Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A Mélység Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A Mélység Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A Mélység Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A Mélység Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A Mélység Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A Mélység Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A Mélység Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A Mélység Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A Mélység Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A Mélység Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Artemis Othen
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A Mélység I_vote_lcapA Mélység I_voting_barA Mélység I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A Mélység

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:41 pm

Ez a tenger alá létesített akvárium több mint 3500 halat, 40 cápát, delfineket és egyéb vízi teremtményt számlál. A Mélységbe üvegfalú liftek viszik le az embert, s már útközben megcsodálhatják a csodálatos tengeri lényeket. Odalent, a tengerszint alatt hosszú széles folyosók kanyarognak hatalmas üvegfalaikkal, melyeken keresztül a látogató majdhogynem testközelből találkozhat a tengeri állatokkal. A Mélység egy jótékonysági nyilvános akvárium, mely az emberek szórakoztatása mellett azért is létesült, hogy jobban megismerhessük a világ óceánjainak életét. Kitűnő tengeri biológusok gondozzák a szubmarium vízi lakosait.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 12:04 am

Eliza

*Annyi éve itt lakom már York-ban, itt mégsem jártam egyszer sem. Pedig tudtam hogy kellemes hely, az egész maga egy óriási akvárium, ahol aztán az ember rendesen elszórakozhat, eltöltheti a napját, s még csak gondolkodnia sem kell azon, hogy mit is kellene tennie, milyen nap vár rá, s mi áll mögötte. Csak a jelen, az akkor és ott a fontos, hisz minden egyéb más gondolat, kihalt a fejéből.
Zsebre vágott kézzel haladtam befelé, egyik pillanatban még tele gondolatokkal, ám mikor már átadtam jegyemet, s odabent voltam, tömve a gyermekzsivalyos kavalkádban, egyből tudtam, itt nem lesz időm gondolkodni, még csak azon sem, amin igazán kellene. Ami arra késztetne, hogy tegyem meg, az nem volt jelen. Csak én voltam, és a tömeg. Az emberek sokasága, kiket kizártam elmémből, s akkor és ott, én magam is csak egy ember voltam, semmi más.
Egy kislány mosolyogva szaladt el mellettem, s majdnem nekem jött, de idejében félre tudtam ugrani, így nem esett semmi baja sem. Hiszen bizonyosra vettem, ő aztán rendesen megütötte volna magát, s nekem semmi bajom nem esett volna. Esetleg csak a bűntudat, ami már rég nem kínozott. Legalább is, ha hosszú időnek számít az a pár perc, mióta itt vagyok, és bambulom a hatalmas akváriumot, benne azzal a tökéletes gyilkossal, kinek pusztán egyetlen erős harapásába kerűl, s már az ember meg is hal. Életét veszit, s volt nincs. Csak a cápa fog rá emlékezni, milyen jót evett akkor.
Letelepedtem a cápák akváriumához, s kicsit oldalra billentett fejjel tekintettem rá.
Egyenesen néha azokba a nagy fekete érzéketlen gomb szemekbe, s minden érzelem, minden gondolat kihalt belőlem. Teljesen megbabonázott az a gyilkológép.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Elizabeth Bennet
I.Éjszülött
Elizabeth Bennet


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2010. Feb. 10.
Karakter kora : 34

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 12:34 am

*Semmihez nem volt kedvem.Bolyongtam a városban.Mire észbe kaptam ,épp jegyet váltottam egy hatalmas "akváriumba".Sok ember teljesen összezavart.Mindenki boldognak látszott,így hát fel vettem a sablon mosolyom és jó pofát vágtam.Nézelődtem, nem is tudom mit keresek itt.Megfájdult a fejem a sok hülyétől..Kisebb halak nem nagyon foglaltak le ..Úgy döntöttem megnézem a cápákat.Gyors léptekkel megindultam ,útközben el is botlottam.Jót kuncogtam rajta.Mikor megékeztem a hatalmas ragadozókhoz ,le esett az állam.Annyira szépek..Közelebb ,mentem szinte rá tapadtam az akváriumra,mint valami öt éves.Nem is sejtettem,hogy rajtam kívül más is csodálja ezeket a csodás állatokat.Ahogy lejeb mentek én is követtem testemmel őket ,végül guggolva figyeltem őket.Derekam kint volt,de nem törődtem vele.Hidegtől tiszta liba bőrős lettem.Nem akartam levenni szemem a ragadozókról.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 12:51 am

*Ülni, és figyelni őket, olyan volt, mintha egy hatalmas tv-t bambulnék, amiben igazi a műsör, amit élőben nyomnak, s testközelből élvezheted az egészet. Mindig is kíváncsi voltam, vajon milyen az. ha egy cápa megharap- Vajon tényleg lepereg előttünk az egész életünk, vagy csak arra tudunk gondolni, ami alig néhány perccel azelőtt történt velünk? Erre még nem jöttem rá.
De mikor engem megharaptak, azt hittem ott halok meg, scsak a halálra tudtam gondolni, és arra, mennyire fájnak sebeim.
Magamban vállat vontam, s mikor egy fiatal nő, nekinyomódott az üvegnek, felvontam szemöldököm, hiszen a cápa akit eddig figyeltem, olyan messze úzott el, hogy azt hittem vissza sem fog jönni. De még is megtette, s a lány is ott maradt, kilátszó derékkal, s odáig éreztem hogy kirázza a hideg.
Kellemes érzésnek is nevezhettem volna, ha nem éppen olyan üres a fejem, akár egy szita, miután mindent átrostáltak rajta. Így csak felkeltem onnan, kinyújtóztatva tagjaimat, odaléptem az üveghez, s egy pillanatra rá helyeztem kezem, majd újra zsebembe süllyesztve figyeltem azokat a gyilkosokat, kiktől én magam sem különböztem olyan sokban.*
-Figyelem felkeltő látványt nyujtanak... a cápák az ékei az akváriumnak...*mormogtam, még mindig ott állva, tisztes távolból a lánytól.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Elizabeth Bennet
I.Éjszülött
Elizabeth Bennet


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2010. Feb. 10.
Karakter kora : 34

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 1:03 am

*Annyira kikapcsolódtam nem törődtem semmivel.Csak a cápákkal.Mikor egy hang megszólalt mellettem felsikoltottam, elveszettem a egyensúlyom és hanyatt vágódtam.Meg se moccantam, hangos nevető görcs támadt elő belőlem,elképzeltem a halára ijedt meglepett arcom és ahogy hanyatt esek.Nem tudtam ,abba hagyni szinte márt sírtam a nevetéstől.Aztán erőt vettem magamon ,megköszörültem a torkom és felülte.Szemügyre vettem a férfit.Akit elég vonzónak izéltem meg.Nevetéstől kifulladva lihegve megszólaltam.*
-ÓÓ. el..elnézést nem vettem észre..A frászt hozta rám!*Dünnyögtem és felálltam.Megigazítottam ruhám és felnéztem a nálam jóval magasabb férfire.Kicsit megszeppentem termete láttam.Hátrább léptem.És gúnyos hangnemben megszólaltam*
-Remélem jót mulatott?!
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 6:01 pm

*Összevont szemöldökkel pillantottam a felsikkantó lányra. Mindenre számítottam csak arra nem hogy most majd itt fog nekem sikoltozni, aztán meg elesni, és röhögni. Hát igen. Ez egy felettébb furcsa párosítás volt. Azt hittem, hogy majd elfecsegünk kulturáltan, úgy ahogyan azt az emberek szokták, de nem így történt. Helyette inkább sikoltott, nevetett, én meg megütközve pillantottam rá.*
-Nem mulattam jól. Nem szándékoztam mulatni a kárán. Bizonyára nagyon megütötte magát. * mondtam, majd zsebre tettem kezemet, s úgy pillantottam rá. *Ahogyan megijeszteni sem akartam. Csupán arra gondoltam, ha már ilyen elmélyülten nézi őket, akkor bizonyára érdekli is, és nem csak úgy a semmiség kedvéért figyeli őket.
*Elhallgattam, s újra az akváriumban úszkáló cápákra pillantottam. Oldalra billentettem fejemet, kicsit távolabb léptem az üvegtől, s újra letelepedtem oda, ahol addig ültem. Egy pillanatra még meredtem a cápákra, majd felkeltem s elmentem a másik nagyobb akváriumhoz, hol foszforeszkáló medúzák voltak.
Elolvastam róluk a leírást, s eldöntöttem, nem akarnék egy vízben úszni velük, bár ki tudja hol is lehet ilyenekkel találkozni. Arra már nem voltam annyira kíváncsi. Csak egyszerűen tovább mentem, hátha akad valami érdekesség. Aztán utam valahogy újra visszavitt a törpe cápákhoz, amik kisebb helyen voltak. Ahogy rótták a köröket odabent, egyszerűen elképesztő volt. Már majdnem bele szédültem*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Elizabeth Bennet
I.Éjszülött
Elizabeth Bennet


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2010. Feb. 10.
Karakter kora : 34

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:05 pm

*Oda bólintok.*-Nem ütöttem meg magam!*Javítom ki és a cápákat kezdem tanulmányozni.Majd újra odabólintottam lehet ,hogy nem akart szándékosan megijeszteni,de én mégis megijedtem.*
-Igen valóban érdekelnek,ha érdekel valami teljesen bele tudok merülni!*Magyaráztam zavaromban,ugyanis eltudtam képzelni milyen bambán nézhettem ki ,ahogy rá tapadok az akváriumra.Észre veszem,hogy a férfi vissza ül ,de én nem mozdulok tovább figyelem a cápákat.Majd amikor vissza jön az akváriumhoz szembe fordulok vele.Arcom pimasz mosoly jelenik meg.*
-Gondolom maga is érdekesnek találja őket?!*Egyszerűen nem tudok mint mondani ,de úgy érzem beszélnie kell vele.Le ülök oda ,ahol férfi előbb ült, keresztbe teszem lábaimat ,és innét figyelem tovább az akváriumot.Hajammal kezdek babrálni ,vörös tincsek közül fel tekerek egyet ,majd elengedem.*
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeHétf. Feb. 15, 2010 9:38 pm

-Valóban érdekelnek. Tudok róluk ezt azt, de ennyire közelről még nem láttam egyet sem.
*vallottam be, bár talán ha vissza gondolok, akkor talán még is láttam. Láttam valamit, ami olyan volt, csak jóval nagyobb. De ez van, ha az ember ott van a nyílt tengeren egy hajón. De ezt nem kell elmondanom senkinek sem. Nem az én műfajom volt a dicsekedés, főleg nem abban hogy már mennyi mindent éltem meg, s mennyi mindenen mentem keresztül életem során. Inkább csak csevegni akartam, s semmi többet. Amire talán a lány is hajlandó lesz*.
-Tudja, ha nem ugrott volna oda az akvárium üvegéhez, talán a cápa nem szalasztotta volna el a vacsoráját.
*morogtam, s közben figyeltem a lány reakcióját. Aztán elléptem a cápáktól, s újra a kicsihez mentem, s figyeltem ismét végeláthatatlan köreit, közben elgondolkodtam, mihez is kellene kezdenem a mai napommal. Nem tudtam értelmes dolgot tenni, hiszen felfüggesztettek egy időre. Kényszer pihenés, nem volt éppen az a dolog, amit szívesen tettem meg, de ha egyszer kellett, akkor nem mondhattam ellent neki.
Hátam mögött összekulcsoltam kezem, kicsit közelebb léptem, s próbáltam nem arra gondolni, vajon nem szédül e el ezektől a kényszeredett köröktől. Aztán megingattam fejem, karba tettem kezem, s próbáltam nem rájönni olyasmire, amihez per pillanat, semmi közöm nem volt. *
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Artemis Othen
I. Varacolaci
Artemis Othen


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Feb. 26.
Karakter kora : 33
Tartózkodási hely : New York

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 8:32 pm

*Zuhog az eső. Hűvös vízcseppek kopognak kabátján és peregnek le az arcán. Nincs nála esernyő, sem táska, vagy bármi egyéb. Csak egy szürke, testéhez simuló nyári ruha, cipő és felette a fehér kabát. Nem mondhatni hogy fázna. Szőke haja tökéletesen feltűzve, bár megázott már ennyi idő alatt.
~Annyira... gyönyörű... *Néz végig a körülötte lévőkön, a víztől csillogó világon. A pillantását az árnyék és fény váltakozás is rabul ejti, de az emberek csodálatosak. Minden egyes élőlény egy-egy pulzáló, meleg test, valóságos színorgia a bőrükön a fehér, a rózsaszín s az őket behálózó kékes erek. Furcsán bámulnak a nőre, aki ellenben egy újszülött érdeklődésével figyeli őket, csöppet sem zavartatva magát az eső miatt. Nem lenne szabad a zuháréban állnia, tudja jól. Nem fél hogy megszidják vagy hasonlók, mégsem normális cselekedet így eláztatnia magát. Még napnyugta előtt jött el a birtokról, addig úgy is aludt mindenki, ő pedig folyvást szürkület előtt felébred. Olyankor teljesen fölöslegesnek érzi magát, nem akarja rátörni a többiekre az ajtót, pláne nem Jaspert felébreszteni. Még ha minden pillanatban mellette is lenne, nem akarja fárasztani, holott legszívesebben el sem mozdulna mellőle. Ő változtatta át, és mindenféle csodálattal tekint rá.
Lassan megemeli a lábát és tovább indul, légies könnyedséggel elhaladva, amin ha el is csodálkoznak, gyorsan betudják egy modell kecsességének. Fogalma sincsen hogy merre van, nem foglalkozik ilyen értelmetlen problémákkal. Egy nagy adag ember nevetgélve megy el az egyik irányba. Meggondolatlanul követi őket, finom illatfelhő érkezik felőlük. Nem csoda, a sok koszos, undorító ember között a két gyerek esszenciája édesebb mint bármilyen parfüm. Kutatón végigméri őket, az idősebb, 10 év körüli fiú elpirul a pillantására. Artemis közelebb megy hozzájuk tekintetét rászegezve. Ez a kis vértúltengés komolyan érdekelni kezdi. Célirányosan halad felé, de mikor már az egész család őt bámulja akkor az utolsó pillanatban elmegy mellettük. Nem akar butaságot csinálni.
Egy bejárat felé veszi az irányt ahova újabb emberek lépnek be. Még a lift becsukódása előtt ügyesen átcsusszan a záródó ajtók között, és megáll az üvegliftben. Rezzenéstelen arccal nézi a gombokat, de a szemei érdeklődve kerekednek el. Érzi a csodálkozó pillantásokat gyönyörű arca és hófehér bőre láttán aminek az eső egy szemernyit sem ártott, mert még a legjobb púder sem ér fel vele. Útközben elámulva nézi a tengeri világot ami a mélybe tartva egyre jobban kibontakozik előtte. A lift lassan megáll, az ajtaja kinyílik és elsőként lép a tágas térségbe. A meglepődöttségtől finoman elnyílnak rózsás ajkai, lassan, a fejét forgatva néz körül mindenhol, nem maradhat egy centiméternyi terület sem amit ne láthatna. Végül az egyik üveghez megy és a csodálatosan változatos korallok között úszó halrajokba temetkezik. Két kezét az üveghez érinti, úgy bámulja a csodát. Még mindig vízcseppek folynak végig karjain, olyan mint egy ázott macska. Pár szörnyülködő, tartózkodó pillantást is bezsebelhetne, de nem igazán foglalkozik a körülötte levőkkel.
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 9:08 pm

Nem tudom miért is vagyok most itt. talán az eső miatt. Bőrig áztam, s már úgy voltam vele, fogok magamnak egy taxit, mikor megláttam azt a fazon bemenni az akváriumba, aki után már egy ideje nyomozunk. nem tudom mit is várnak el tőlem az itteni zsaruk. Nem vagyok a kutyájuk, hogy mindent megtegyek helyettük. Még is meg kellett tennem. Én vagyok az a fajta ember típus, aki nem akarja hogy szenvedjenek körülötte az emberek.
bezsebeltem egy-két fura pillantást, de nem foglalkoztam vele. Sokkal jobban érdekelt az, hogy minél hamarabb száraz helyen legyek. Egy olyan helyen, ahol végre nem kell azzal foglalkoznom, hogy miként bámulnak rám az emberek. De így jár az, aki követ valakit, gyalog, és nincs nála esernyő.
Reggel óta annak a baromnak a nyomában vagyok. 4 nőt erőszakolt meg, és kínzott halálra. El kell kapni, mert ha nem teszem meg, még a magamba vetett hitem is semmivé foszlik.
Bementem utána, nem szóltam hozzá. Csak tekintetem szegeztem rá, s észre vehetetlenül követettem őt. Útja le vezetett a második szintre, hát utána mentem.
Csodás egy hely volt, az már biztos, de nem volt időm odafigyelni az ilyesmire. Sokkal jobban érdekelt az, hogy most el kaphatom azt a barmot, és le is tartóztathatom. le fogom tartóztatni. Le én!! Ha addig élek is.
Örömmel töltött el azonban, hogy nem én vagyok az egyetlen aki bőrig ázott. egy igazán csinos, de elázott nőt pillantottam meg az egyik akvárium előtt. Elmosolyodtam, majd tekintetem újra a pasira szegeztem.
Vissza az elejére Go down
Artemis Othen
I. Varacolaci
Artemis Othen


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Feb. 26.
Karakter kora : 33
Tartózkodási hely : New York

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 9:35 pm

*A halak színes felhőkben suhannak el a szeme előtt. Mindegyik állatot tisztán látja, magától külön választódnak a szeme előtt a formák. Percekig áll ott, el sem bír szakadni a látványtól. Eddig is ez volt előtte? Mindenesetre egyáltalán nem tűnt fel neki, amíg emberi szemmel nézte addig semmi különleges nem volt benne. Elfordul, megáll és immár az embereket figyeli. Olyan furcsa reakcióik vannak. Néha unottan ásítoznak, máskor meg teljesen másvalamiről beszélnek. csak a legkisebbek nyomják élvezettel nedves orrocskáikat az üvegnek hogy párafoltot lehelve rá csodálhassák meg a dolgokat.
Tudat alatt elemezgeti a hangokat és szagokat. A legtöbb ember viszolygással tölti el, annyira taszító a szaguk. Egyeseknek ellenben mámorító az aromájuk. Egy magassarkúban tipegő nőé, egy pimasz kisgyereké és egy hozzá hasonlóan agyonázott férfié mindenképpen figyelemreméltó. Továbbra is nézelődik, mozdulatlanul figyeli az embereket. Ez olyan szokásává vált amiről nem biztos hogy leszokik. Valaki közeledik. Megérzi, mihelyst egy picivel is közelebb kerül hozzá. Csak a szeme szalad oldalvást, úgy méri végig az idegent. Lekicsinylő tekintetétől egy pillanatra sem dermed le a férfi, de láthatóan megriad, a pupillája összeszűkül. Telve van fenntartásokkal.
-Jó estét, kisasszony. Mit csinál egy ilyen fiatal, gyönyörű hölgy itt egyedül?- *Mosolyog kedvesen. A nő egy ideig nézegeti hogy mit akarhat a férfi. Kimérten biccent felé és végül elmosolyodik.
-Elszabadultam otthonról.- *Feleli kikerülve a lényeget. Ennek a férfinek teljesen semleges az illata, leginkább csak iható. Ő most inkább a magassarkús, piros ruhás nő közelében lenne. Ha nem is támadná meg, de ott állni mellette és figyelni a halovány, selymes bőrét... Mint egy csokoládéfüggő nincstelen az édességbolt előtt. A nő elindul, ő pedig szótlanul követi.
-Várjon.- *Kapja el a csuklóját a férfi. A meleg, hófehér kéz könnyedén kicsusszan a vasmarok szorításából, és tovább indul. Az a férfi még mindig mögötte csörtet, így kénytelen megtorpanni. A nő addigra befordul egy kanyarban, és nemsokára a gyerek is követi. Az utolsó számára is csábító élőlény a Mélységben az ázott férfi maradt. Felé fordul és végigméri, picit még mindig ámuló arckifejezéssel, bár a körülötte sompolygó férfitól zavart tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Edward G. O'Neal
Halandó
Edward G. O'Neal


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Mar. 01.
Tartózkodási hely : New York City

A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 10:11 pm

Megpillantottam újra azt a fazont. Szívem hatalmasat dobbant, majd elmosolyodtam. Tudtam hogy el fogom kapni. az a perverz kéjgyilkos, nem marad sokáig szabad lábon. és ki fogják nyírni. vagy ha nem, hát a nyakába varrok még valamit, és akkor biztosan ott fog meggebedni.
Aztán odament ahhoz a lányhoz, aki össze volt ázva. A lány megpróbálta igaz lekoptatni ,de nem jött össze neki. nem sikerült, hisz a pasi követte. Én meg hirtelen ott teremtem mellette, megragadtam vállát, s egy ügyes mozdulattal a falhoz vágtam, majd le a földre, s beletérdeltem hátába, majd megbilincseltem.
-Jogában áll hallgatni! Bármit amit mond, felhasználható maga ellen a bíróságon! Ha nincs kijelölt ügyvédje, kirendelünk maga mellé egyet!-soroltam, s olyan csúnyán néztem rá, ahogyan csak lehetett.
odahajoltam hozzá, s fülébe súgtam.
-Nincs több gyilkosság haver... ezt én garantálom neked! A rács mögött fogsz megrohadni!
-Valamit elfelejt Mr. O'Neal!-szólt önelégült hangon a pasi.-Hogy nem tarthat bent. Semmije sincs ellenem... szabad leszek... és megölöm magát.
-Hatósági közeg megfenyegetése...és téved...van maga ellen bizonyítékom. Óvatlan volt... ujjlenyomat... DNS minta...-elmosolyodtam, majd hamarosan megérkeztek a zsaruk, és én átadtam nekik, majd kaptam két törölközőt. Egyiket magamra terítettem, s megtöröltem magam, a másikat annak a nőnek adtam oda, aki szintúgy ugyan olyan vizes volt mint én. De nem szóltam semmit, csak elmosolyodtam. Leültem valahova, s törölgettem a hajam a halakat figyelve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Mélység Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Mélység   A Mélység Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Mélység
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Little Italy-
Ugrás: