Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A tiltott város Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A tiltott város Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A tiltott város Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A tiltott város Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A tiltott város Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A tiltott város Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A tiltott város Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A tiltott város Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A tiltott város Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A tiltott város Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Artemis Othen
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A tiltott város I_vote_lcapA tiltott város I_voting_barA tiltott város I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A tiltott város

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Roxanne Cole
I. Farkaskölyök
Roxanne Cole


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Aug. 30.
Karakter kora : 40
Tartózkodási hely : New York

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:31 pm

Itt található a Tiananmen tér, mely a kínai negyed legnagyobb tere, kb. 1 millió ember fér el egyidőben a téren, amely a Tiltott város utánzatának előtere.
A Tiltott város, a "mennyei császár" 9999 palotából, pavilonból álló palotaegyüttese, amely ma a palotamúzeumnak is helyt ad (közel 9 ezer szobája van). A Tiltott város a világ legnagyobb faragott és festett fa palotaegyüttese és egyben a kínai negyed legismertebb és leglátogatottabb idegenforgalmi nevezetessége. Ezek az épületek majdhogynem pontos utánzatai az eredeti helyszíneknek, melyek Kínában találhatók.
A Tiltott város másolata is több templomrészből áll: a Nap temploma, a Föld temploma, az Ég temploma, melyek mindegyikében találhatók hatalmas, fából faragott Buddha-szobrok. Csupán egyetlen kisebb zen kolostort emeltek, melyet shaolin szerzetesek laknak. A tarkopasz szerzetesek dogiban, azaz szerzetesi ruhában gyakorolják a harc művészetét, a test és lélek fölötti uralmat erdei fenyőkkel körülölelt udvaron a kolostor előtt, vagy éppen annak termében
Vissza az elejére Go down
Angelique Tussaud
Vámpír Hercegnő jelölt
Angelique Tussaud


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 27.

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 3:21 pm

Tetszett ez a város. New York élettől pezsgett és ez nekem nagyon is tetszett. Főleg a foglalkozásom miatt volt fontos , hogy ide jöjjek ugye. Már vacsoráztam így nyugodtan lépkedtem a tér közepén. Egy compközépig érő testhezálló fekete csinos, pántnélküli ruhát viseltem egy fekete magassarkúval. Ajkam halványrózsaszínen csillogott szemeim pedig kékebbek voltak a tengernél. Hosszú sötét hajam kiengedve hagytam, így sötétlő örvényként fogták körül a tincsek sápadt arcom.
Úgy tudtam, hogy a város vámpírúr nélkül maradt, így a vámpírok eléggé szétszéledtek. Azt mondták él itt egy farkasfalka, így arra a döntésre jutottam, hogy beszélek a vezetőjükkel, hogy megőrizzük a békét a városban a fajok között. Küldtem neki egy levelet, miszerint találkozzunk itt, pontban éjfélkor. A tér kihalt volt, pedig rengeteg embernek kellett volna erre járnia. Cipőim sarka kopogott és vízhangzott. Körbenéztem és felvontam a szemöldököm. Ez a hely tökéletes lenne egy újabb videoklipp készítésére. A munkám elég nehéz volt művészként úgy, hogy nappal nem járhatok kelhetek, de mindneki megértette, ugyanis közöltem, hogy bocs, de napallergiám van, ami valamennyire igaz is. Lassan sétáltam, nyugodtan. Lépteim kecsesek voltak ahogy tartásom is. Nőies megjelenésem volt, de az azért látszott rajtam, hogy rendkívül fiatalon lettem vámpír, de ez nem jelent semmit. Rengeteget éltem már és megerősödtem, így könnyedén csaltam csapdába az áldozataim.
Feltöltődtem, a mai vacsorám igazán kívánatos volt és ízletes, de persze nem öltem meg,az nem az én reszortom, csak néha, de a béke érdekében nem kockáztathattam. Reméltem nem késik sokat az Alfa, nem illik megvárakoztatni egy hölgyet. Megálltam egy szobor előtt, majd azt kezdtem mustrálni.
Éreztem, hogy közeledik, de nem fordultam meg. Csak nyugodtan álltam mint egy gyönyörű elefántcsontszobor és néztem az előttem álló szobrocskát.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:15 pm

*Nem tudom mikor voltam ilyen állapotban utoljára. de mióta nem hordom a láncomat, hogy visszafogja a bennem lévő szörnyet, azóta mintha minden megváltozott volna bennem. Már nem voltam olyan nyugodt, s békés. Mindennel fel lehetett húzni, s újra egy apróságon akadtam ki. A motrom... hozzá nyúltak, fellökték, megkarcolták, és ha nincs velem Robert, nos akkor a pacák már alulról szagolná az ibolyát. Ekkor jó, ha az embernek van egy jobbkeze.
Lassanként odaértem a megbeszélt helyre. Elmém elrejtettem előle. Ilyenkor, a medál nélkül, sokkal erősebb voltam. Erősebb, s kicsit talán agresszívabb is. De ez engem egy cseppet sem zavart talán soha sem. Minden esetre közelebb mentem hozzá, halk léptekkel.
beletúrtam hajamba, elővettem egy szál cigarettát, fülem mögé tűrtem, majd nekidőltem egy szobornak, s karba vágott kezekkel tekintettem a nőre.*
-Csak úgy egyedül, mindenféle kíséret nélkül?*felvontam szemöldököm, elvettem a cigit fülem mögűl, s számba biggyesztettem. Meggyújtottam, s lassan fújtam ki a beszívott füstöt. Többet nem is szóltam hozzá, vártam vajon mit felel. Azt persze tudtam, hogy ő az, akivel találkoznom kellett.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Angelique Tussaud
Vámpír Hercegnő jelölt
Angelique Tussaud


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 27.

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:24 pm

Kíváncsian vártam már a találkozást a "nagy Alfával". Nem szerettem a farkasokat, de most muszáj volt találkoznom egyel. Sajnálatos módon nem volt más választásom.
Végre megérkezett. Mikor rám nézett megfordultam, hogy én is láthassam, és alaposan végigmértem, hiszen szerettem tudni kivel is állok szemben. Komoly képpel néztem rá. A kérdésére csak hidegen válaszoltam.
-Ugyan már...nincs szükségem kíséretre. -vontam meg a vállam. Miért is kellene? Megtudom magam védeni és feleslegesnek tartottam a nagy felhajtást, egyszerűen csak kötelességemnek éreztem, hogy beszéljek az alfával, főleg mivel arra a döntésre jutottam, hogy itt szeretnék maradni a városban.
-Egyébként üdv! A nevem Angeliqua Tussaud! -mutatkoztam be illedelmesen, bár azért gondoltam, hogy néz néha tv-t vagy olvas újságot, így azért tudhatja ki is vagyok. Ellenben én nagyon kíváncsi voltam az ő nevére. Ha esetleg bemutatkozott, kezeimet oldalra engedtem és lassan kezdtem el sétálni, majd megálltam előtte és rá néztem.
-Gondolom tudja miért is vagyunk itt! Untam Európát, így úgy döntöttem ide jövök. Azt hallottam, hogy a korábbi vámpírúrnő eltűnt és elég nagy a zavarodás a többiek között. Azt hiszem a béke érdekében mind a kettőnknek fontos, hogy ez a kavarodás rendeződjön.-mondtam el neki komolyan a tényeket és reméltem egyet ért velem.
Megálltam a szobor mellett és hátam neki támasztottam,majd körbenéztem, hiszen fő az óvatosság, még ha ez nem is volt rám jellemző, azért a farkasoknál megtartottam azt a bizonyos három lépés távolságot, ugyanis kellően erősnek tűnt a pasas. Persze én is erős vámpír vagyok, de azért egy alfa hímet nem hagyhattam figyelmen kívül.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:42 pm

-Néha nem árt óvatosnak lenni.*mormogtam, miközben kezembe fogtam cigarettámat, s mivel rájöttem nem is kell nekem, így elnyomtam, s eltettem vissza a dobozba. Majd elszívom a maradékát, ha egyszer majd kedvet kapok hozzá.
Végignéztem, hogy egyre közelebb jött hozzám. éreztem rajta a
bizonytalanságot, s ez mosolyt csalt az arcomra. Kicsit oldalra billentettem fejemet, megengedtem magamnak egy apró mosolyt, a vártam következő mondanivalóját. Végeredményben bemutatkozott, amit nem kellett volna, de még is megtette. Fő az, hogy tudjam ki is ő.*
-Üdv York-ban...*gondolom arra várt, hogy magam is bemutatkozzam neki. Talán nem kellene csalódást okoznom neki. megköszörültem torkomat, majd elléptem a szobor mellől, aztán elnevettem magam. Az hogy körbe pillantott, az a bizalmatlanság.*
-Nyugalom! Egyedül jöttem, nem másod magammal. Bár megértem hogy bizalmatlan. Én is az lennék magammal szemben.~főleg most~
*kezet nem nyújtottam felé. Egyik ok az, hogy nem lett volna illendő. A másik, mivel ő nem tette meg.*
-Rafael Blackstone...*mutatkoztam be végül.* Szóval, arra gondolt, szerény kis városunkban telepedne le az Óvilág unalmas mindennapjai után...
*Valóban volt egy kis zavarodás mostanában, hiszen egyre több ember halt meg, s egyre több volt a munka is. Mintha nem lenne így is elég bajom, de mindennel megbirkózom.*
-Gondolom arra számít, hogy itt, ezen a helyen, majd elfogadják...
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Angelique Tussaud
Vámpír Hercegnő jelölt
Angelique Tussaud


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2010. Feb. 27.

A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 4:54 pm

-Nem árt, de kértem, hogy egyedül jöjjön, és akkor úgy illendő, hogy én is így teszek. -mondtam el az egyszerű tényt,miért is jöttem egyedül. Hangom magabiztos volt. Egyszerűen csak óvatos voltam, de sosem féltem. Persze nem volt kedvem összefutni egy csomó vérengző farkassal, de azért úgy gondolom elég határozott volt a fellépésem, és azt akartam, hogy ez így is maradjon. Ő meg higgyen csak amit akar.
-Kösz. -mondtam az üdvözlésre. Nem hinném, hogy túlzottan örülne a jelenlétemnek,de hogy őszinte legyek engem ez a legkevésbé sem érdekelt. Reméltem, hogy gyorsan letudjuk ezt az egész beszélgetést, és felfogja mi is a helyzet.Nem akartam erőteljesebbre venni a dolgokat, úgy gondoltam az senkinek nem lenne jó. Jobb a békés megoldás, ha természetesen ez lehetséges.
-Sajnálom, nem bízom a farkasokban. De érzem, hogy egyedül jött. -vontam meg a vállam. Több farkas jelenlétét nem éreztem, szóval nem gondoltam, hogy bármi probléma adódhat. Reméltem, hogy ezt most letudjuk rendezni.
-Örvendek. -közöltem vele,mikor végre méltóztatott bemutatkozni. Na igen, a vámpíroknál sokat számít az illem, míg a farkasoknál...nos ők egészen más tészta.
-Igen, pontosan erre gondoltam. -bólintottam, majd az arcát kezdtem el fürkészni. Az elméjét elzárta ugyan előlem,de a vonásai nem hazudnak. Tudom, hogy nem kedveli a vámpírokat, egy farkas sem kedveli őket, de ez a dolog azt hiszem kölcsönös. Végighúztam a hajamon a kezem, majd egy magabiztos mosoly húzódott végig az arcomon.
-Elfogadnak, ha nem lesz más választásuk...Be kell látnia, a vámpíroknak vezető kell, különben nem kontolálják magukat. És nem hiszem, hogy Önnek vagy a falkájának jó lenne, ha tovább nyomoznának a rendőrök és folytatódnának a vérengzések.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A tiltott város Empty
TémanyitásTárgy: Re: A tiltott város   A tiltott város Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A tiltott város
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Chinatown-
Ugrás: