Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Legutóbbi témák
    » Jobb mint Otthon
    Josh M. Schott Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

    » Dante és Lynn valamilyen bárban...
    Josh M. Schott Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

    » Családi házak
    Josh M. Schott Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

    » Avatár foglaló
    Josh M. Schott Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

    » Játék egyeztető
    Josh M. Schott Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

    » New York IC Chat
    Josh M. Schott Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

    » Alix Sarah O'Flanagan
    Josh M. Schott Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

    » Zene ajánló
    Josh M. Schott Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

    » Menedéket keresve...
    Josh M. Schott Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

    Üdvözöllek!
    Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
    Hírek, események
    Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
    Nem árt ha megteszed :P
    Üdvözletem!
    Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
    Statistics
    Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
    Legújabb felhasználó: Dante Roberts

    Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
    S.O.S ;)
    Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Josh M. Schott Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
    Top posters
    Rafael Blackstone
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Amélia M Howle
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Arysha Wolf
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Russel O Donnell
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Saffiya Jamila Moor
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Elizabeth Bennet
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Royan Hannigan
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Artemis Othen
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Roxanne Cole
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Norah-Lynn Blackstone
    Josh M. Schott I_vote_lcapJosh M. Schott I_voting_barJosh M. Schott I_vote_rcap 
    Május 2024
    Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    CalendarCalendar

     

     Josh M. Schott

    Go down 
    SzerzőÜzenet
    Josh M. Schott
    I. Varacolaci
    Josh M. Schott


    Hozzászólások száma : 57
    Join date : 2010. Jul. 26.
    Karakter kora : 33
    Tartózkodási hely : New York

    Josh M. Schott Empty
    TémanyitásTárgy: Josh M. Schott   Josh M. Schott Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 6:46 pm

    Teljes név:Josh Michael Schott

    Becenév: Josh

    Faj:Nelapsi

    Nem: Férfi

    Kor: 20

    Születés helye/ideje: Olaszország (Milánó) 1900.08.25.

    Képesség:

    Foglalkozás: Eladó egy sport boltban.

    Hobbi: Gyakran jár ki a barátaival focizni, de leginkább snowboardozni jár, mert imádja az extrém sportokat.

    KÜLSŐ:


    Szem: Barna, amivel elbűvöli a lányokat.

    Haj: Rövid, szőkés-barna.

    Alkat: Izmos testfelépítésű, átlagos magasságú srác (185 cm).

    Viselet: Farmer, egy fehér vagy fekete pólóval. Nem gyakran szokott kiöltözni.

    Különleges ismertetőjegy: Egy fekete tetoválás a vállán.

    CSALÁD:


    Édesapa: meghalt.

    Édesanya: Él,de nem tartja vele a kapcsolatot.

    Testvér: nincs.

    Hozzátartozók: Bácsikája New Yorkban él, akihez gyakran eljár segíteni egy műhelybe.

    Jellem: Igazi macsó srác. Imádja a nőket és a nők is őt. Ezt ki is használja, így nagyon népszerű a csajok körében. A legtöbben nőcsábásznak hiszik, ami részben igaz részben nem. Ha megtalálja az igazit vagy jól működő párkapcsolata van, sosem csalná meg barátnőjét. Szereti, a kedves, talpra esett lányokat. Utálja, ha egy lány kényeskedik.




    ELŐTÖRTÉNET:

    Egy szegény családban nőttem fel egy farmon. Édesanyám már születésemkor meghalt. Egyke voltam. A suliban nagyon sok barátom volt. A legjobb haverom sok hülyeségbe belerángatott, de ennek ellenére sose veszekedtünk. Nagyon szerettem focizni. Mondhatni ebből állt az életem. Aztán később megismerkedtem egy lánnyal, akit nagyon szerettem. Mindig, mindenhova együtt jártunk.
    Aztán egyszer, amikor egy buliból jöttünk hazafelé(nem volt nagy buli, csak a szomszéd sráchoz mentünk át), azt mondta menjek fel hozzá. Az egész házban nagy volt a sötétség. Kicsit féltem, de nem mondtam vagy mutattam ki, mert hát mégiscsak férfi vagyok. És akkor... A sötétből tűnt elő. Rám vetette magát. Éreztem, ahogy fogai a húsomba vájnak és éreztem a fájdalmat. De nem sokáig volt ez kín. Egy idő után már élveztem. Aztán egyszer csak elmúlt a mámor, mert elengedett.
    Reggel nála ébredtem. A fény úgy éreztem megvakít. Mindent sokkal jobban érzékeltem. A szagokat, a hangokat egy szóval mindent. Arcomat a párnába fúrtam, hogy el tudjak menekülni a vakító fénytől. Aztán nagy nehezen sikerült kinyitnom a szemem. A bőröm furcsa volt. Már nem volt puha. Kemény volt és viaszos. Megijedtem magamtól. A tükörben egy tökéletes arcot láttam, de nem hittem el, hogy az enyém. A párnán felfedeztem egy üzenetet. Elmondta mi lettem és hogy mit kell tennem az életben maradáshoz. Ekkor kezdtem el a sötétségben maradni és egyúttal sokkal több szerepet kaptak az életemben a könyvek is.
    Eddig minden szép és jó volt. De aztán...a torkom, mintha kiszáradt volna. Kapart és égett. nem tudtam mitől van, de aztán eszembe jutott, hogy ennem kell. Ennem kell, különben meghalok. Nem akartam embert ölni és próbáltam vissza tartani magamat tőlük. Elköltöztem egy kicsit messzebb, mint a város.
    Egy nap bementem, hogy szétnézzek, mert rég jártam ott. Tudtam, hogy rossz ötlet és nem kellene, de megtettem. Azokat az embereket is hallottam, akik a fentebb lévő utcában beszélgetnek, vagy két sarokkal feljebb. Úgy éreztem a fejem szétrobban.
    Aztán az étteremből megláttam kijönni egy nőt. Egy sikátoron keresztül ment valahova, azt nem tudtam hova. Utána mentem. Nem tudtam mit teszek. Nem akartam bántani, de az ösztöneim azt súgták egyek. Bekerítettem. Rávetettem magamat és inni kezdtem. Egy pillanatra hallani lehetett a nő sikolyát, aztán meghalt. Otthagytam és elfutottam.
    Nem bírtam tükörbe nézni, annyira undorodtam magamtól. Utáltam magamat. Utáltam Nataliet. Óriásit csalódtam benne, hogy itt mert hagyni, de nem érdekelt. De aztán megszoktam ezt az életet. Elfogadtam, azt ami vagyok. Többé nem érdekelt a lány aki ezt tette velem és talán ezért is nem merek közelebb kerülni a nőkhöz, mert nem bízok bennük. Tisztelem őket, de nem merek szerelmes lenni. De mint mindenki én is keresem azt a lányt, aki elcsavarja a fejemet és nem tudok majd nélküle élni.
    Vissza az elejére Go down
     
    Josh M. Schott
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Josh lakása

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
    Ugrás: