Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Sikoly Club Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Sikoly Club Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Sikoly Club Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Sikoly Club Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Sikoly Club Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Sikoly Club Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Sikoly Club Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Sikoly Club Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Sikoly Club Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Sikoly Club Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Artemis Othen
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Sikoly Club I_vote_lcapSikoly Club I_voting_barSikoly Club I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Sikoly Club

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:35 pm

Nem túl messze a belvárostól, a rendőrségtől pár saroknyi a város igen népszerű klubja található. Az ajtó felett vörösesen izzó neonreklám hirdeti, hogy a kíváncsiskodó a Sikoly Clubhoz tévedt. A bejárat előtt már hosszú sor kígyózik a nyitást követő félórában is. A hely csak este 9 és fél 10 körül szokott kinyitni. A tömeget általában egy nagydarab néger férfi fogadja, és fent van tartva annak a joga, hogy ő határozza meg, kit enged be és kit nem.
Azok a szerencsések, akik némi belépődíj ellenében bejutásra lesznek jogosultak, egy nagyon igényesen kialakított térbe léphetnek be. Az uralkodó szín a bordó és ennek árnyalatai. Szellőzők, klímaberendezések és szagelszívók biztosítják a nagyjából friss levegőt, és kellemes hőmérsékletet.
Bal oldalon a helyiséget egy hosszú bárpult uralja, mely mögött pultosok sürgölődnek, hogy minden vendég igényét kielégítsék. Kényelmüket a sorban álló bárszékek biztosítják, hogy ne kelljen ott álldogálniuk, persze nagy tömeg esetén ez is előfordulhat. Továbbhaladva egy kisebb folyosó van, melyből nyílnak a mosdók, és egy kis tér, ahol a fellépők pihenhetnek. Ide nem léphetnek be a vendégek. Ez a nem túl nagy helyiség a színpad mögött található. Annak jobb oldalán, a fal mentén boxok helyezkednek el, néhány asztal és szék. Van kialakított tánctér, és ha nincs élőzene, akkor DJ szolgáltatja a talpalávalót.
A bejárat jobb oldalán egy VIP-nak nevezett rész helyezkedik el, melynek bejáratánál általában nagydarab kidobó emberek felügyelik a bejutást. Ide is csak néhány kivételes vendég juthat be. Boxok vannak itt is a fal mentén, és egy iroda, ahol a tulaj szokott tartózkodni. Emellett egy kisebb pult is helyet kapott, hogy ne kelljen mindig kijárkálni. A személyzet néhány tagja ezen a részen dolgozik. Próbálnak minden igényt kielégíteni.
Az iroda szintén bordó színű, gazdagon berendezett, és néhány monitorról nyomon követhető a vendégek viselkedése, az elhelyezett biztonsági kamerák segítségével.
Sikoly Club Trystnightclub
Sikoly Club Trystnightclublasvegas
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 6:30 pm

(Amélia M Howle-nak)

*Kellemes este volt,így Russel elment egyet a klubba. Hogy megnyugodjon,elvégre nem minden nap tudja meg az ember hogy van egy fél öcsikéje.*
~Á a fenébe! Most meg mit kezdjek ezzel a sráccal?~*Merül fel fejében a gondolat, mert eddig egyedül volt. De mostantól nincs egyedül.*
~Meg se kérdeztem mivel foglalkozik.~*Jut eszébe. Nem tud semmit se na mind1 nek érzi most ezt a helyzetet, és mégsem.*
-Egy hideg italt!*Kiabál hisz a zenétől nem hallani,ha valaki rendesen beszél. Mikor kihozzák italát akkor meg fordul,a bárnál és az embereket figyeli.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 6:49 pm

*Megváltoztam. Azt hiszem az, hogy a kastélyban éltem a farkasokkal, gyökeresen megváltoztatta a jellememet is. Most már nem voltam az a visszahúzódó embergyűlölő kislány, mint aki voltam. Teljesen kinyíltam és egy vad őrült csaj lett belőlem, akire rá sem lehet ismerni a történtek óta. Az egyetemen sokan szokták kérdezni, mi is történt velem, de én erre mindig csak azt szoktam felelni, hogy kinyílt végre a szemem. Azt hiszem , már kezdtem elfogadni ezt az egészet, sőt, szeretni is. Mikor délután felkeltem, ugyanis elég hosszú éjszakám és napom volt, első dolog ami az eszembe jutott az a buli volt. Hát elindultam a klubba amit mostanában gyakran látogattam. Tényleg, el sem hittem, hogy ilyenné váltam. Sosem voltam bulizós, sem hordtam kihívó ruhákat, féltem az emberektől, a férfiaktól és mindenkitől. De az a kis idő amit eddig farkasként töltöttem el, elképesztő magabiztosságot és erőt adott, na meg lazaságot.
Egy fekete western csizmában, egy egyszerű kivágott fekete topban, egy fekete minisortban és egy fekete cowboy kalapban, enyhén feketére sminkelve léptem be a klubba. Hosszú sötét hajam a kalap alatt egyenesen nyújtózott a vállamon. Körbenéztem és intettem pár újonnan szerzett ismerősömnek, majd egyenesen a pult felé indultam, leültem, egyik lábam a másikra dobtam és egy mosollyal néztem a pincérre.*
-Helló Pete! Dupla whiskeyt jéggel, ha lehet. Köszi. *Mosolyogtam a srácra, mire az visszmosolygott és bólintott, majd elém is rakta a kért italt, amibe egy jókorát kortyoltam is. Körbenéztem és az embereket kezdtem el kémlelni, akiket most már oly szánalmasnak tartottam, legalábbis a legtöbbet.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:06 pm

*Telt múlt az idő, s egy cowboy-nak képzelő nő lépett be.*
~Na te kivagy?~*Jegyzi meg magában, hisz nem mondana ki ilyet. Bár a bárban úgyse lehet hallani a zenétől. A hogy figyel megint a nőre vándorolt a tekintete. Fogja magát és odalép hozzá, hisz mitől kéne félnie. Odlép hozzá és így szól.*
-Jó estét nem baj ha csatlakozok?*Mondta a nőnek és ott állt előtte. Nem félt a nőtől de mért is kéne? Nem harap vagy ilyesmi, persze lehet hogy többet tud mint amit mutat. Mért is? Sok féle behatás érte Russelt, amíg New York ban élt. De az akkor volt a most meg most van.*
~Csinos egy hölgy~*Jegyez tovább gondolataiban. És mosolyog nem akar a nőre ijeszteni sőt,inkább csak ismerkedni szeretne a nővel.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:16 pm

*Unottan ücsörögtem a whiskeym fölött, miközben Pete a hogylétem felől érdeklődött, meg egyéb jelentéktelennek tűnő dolgokról cseverésztünk. Bár számomra annyira nem is voltak jelentéktelenek. kedveltem Pete-et, jó haver volt, és ember létére, tényleg jófej volt, ennek köszönhetően azért érdekelt, hogy mi van vele. Úgy gondoltam szórakozni kéne, hiszen uncsi itt ülni teljesen egyedül. Körbepillantottam, hátha találok valami jobb társaságnak tűnő egyént, de nem igazán sikerült ilyet kiszúrnom, ismerősökkel meg nem igazán volt most kedvem csevegni vagy hasonlók. *
-Pete! Egyébként nem láttad mostanában Jamie-t? Beszélnem kéne vele.*Jelentettem ki az épp italokat készítő srácnak, mire ő csak megrázta a fejét.*
-Bocs Lia, de nem. Bár telefonon beszéltem vele és azt mondta, hogy ma benéz ide, szóval talán Fortuna veled lesz. *Felemeltem a poharam és koccintás kép felé mutattam.* -Úgy legyen.*Mosolyogtam rá, mikor hirtelen megszólított valaki. Felé fordítottam a tekintetem és végigmértem a férfit. Egy mosoly kúszott az arcomra. A zene igazán hangos volt, de farkasként nem volt nehéz minden apró zörejt tökéletesen éles hangként érzékelni. A férfire néztem és bólintottam.*
-Persze, nyugodtan. Lia vagyok. *Mutatkoztam be. Valójában mindegy volt, hogy csatlakozik e vagy sem, de társaságban azért mégiscsak jobbak a bulik.*
-Gyakran jár ide? *Kérdeztem, majd a pultot figyelve vártam a választ és néha a férfi felé fordultam.*r
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:28 pm

-Russel Olivér*Mutatkozik be és leül.Közben mosolyog és kedvesen. Ő is rendel egy erősebb itókát majd megszólal.*
-Jártam egy időben mikor még nem mentem el,de azóta vissza költöztem és majd járogatni fogok.*Szólt s poharába kortyolt.Mindig is vágyott vissza,de soha nem úgy alakult. Egy napja sincs hogy vissza jött és hát a dolgok sem úgy vannak ahogy ő akarta. Egy pár lép oda hozzájuk s így szólnak.*
-Bocsánat de maga nem Russel Olivér Donnell?*Russel el mosolyodik s így válaszol.*De de én volnék az.*Mosolyog rájuk mire a pár egy autogrammot kérnek tőle.*
-Na jó most már tudja a teljes nevem.*Mondta a Lia-nak.*
-Ön mivel foglalkozik?*Kérdően néz a lányra. Mert kíváncsi is rá hisz olyan sokan elmentek vagy eltűntek,ami sajnálatára persze vannak még ismerősei itt,de most nem akar még velük beszélni.Mivel nem mindegyik olyan mint ők.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 7:51 pm

-Áhh szóval nem rég költözött ide vissza? *Kérdeztem a férfitől, hiszen érdekelt, helyes e a következtetés amire jutottam. Mikor egy pár lépett oda hozzánk, vagyis inkább Russelhez, kissé felvont szemöldökkel néztem rá, majd Pete-re hiszen nem igazán tudtam mért kérnek tőle autogrammot,de ő is csak vállat vont. Valahogy sosem voltam otthon a sztárokban meg ilyenekben. Mikor aztán a párocska végre elment elmosolyodtam és eszembe jutott valami.*
-Jahh...tudtam, hogy valahonnan ismerős.
*Jelentettem ki, majd mivel az alsó lábam már kezdett zsibbadni, a másikat tettem rá, ezzel a lábcserével hatalmasat dobva a kényelmemen. A kérdésen elgondolkoztam, hiszen mit is mondhatnék, mi a foglalkozásom. Aztán úgy döntöttem, hogy a legegyszerűbb igaz verziót mondom.*
-Hátt egyetemista, írópalánta. *Jelentettem ki egy mosollyal, majd Pete-re néztem és intettem neki, hogy még egy kör whiskeit szeretnék, mire ő egyből kihozta, én pedig egy sóhajjal kortyoltam bele. Mindig is ez volt a kedvenc italom, felfrissített és úgy éreztem energiát is ad.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:04 pm

*Mikor a nő rákérdez nem rég jöttem vissza, én csak bólintottam. Nem éreztem különösebb jelentőséget neki, ahogy annak sem hogy híres vagyok avagy nem. Ki ilyen ki olyan, mindenkinek megvan a maga dolga.-Igen? Ismerős vagyok, láttad valamelyik filmem?*Kérdez rá holt nyugodtan. Nem volt benne olyasmi hogy jaj rajongó vagy e fajta ostobaság. *
-Á egyetemista. Értem*Mondta majd italába kortyolt. Majd órájára pillant,de nem nagyon érdekli az idő. Egy doboz cigit talál a zsebében. Amit Christopher dugott oda.*Na öcsi ezt jól bele csempészte.*Mosolyodik és az asztalra teszi. Mivel Olivér nem dohányzik így nem is nagyon fog rágyújtani.*
~Pedig a reptéren mondtam neki,hogy én nem élek vele.~*Gondolta majd elmosolyodik,és italába kortyol.*
-És ön mióta él itt?*Jut eszébe a kérdés, hisz érdekli most de nagyon.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:12 pm

-Nem tudom, csak rémlett, hogy már láttam valahol az arcát. *Vontam vállat. Tényleg nem tudtam volna megmondani, hogy láttam e már valamilyen filmjét, ugyanis jelen pillanatban azt sem tudtam, hogy tegnap milyen filmet néztem meg. Nem mintha túlzottan érdekelt volna, vagy az a túlrajongó típus lettem volna. Mindig is szántam azokat a csajokat,hiszen őszintén nem érdemeltek mást. Annyira ostobák voltak, azt hitték, ha odadobják magukat imádatuk tárgyának, akkor majd beléjük zúg és életbe lép az örökkön örökké.* -Jah, egyetemista. *ismételtem a férfit és magam, majd lehúztam a maradék italt is, és végignéztem a kis cigis procedúráját. Nem nagyon értettem a dolgot, de nem is tulajdonítottam neki akkora jelentőséget, hogy rákérdezzek.* -Nem dohányzik.
*Állapítottam meg, mikor egy szálat sem húzott ki elszívásra. A kérdésén elkellett gondolkoznom, hiszen pontosan nem tudtam volna megmondani mióta is.*
-Hát egy ideje. Laktam kis ideig az egyetemi kollégiumban,de aztán...elköltöztem. *Fejeztem be a mondatot végül, kis gondolkozás után. Nem állt szándékomban lebukni.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:26 pm

*Italába kortyolt majd Lia-ra nézett.*
-Dohányzik? Mert az öcsém a zsebembe csempészte és nekem nem kell.*Mondta majd megint italába kortyolt.Kicsit elgondolkodott.*Nem baj ha tegeződnénk?*Kérdezi Liát. Hisz könnyebb is lenne beszélni, meg ha már így elvannak akkor már mért ne. Ki tudja lehet hogy majd valamikor egyik vagy a másik segítségére lehet. Vagy ő lesz segítségükre. Ami nem biztos de attól még előfordulhat.*
-Még egyet.*Szólal meg pár perc múlva már ott is van a hideg ital. Bele kortyol, majd így szól.*És maga sokat jár ide?
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:39 pm

-Áhh nem. Tűdőrákot okoz. Bár nekem mindegy. *Vontam vállat a dohányzós dologra mosolyogva. Hirtelen megcsörrent a telefonom, amit nagy nehezen kibányásztam a zsebemből majd felvettem. Nem volt gondom azzal, hogy a zenétől esetleg ne hallanám a telefonban lévő hangot. Csak hallgattam és hallgattam, majd néhány ahha-t is benyögtem, aztán a végén közöltem a telefonáló partneremmel, hogy rendben, majd szépen leraktam és vissza csúsztattam a vékonyka készüléket a zsebembe. Sóhajtottam egyet lemondóan, majd kíváncsian fürkésztem a férfi arcát. Mikor kért mégegyet én is majdnem elcsábultam, de úgy döntöttem, hogy rendben én inkább nem iszom többet, mert a végén olyan dolgokat árulok el magamról, amiket nagyon nem szabadna. *
-Igen, mostanság sokat. Sok barátom meg ismerősőm van itt, és szeretem ezt a helyet, mindig csúcs a hangulat.
*Mosolyogtam a férfire, majd egy ásványvizet rendeltem, hogy egy kicsit jobban érezzem magam és a szédülés is csillapodjon.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 8:53 pm

*Amikor meg csörrent a nő telefonja akkor csak italába kortyolt. Nem szólt hisz a nő nem vele beszélt,akkor meg mért zavarta volna.*
-És szeret itt élni?*Egy újabb kérdést tett fel Lia-ának. Mert ez is érdekelte,hisz ha ismerkedik minid érdekli őt a személy.*
-És hogy hogy itt él? Nem tűnik tipikus Yorkinak.*Kérdezi hisz nem hinné hogy törzs gyökeres lenne,bár volt olyan aki tőle nem kérdezte sőt azt hitte idevalósi.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:05 pm

*A kérdést hallva elgondolkoztam. Gyűlöltem, utáltam, elfogadtam, szerettem és most imádok. Ez lenne az ittélésem szeretetének a skálája azt hiszem. Idő közben rájöttem, hogy New York az álmok hazája, és ha reménytörten ide jön valaki még az előtt is kisüthet a Nap.*
-Igen, azt hiszem szeretek. Sőt...New York elképesztően jó hely, és sok jó hátt ömm minek is nevezhetném őket, családtagom is van itt. Legalábbis akiket annak tekintek. *Mosolyogtam ismét. Ez egy ilyen nap volt, a hangulatom tökéletes, így nem is kellett semmi egyéb. Egyszerűen remekül érzem magam.*
-Hát, hogy miért is? Csak itt az egyetem, meg szeretek itt lenni, és a többieket sem hagyhatom ott. Egyszóval minden itt van ami nekem egy kicsit is számít.
*Mosolyogtam ismét. Persze a szüleim nem itt voltak, legalábbis az anyám tutira nem, bár reméltem drága apuci sem kavar el idáig.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:10 pm

-Értem.*Szólal majd elhallgat.Nem akart különösebb kommentárt fűzni a dolgok hoz. Mért is kellene? Persze őneki csak egy család tagja van itt, akit még nem egészen fogadott el.Mért is fogadná el, hisz eddig nem foglalkoztak vele, akkor most miért lenne puszipajtása az öcsének.Aki ráadásul féltestvére csak, nem édes.*
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:16 pm

Előtörténet: Meleg nyári este köszöntött a kis varázslófalu lakóira. Mindenki nyugovóra tért már, csak egy helyen volt hatalmas nyüzsgölődés.
-Húú..azt hiszem mennem kéne, kicsit izé...szédülök. *Közöltem, majd mikor megpróbáltam felállni, az lett a következménye, hogy sikeresen vissza pattantam és kis híján elestem. Nagy nehezen megtartottam magam a bárszékbe kapaszkodva, majd kissé kétségbeesetten pillantottam Pete-re a csaposra.*
-Hívnál egy taxit?*Kérdeztem, mire ő természetesen csak bólintott. Gondoltam jobb, ha egyszerűen várok még egy kicsit, így inkább nagy nehezen visszakászálódtam a székre, és hol Russelre, hol pedig a pultra pillantottam. Kezdett a forgás egyre idegesítőbbé válni. Nem szerettem ha szédülök, mert akkor az amúgy is pocsék mozgáskoordinációm, még vacakabb lett.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:27 pm

*El mosolyodik mikor a nő nem tud fel állni.Pontosabban majdnem elesik,de van ez így.*
-Nos látom kicsit sok volt az az itóka.*Mondta kedves hang nem be.*Bocs két fejfájás csillapítót meg egy pohárvizet a hölgynek.*Mondta majd a nőre figyelt.*
-Na ha ki hozták be kell venni kicsit jobb lesz tőle.*Ezt jól tudta hisz ővele is előfordult már ez a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Rachell Ferrer
Halandó
Rachell Ferrer


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. Jun. 10.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 9:55 pm

* Róttam New York végtelen utcáit, a villogó neonreklámok közt, melyek különböző szórakozóhelyeket reklámoztak, s rettentően éreztem magam. Folyamatosan csak a tegnap eseményei jártak a fejemben. Még mindig nem akartam elhinni, hogy a családomnak vége. Minden, ami szép volt az életemben, minden jó... elveszett. És most itt bolyongok a világ harmadik legnagyobb városában, és azt sem tudom, hol töltöm az éjszakát...
Hirtelen megfájdult a fejem. Úgy éreztem, rögtön szét is hasad... Összekuporodtam a sötét utcán, és próbáltam leküzdeni a fájdalmat. Nagyon lassan múlt a fájdalom.
Mikor felálltam, az első és legszembeötlőbb dolog, amit megláttam, egy klub nyitott bejárata volt. Az ajtónál egy nagydarab kidobóember fikszírozta a bejutni kívánókat, bentről kellemes vörös fény szűrődött ki. Az ajtó felett büszke felirat hirdette, hogy az erre járó a város egyik legmenőbb szórakozóhelyére, a Sikoly klubba nyerhet bebocsájtást.
Úgy döntöttem, bemegyek. Szomjas voltam, és, bár tudtam, egy ilyen helyen nem épp olcsók az italok, de egy élet elkezdéséhez, ismerkedéshez tökéletes hely.
Összeszedtem magam, leporoltam ruhámat, s igéző mosolyt varázsolva arcomra elindultam a bejárat felé. Az ajtónálló nem akadékoskodott, a belépő kifizetése után beléphettem a kellemes elrendezésű klubba.
A bárpulthoz sétáltam, és megszólítottam a csapost:
- Egy pohár hideg sört szeretnék! - mondtam. Beletörődően konstatáltam, hogy nem tévedtem az árral kapcsolatban. A pohárral a kezemben megfordultam, és lehuppantam az első üres székbe, amit megláttam. Az asztalnál ülő férfi épp visszasegítette a székre az előbb felálló, korombeli lányt, aki megszédült. és majdnem elesett.
- Jó estét! - fordultam hozzájuk, kellemes mosollyal az arcomon. - Remélem nem baj, hogy ideültem...
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:22 pm

-Mi?Fájdalomcsillapító? jah nem kösz, kutya bajom, csak megszédültem...asszem. *Gondolkoztam kicsit el a dolgon , mert már magam sem voltam benne biztos. Kicsit voltam csak kész, és igyekeztem minél értelmesebben viselkedni, nehogy véletlenül is elszóljam magam a farkasságról, hiszen Ralf tuti kinyírna. Na jó azt nem, de a halandókat tuti és én sem úsznám meg szárazon az tuti. Jobb az ilyeneket elkerülni, nem szerettem feldühíteni Ralfot. Felkászálódtam a székre, majd Pete-re néztem.* -Jó, jól vagyok, mégsem megyek még. Nincs kedvem még, és meg kell várnom Jamie-t. *Jelentettem ki, mire ő megkérdezte biztos e. Lassan kezdtem jobban lenni, ami sokat segített abban, hogy Pete-t biztosítsam arról, hogy remekül vagyok. Nagy nehezen ugyan, de elhitte. Lekaptam a kalapot mert kezdett melegem lenni és Pete-nek adtam, hogy dobja már be a pulthoz. Ő persze megtette és én a férfi felé fordultam, majd megittam a vizem.* -Tényleg jól vagyok.*Biztosítottam róla, majd egy újdonsült ember is csatlakozott hozzánk. Mikor megkérdezte nem zavar e, csak bólintottam, hogy dehogy is.* -Szia! Dehogy, ülj csak le. *Mutattam egy szabad székre, majd elmosolyodtam és úgy döntöttem be kéne mutatkoznom.* -Lia vagyok. *Jelentettem be, majd enyhén beletúrtam a hajamba és ismét lábat cseréltem.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:32 pm

-Rendben rendben el hiszem.*Mondta majd rendelt még egy italt. Nos jól bírja az alkoholt így, ő nem fog szédülni. Egy szer csak egy hang csapja meg fülét, És mellette a másik oldalon egy másik nő ült.*
-Russel Olivér.*Mutatkozik be,s mosolyog.*Van egy kérdésem mit hisznek azokból a pletykákból, melyeket az újság ír. Hogy farkasok meg ilyen lények garázdálkodnak? Én semmit.*Mikor befejezi italába kortyol és Lia-ék ra pillant.*
Vissza az elejére Go down
Rachell Ferrer
Halandó
Rachell Ferrer


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. Jun. 10.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:49 pm

- Rachell vagyok. Rachell... Criston. - hazudtam. Végül is, gyilkos voltam, nem árt az elővigyázatosság. Egy pillanatig újra elfogott a búskomorság, a poharam fenekét nézegettem, majd belekortyoltam. - De szólítsatok csak Rach-nak. - Mondtam, megeresztve egy mosolyt.
Russel kérdésére meglepetten ráztam meg a fejem.
- Csak pár napja vagyok a városban, és nem olvastam még újságot, nem vagyok képben. Egyébként nem hiszem, hogy farkasok kószálnának New Yorkban. Elijednek a sok fénytől, zajtól. Nem merészkednének be ide.
~ Honnan vehet bármilyen újság ilyen sületlenségeket? Egyszerűen baromság. A farkasok nem merészkednek közel emberlakta területhez. Persze mi van, ha nem is farkasokat láttak, hanem farkasembereket? De hát mire is gondolok... farkasemberek nem léteznek. Abszurdum. Netán még zombikkal meg vámpírokkal folytatnak soha véget nem érő harcot... ~
- Tényleg, ti hisztek a farkasemberekben, meg vámpírokban, meg ilyenekben? Hogy a világunkon kívül van egy másik, titkos világ, ahol ezek a síron túli szörnyek tengetik mindennapjaikat, vagy akár még köztünk is élnek?
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:58 pm

*Oké a bemutatkozás után a téma kezdett egyre meredekebb lenni számomra legalábbis. Most mit mondjak? Hogy bocs de kikérem magamnak, én nagyon is élek és a többiek is nagyon i léteznek és tök jól megvagyunk vagy mi? Nem hinném, hogy épelméjűnek gondolnának, meg amúgy is, a titkok jobb ha titokban maradnak. Igyekeztem kitérni a kérdés elől, de úgy gondoltam, hogy megőrzöm a hidegvérem és inkább higgadtan válaszolok.*
-Ugyan már...a mesék gyerekeknek valók. És zek csak mesebeli csodás lények. Semmi több, sosem lesz valóság. Ugyan már, eltudjátok képzelni, hogy kiszőrösödjetek? *Kérdeztem felvont szemöldökkel. Még jó, hogy nem vagyok már teljesen kész és képes vagyok használni az agyam, de ez így eléggé necces. Nem tudom meddig szeretnék firtatni ezt a dolgot,de reméltem, hogy megúszhatom lebukás nélkül. Nem akartam kipróbálni, milyen az, ha Ralf tényleg dühös, és kiakad mert sikeresen lebuktatom a világunk. * -Egy ásványvizet kérek még.*Néztem a csaposra, aki gyorsan adott is és én elképesztő gyorsasággal húztam le. Tény, hogy frusztrált ez a téma, de reméltem, hogy nem látszódik rajtam, ugyanis ezeket a dolgokat mindig is jól lepleztem.*
-És Rach, mit dolgozol? Vagy egyetemista vagy? *tereltem a témát és reméltem sikerül is ez az ártatlan próbálkozás.*
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 11:04 pm

*Mikor meg kapta a válaszokat egy nagyon rövid időre el bambult. Majd így szólt.*
-Én mindig kiszőrösödök, mint most ma nem is borotválkoztam.*Mosolyog majd így szól.*
-Annyira tereled a szót Lia mint ha te is vámpír vagy vérfarkas lennél.*Poénkodik majd ő is Rach hoz fordul.*
~Igen jó ez az este, már majdnem elfeledtem az úgy nevezett öcsikémet.~*Gondolta magában. Lehet jobban járt volna ha nem jön vissza, és nem ismeri meg öcsikéjét.*
-Tényleg önök nek van testvérük?*Teszi fel a kérdést és a cigarettával játszik az asztalon.*
Vissza az elejére Go down
Rachell Ferrer
Halandó
Rachell Ferrer


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2010. Jun. 10.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 11:21 pm

* Rendkívül meglepődtem Lia reakciójától. Látszott rajta, hogy próbálja titkolni, hogy a farkasemberes vámpíros történet meglehetősen frusztrálja. Határozottan nem tudtam, hogy hogy folytassam a társalgást, egészen addig míg vissza nem kérdezett. Ez a téma viszont számomra volt kerülendő terep. Persze, nyilván, mivel még csak pár napja vagyon New Yorkban, teljesen elfogadható, hogy nincs munkám. De ez hozza maga után a többi kérdést. Hogy honnan jöttem, mi van a családommal. Nem hiszem, hogy ezzel kapcsolatban minden további nélkül tudnék hazudni. Végül is a családom halott. Az apámat én öltem meg...
Tessék, megint itt lyukadtam ki. Úgy látszik, most már örök időkig üldözni fog a tettem, hazudoznom kell miatta, rettegni, mikor szólít meg az utcán egy rendőr, és az éjszakát már a fogdában, vagy a börtönben tölthetem... Nagyon gyorsan ki kellett találnom valamit, hogy eltereljem a szót erről a témáról.
Szerencsére Russel épp ekkor hozakodott elő állandó szőrösödésével. Meglepetésemben, és a helyzet komikumából adódóan beleröhögtem a poharamba, aminek az lett a vége, hogy a korty sör, amit magamba szándékoztam tölteni, mindenhova jutott, csak belém nem.
- Elnézést... - kuncogtam, majd gyorsan elővarázsoltam egy zsebkendőt, és megtöröltem az arcom.
És tessék, rákérdez, hogy van e testvérem. Az imént még úgy nézett ki, kihúz a pácból, de szinte csak beljebb temetett. Nem tudtam mit tenni, szótlanul Liára néztem, válaszoljon csak ő először.
Vissza az elejére Go down
Amélia M Howle
I. Farkaskölyök
Amélia M Howle


Hozzászólások száma : 307
Join date : 2010. Jan. 28.

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeVas. Jún. 13, 2010 6:20 pm

*Hát nem igazán értettem, hogy lehetséges, hogy észrevette Russel, hogy terelném a témát, hiszen egyáltalán nem voltam feltűnő vagy túl ideges, szerintem legalábbis. De hát, ez van, nem fogok ilyeneken kiakadni. Mikor azonban közölte, hogy csak nem vérfarkas vagyok, majdnem elnevettem magam, hiszen , ha tudná, hogy pont a dolog közepébe trafált, talán nem venné olyan nagyon poénra, hogy szét is téphetem. Na de hát mindegy, valamit válaszolnom kellett, így kissé elgondolkoztam.* -Hát elég nevetséges feltételezés, de amúgy nem, csak egyszerűen, tudom milyen a való világ, megtapasztaltam és feleslegesnek tartom, hogy áltassam magam holmi gyerekmesékkel, azt meghagyom a gyerekeknek. A világ más, sokkal kegyetlenebb, és nem különleges lényektől lesz az, hanem az emberektől. *Mondtam halálosan komolyan. Ez most tényleg őszinte volt, így teljesen kizártnak tartottam, hogy ebből bármi olyat is kihozzanak ami számomra veszélyt jelenthet. Annyiban volt csak hazugság, amit mondtam, hogy a természetfeletti lények léteznek, hiszen én is az vagyok,de ezt nekik igazán nem kell tudniuk. Mikor aztán Rachellt a munkájáról kérdeztem, láttam, hogy rosszul érinti, így inkább nem is vártam választ a kérdésre, csak néztem magam elé. Valahogy éreztem, hogy nem akar a családjáról beszélni, ez számára ugyan olyan tabu volt mint nálam. Két dologról akartam mindig elterelni az emberek figyelmét, a családomról és a farkasokról. Mindig sikerült. A testvéres kérdésen elgondolkoztam, de aztán megráztam a fejem, úgy döntöttem jobb ha hanyagoljuk ezt a témát.* -Nem, nincs tesóm.
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitimeHétf. Jún. 14, 2010 1:32 pm

*Russel figyelte a két leányzó reakcióit. Nem volt meglepő számára egyik sem.*
-Rendben sajnos nekem egyéb okok miatt zavaros a családi hátterem.*Persze nem kell rosszra gondolni de tény hogy nem leány álom az élete, hála anyjának. Rendel még egy italt majd a hölgyekre pillant.*
-Maguk kérnek valamit?*Kérdezi hisz mért ne egy jó este elé néznek. Nos Russel rég volt ilyen nyugodt, nem csoda ma jött vissza és kiderül van egy féltesója, akit még nem is ismer.*
~Végre egy értelmes társaság ilyenben is rég volt részem.~*Gondolta majd a frissen ki hozott italba kortyol. Szerencsére nem keltett nagy feltűnést így csak két ember volt ki odajött. Na Russel nincs ép osztogató kedvében, így nem is nagyon zavarja. Telefonja csörren meg amit felvesz.*
- Elnézést.*Szól majd pár perc múlva ki is kapcsolta.*Elnézést .*Mondta, majd ivott az italából.*


//kérlek vigyázz a helyesírásra! Szerezz be egy szövegszerkesztőt!! Nem leszek mindig itt, hogy javítsam a hibáid! Ralf.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikoly Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikoly Club   Sikoly Club Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sikoly Club
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Külváros és Iparnegyed-
Ugrás: