Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Artemis Othen
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_lcapGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_voting_barGrand Terminal Reptér és Pályaudvar I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Grand Terminal Reptér és Pályaudvar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Aug. 30, 2009 6:28 pm

New York peremén található ez a forgalmas repülőtér, mely buszpályaudvar és a vasútállomás is egyben. Akár autóval, akár a helyi tömegközlekedési eszközökkel, könnyen megközelíthető a pályaudvar-komplexum a világváros bármely pontjáról.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 12:56 am

*Múltkori csínyje elér rosszul sült el ,pedig csak az apjához szökött. Nem is tudja mit képzelt, anyja szörnyen aggódott. Hibáiból csak úgy tanulhat az ember , ha megbüntetik. Büntetés képen jó ideig nem láthatta apját, sőt még telefonom sem kereshette. Ez épp elég volt ahhoz ,hogy többé ne próbálkozzon ilyennel. Napjait tanulással ütöttel el, manapság nem könnyű bejutni az egyetemre. Leginkább az borította ki, hogy még születés napján sem találkozhatott vele. Imádta apját amiért olyan laza volt vele. Melyik fiatal nem csábítana az ilyesféle tökéletes szülő? Átlagon felüli volt és nem csak ebben ő egészen más volt, mivel nem volt ember. Elég hosszú idő után végre felszállhat a New York-i képre és maga mögött hagyhassa LA-t . Több hete erre vágyott izgatottan ülte végig a repülő utat. Imádott repülni ezzel sokkal hamarabb odaért. Haját szőkére festette és a legutóbbi találkozásuk óta hosszabb lett. Ennek különösen örült , a hosszú hajjal annyi mindent lehet kezdeni. Boldogan sétált le a repülő lépcsőjéről , magára öltve egy világos kék csőszár farmer nadrágot rózsaszín selyem felsővel és egy egyszerű fehér félcipővel. Mióta 18 lett szereti kihangsúlyozni amije van. Feltette napszemüvegét, csodás tavaszi idő volt. Kellemesen melegítette arcát a nap melege. Miután megkapta bőröndjét le ült az egyik padra és várt. Akkora volt a tömeg.. de ezt imádta ebben a városban , a sürgés forgást. Oldalra döntötte fejét és várta hátha apja is felbukkan végre. Közben a rohanó embereket figyelte. *
~ Végre újra itt! ~
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 1:16 am

*Már egy ideje a kocsiban ültem. Kaptam egy telefont, hogy jönni fog, s én mindent ott hagytam amivel éppen foglalatoskodtam, és már rohantam is hozzá. Olyan jó hogy újra láthatom. legutóbb kicsit furcsán jöttek ki a dolgok, de azóta bizonyára megváltozott, csak én nem változtam meg. Reméltem hogy a húst még mindig jobban szereti, és az étvágya is nagyon nagy, mert akkor belőle is jó eséllyel lesz az, ami én vagyok. ha így van, akkor van jogos örökösöm, és nem kell örökbe fogadnom senkit sem. Vagy éppen kineveznem valaki mást, aki majd a helyemre lép, ha megunom a dolgokat. Ha lesz ilyen egyáltalán.
Mikor a hangosba bemondták hogy leszállt a gépe, kikeltem a kocsiból, bezártam a Mustang-ot, s kicsivel később már odabent voltam. Körbe pillantottam, de sehol sem láttam. Egyenlőre. Viszont éreztem az illatát. Röpke a fejembe vésődött, és ki sem tudom verni onnan, de nem is akarom. Egy egészen aprócska időre sem.
Farmernadrágot, és egy vékonyabb ballonkabátot viseltem, hozzá a szokásos bakancsommal.
Zsebre vágott kézzel álltam ott, s mikor megpillantottam, megengedtem magamnak egy apró mosolyt.
Vártam egy darabig, vajon észre e vesz engem. Ha nem így történt, akkor odamentem hozzá, rámosolyodtam, a rám jellemző félmosolyommal.*
-Szia Daph! *nem mentem közelebb, csak álltam ott zsebre tett kézzel, egy pillanattal sem öregebben. Talán csak szemeimen látszott mindig is az évek furcsa múlása, mely a külsőmre nem volt hatással.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 8:05 pm

* Annyira nagy volt a tömeg , nem tudta kiszúrni apját. Ide oda kapkodta fejét , márt azt hitte el sem jött. Vagy elfelejtette volna ? Haját hátra tűrte és bőröndjét közelebb húzta magához. Nem egyszer hallotta márt , hogy valakit a reptéren loptak meg. Hihetetlen milyen ocsmány emberek léteznek. Valaki neki köszönt határozottan hallotta. Ösztönösen a hang felé fordult. Igen ez volt az a határozz erős hang , amit ezer emberéből felismer volna. Apja volt az , egy percet sem öregedett , ott állt zsebre tett kézzel. Boldog volt , nagyon régóta erre a pillanatra várt. Elmosolyodott kivillantva fehér fogsorát és arca csak úgy ragyogott. Maga mellett húzva bőröndjét gyors lépettek apja felé haladt. Megölelte és köszönt neki. *
- Szia apa! Sajnálom , hogy nem jöttem hamarabb, de tudod milyen anya! Mi újság? * Szabadkozott , megbánta tettét. Ha nem szökik el akkor nem lett volna ilyen sokáig büntiben. Mindegy ebből is tanult. *
- A bőröndöm meg van akár indulhatunk is! * Mondta és közben a bőröndjére nézett. Remélte hamar elindulnak és nem kell gyalogolnia. Elfáradt az út alatt és ami azt illeti éhes is volt. Az úton képtelen lett volna enni , biztos felfordult volna a gyomra. *
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 9:01 pm

*Mikor Daph odajött hozzám, és megölelt, elmosolyodtam. Vissza öleltem, és adtam neki egy puszit. Hiányzott már. Annyira megváltozott. nem az a vadóc kislány volt, akit akkor megismertem. *
-Hova lett az a vad kis csaj akit megismertem?
*Közben finoman meglebbentettem haját, s elvettem tőle bőröndjét, s vittem. nem kellett nekem az a vicces kis fogantyú. Valamiért úgy voltam vele, az csak felesleg, és egy olyan embernek..jó ez túlzás...de egy olyan embernek mint én, erre nincsen szüksége, hiszen anélkül is nagyon jól megvan.
Mikor kiértünk a parkolóba, rá pillantottam*
-Anyád mindig mindent véresen komolyan vett. Még azt is hogy megcsaltam annak idején, és azért nem mentem vissza hozzá... na de mindegy. *rámosolyogtam.*Most az a lényeg hogy itt vagy.
*Elérve a fekete Mustang-ig, kinyitottam a csomagtartót, betettem a csomagját, és az ajtó következet, mit szintén kinyitottam neki.*
-na és, meddig maradsz? Vagy már végleg itt maradsz York-ban?
*Beültem a kocsiba, bekapcsoltam a biztonsági övemet, majd néhány pillanattal később, beindítottam a kocsit, és ha ott ült bent, akkor egyenesen a bárlakásom felé hajtottam. Nem tudom mért használtam még mindig azt a kéglit, de van amikor jó eltűnni a tömegben, és nem előjönni onnan egy darabig.*
-Amúgy semmi különös...felfüggesztettek határozatlan időre, szóval nem kell rohannom dolgozni... egy ideje már nem vagyok szolgálatban.... na és veled?
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 9:33 pm

* Jól esett neki a puszi, amit apja adott neki jó erősen átölelte. Kérdésén meglepődik miután kikerül öleléséből felhúzott szemöldökkel figyelt rá. Fel sem tűnt neki egész idáig , hogy megváltozott volna! *
- Nem tudom! eltűűnt.. * Viccelődött és átadta a bőröndjét. Lassan sétált mögötte , mindig meglepődik mekkora darab apja , ő meg olyan aprócska mellette. *
- Anya márt csak ilyen! * Talán túl szigorú is ez néha márt nagyon idegesítő ,de nem tehet ellen semmit. Az anyák márt csak ilyenek. Bezzeg apja.. Megcsodálta kocsiját és kezét lassan végig simította rajta. Reméli egyszer apja kölcsön adja neki és végig száguldhat vele a városon. Nézte ahogy elrakja a csomagját és beült a kinyitott ajtóba. Ő is bekapcsolta biztonság övét és egy kicsi felé fordult. *
- Nem tudom! Még az is meglehet! * Örülne is végre szavad lenne ,bátran motorozhatna az anyja engedélye nélkül. Motor szinte dorombolt és márt száguldottak is haza felé. Kinézett az ablakon és rohanó tömeget bámulta , aki nem törődnek senkivel és semmivel. Megcsodálta a kirakatokat és hatalmas felhőkarcolókat el tudna itt élni. Itt állandóan pörög az élet. Kezeit ölébe helyezte és apját figyelte , amit az mesélt neki.*
- Értem az jó.. legalább van időnk együtt lógni! Hát én megvagyok .. utóbbi időben csak tanultam! Nem volt időm még motorozni sem , bár anya attól is eltiltott! * Mérgesen bújt egyet és tovább nézelődött az ablakon. *
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 9:52 pm

-Hát igen. nem fog változni, de már nem is érdekel annyira a dolog.*mormogtam, miközben bevettem egy élesebb kanyart. Próbáltam óvatosan vezetni, hogy ha baleset is történne, akkor ne legyen Daph-nak semmi baja, mert akkor az anyja teljesen kicsinálna, és még az sem mentene meg hogy hallhatatlan vagyok. Annyi biztos, hogy lenyisszantaná a fejemet.
Gondolatain elmosolyodtam*
-Tudod, ha majd egy motorra tudsz vigyázni, hogy nem töröd össze, akkor majd kölcsön adom a kocsit...előbb szó sem lehet róla!
*Persze reméltem hogyha motorozni akar, akkor nem az enyémet viszi el. mert ha összetöri, én kiakadok, és nem is fogok vissza akadni soha. Emlékszem, mikor régebben valaki a Jobb mint Otthon előtt kocsival megkarcolta a motoromat, kis híján laposra vertem csak azért amit tett. persze akkor volt valaki aki segített megállni, de ha nem lett volna ott senki sem, akkor bizonyára az a fazon már rég nem élne. Ha csak azóta meg nem ölte valaki.*
-Nos igen... jó dolog. De közben ott vannak a többi kötelezettségeim, amiknek nem mondhatok nemet, szóval majd lesz olyan alkalom, mikor a birtokra kell elmennünk.
*magyaráztam, s megálltam a piros lámpánál.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 1:37 pm

- Hát tudod engem se! * Ezzel viszont füllentett nagyon is érdekelte , hogy anyja meg fog változni valaha is. Mostanában teljesen idegesítő lett ,mintha félne valamitől. Vagy féltené valamitől. De Daph még abba is bele egyezett , hogy fel vegye ezt az ocsmány felsőt, csak hogy elutazhasson. Ám anyja nem számolt Daphne cselességével , mielőtt még fel vette volna alá vett egy kényelmes kivágott, néhol direkt kilyukasztott piros felsőt. Egyszerű mozdulattal letépte az anyagot, ami úgy engedelmeskedett , mintha csak zacskó lenne. Puha gyenge kis újak pillanatok alatt elszakították , kicsit meg is lepődött. Persze alatta márt ott virított kedvenc ruhadarabja. Letekerte az ablakot és kihajította a felső maradványait. Még utána nézett , szél először felkapta majd, pár méterre egy biciklire helyezte. Vissza húzta az ablakot és jót mulatott rajta , ennyit arról hogy eltűnt vad csaj énje.. Sokkal kényelmesebb érezte így magát. *
- Ugyan az a múltkori motoros baleset csak véletlen volt, különben is nem én hibáztam! * Motyogja mérgesen * - Ne aggódj remek kezekben lenne nálam a kocsid! Nem mennék neki minden jött ment részegnek! * Kacsintott rá és viccelődött. De szemei egyből felcsillantak arra az ajánlatra , hogy talán kölcsön adja kocsiját. De előtte szívesen elmenne apjával motorozni , anyja még ettől is eltiltotta ráfér egy kis adrenalin. Tudta ha egyszer valami kárt tesz a autójában, vagy ne agy isten motorjában, azt soha nem bocsátja meg , az ilyeneket elégé túl tudja reagálni. *
- Remek! * A birtokon még úgy se járt. Utóbbi időben elég sokat gondolkozott azon , hogy ő is olyan lesz mit apja. Az tény hogy étvágya még mindig jó sőt zavarba ejtőn jó , annyit eszik mint három gyerek egybevéve még sem hízik. Mind ezt suttyomban anyja saláta mániája még mindig nem csökkent , ő meg legelhet egész nap ahelyett hogy finom szaftos husikat ehetne. Hát nem szörnyű? Mihelyt átváltott a piros zöldre gyomra követelőzni kezdett hangosan felkordult. Jó pár órája nem evett , reméli "otthon" tele a frigó .. Zsebébe nyúlt , hogy ellenőrizze cigiét. Ezt is nélkülöznie kellet egy ideig persze ha anyja dolgozott el szívott egy két szálat. Evés után ez lesz a második dolga , hogy rágyújt.*
- Na és mára van valami programod? Remélem nem akarsz egész nap otthon ülni?
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 7:05 pm

*Mikor lekapta magáról a felsőjét, nem bírtam ki nevetés nélkül. megingattam fejem.*
-Ha ezt anyád látta volna!*mosolyom még mindig ott bujkált arcomon. nem akart eltűnni, de nem is zavart a dolog. Inkább örültem neki hogy nem olyan felső van rajta mint amilyen eddig volt. Már azt hittem, elveszítettem azt a kis vadócot, aki a lányom volt. De ezek szerint nem.
Mikor meghallottam hasa morgását, elmosolyodtam.*
-Akad otthon, spagetti... és talán pizza is, de össze üthetek neked valamit.
*ajánlatom persze örök érvényű volt. Szerettem főzni. Ez volt az én egyik gyengém. Persze akadt több is, de mióta ismertem egy csodás teremtést, annyira nem vagyok csapongó, mint amilyen voltam. Bár az is lehet, hogy ez csak egy apró átmenet. Nem tudhatom. Nem vagyok az a fajta aki szereti a kötöttségeket, de mindent meg kell próbálni. Mindenen végig kell menni *
-Nem akarok egész nap otthon dögleni. Terveztem hogy elmegyek az edzőterembe, aztán benézek a Jobb mint otthonba. Tárgyalásokat folytatok a tulajjal... meg akarom venni a helyet.
*Régóta áhítoztam a kocsma után. Nincs is jobb, mint egy hely, hova a magamfajta, bátran bemerészkedhet, és semmi sem állja útját.
bekapcsoltam a rádiót, s mivel éppen az egyik kedvenc számom ment, így hangot is adtam rá, majd a tető lehúzása után, kicsit beletapostam a gázba. Imádtam száguldozni az autóval, bár motorral sokkal kellemesebben elvoltam.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Norah-Lynn Blackstone
Halandó
Norah-Lynn Blackstone


Hozzászólások száma : 78
Join date : 2009. Sep. 25.
Karakter kora : 29

Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 7:45 pm

- De anya most nincs itt és nem lássa! * Vágja vissza és együtt nevet vele. Látta rajta , hogy örült mivel vissza tért Daph igazi énje. Ennek ő is örült szabadságot érzett, mérhetetlen mennyiségű szabadságot. Apájánál újból kibontakozhat , arra nem is mer gondolni mit szólt volna az anyja ha most lássa. Szegény biztos kitért volna a hitéből. Erre inkább még jobban elmosolyodott. *
- Király! Kilyukad a gyomrom! Azt hiszem jöhet mindegyik! Egész úton nem ettem , van fogalmad róla milyen nehéz volt kibírni? De inkább kibírtam nem akartam kidobni a taccsot a repcsin! * Magyarázza nevetve gesztikulálva kezével. Hát biztos vicces lett volna , ha gépen túl eszi magát és rókázik. Most márt csak arra bír koncentrálni , hogy valami finomat összeüssön neki apja. Imádja a főztjét , férfi létére talán még anyjától is jobban főzött. Persze ezt otthon nem merte bevallani még leharapta volna a fejét. Könnyen besértődik az ilyeneken anyja. *
- Meg akarod venni? Szerintem tök jó ötlet! Én támogatlak! De az edzőteremért nem vagyok oda.. Mi lenne ha elmennék inkább motorozni? * Szeretett sportolni , de most nem vágyott egy edzőterembe egy csapat izzadt férfi közé.. Azért jött hogy minél több időt együtt töltsenek. Amúgy is rég volt márt vas paripája közelébe. Ő is ismerte a zenét s halkan dúdolta és nevetett apján. Még soha nem hallotta énekeli ami azt illeti egész jó hangja volt. Szét engedte a haját miután lenyitotta a tetőt. Imádott száguldani és még jobban imádta mikor belekapott a szél a hajába. *
- Gyerünk apu mutasd meg mit tud a járgányod! * Nem vágyott másra mint hogy hazáig száguldjanak lenyitott tetővel. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Grand Terminal Reptér és Pályaudvar   Grand Terminal Reptér és Pályaudvar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Grand Terminal Reptér és Pályaudvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: New York - IC játéktér :: Külváros és Iparnegyed-
Ugrás: