- Már csak azt szeretném tudni, hogy mind ehhez mit szólnak a helyi vámpírok. Nem lenne jobb őket fellázítani ellene?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitimeHétf. Márc. 01, 2010 2:21 pm

*Felvont szemöldökkel pillantottam Mia-ra, majd elnevettem magam. De ez nem az a jóleső fajta nevetés volt. Sosem voltam az a hisztérikus fajta, s nem is illik annyira hozzám, de azt tudtam, hogy most ebben a percben, ehhez a kérdéshez, ez a legmegfelelőbb.*
-Ne nevettess Mia! Az itteniek lassan majd egy éve eltűntek a színről. Mi vagyunk, s mivel kötöttük ezt a fajta szerződést, így egymásnak nem lehetünk hóhéraik...de most nem ez a lényeg.*egy pillanatra elhallgattam, s tekintetem rá szegeztem.*Olyan, mintha nem is lettek volna. Mint a patkányok a süllyedő hajón.
*Mikor megjegyezte, hogy egy farönkkel boldogulna, csak mosolyogtam rajta. Igaz, tudom igaza volt, de így diktálta bennem valami, meg aztán én magam tudtam, hogy az ott nem csak egy egyszerű farönk, s ezt neki is megmutatom.
Elengedtem karját, miután belém karolt, majd a farönköt egy kicsit erősebben meglöktem, mire éles pengék ugortak ki belőle.*
-Nos, ezért. Erről nem tudsz, s ilyenekkel tele van az erdő. Szükség van rá. Óvintézkedés.*körbeforgattam szemem, majd tovább mentem vele, s mikor keze már az enyémen volt, halványan elmosolyodtam. Az akta, nem bővelkedett sokban. megfigyelések, s egyéb eredményeket jeleztek benne figyelőim, kiket alkalmaztam.*
-A helyi vámpírok nem tesznek semmit sem. Ez a Cage, nem közönséges vámpír. Nem mester szinten áll. Legalább is nem vallja magát annak, de még a maga fajtát is képes egy bizonyos szinten manipulálni. Vigyázz vele. Ezért is nem engedem hogy egyedül menj el érte...Mia... mindenképpen meg kell őt ölni!*fejeztem be. AZ utolsó mondatomat túlságosan is komolyan.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Erdő~Yorktól pár órára~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő~Yorktól pár órára~   Erdő~Yorktól pár órára~ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Erdő~Yorktól pár órára~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: A városon kívül-
Ugrás: