Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Isabella Turnblack Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Isabella Turnblack Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Isabella Turnblack Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Isabella Turnblack Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Isabella Turnblack Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Isabella Turnblack Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Isabella Turnblack Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Isabella Turnblack Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Isabella Turnblack Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Isabella Turnblack Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Artemis Othen
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Isabella Turnblack I_vote_lcapIsabella Turnblack I_voting_barIsabella Turnblack I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Isabella Turnblack

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isabella Turnblack
Vérjaguár
Isabella Turnblack


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Jul. 25.
Karakter kora : 32
Tartózkodási hely : New York

Isabella Turnblack Empty
TémanyitásTárgy: Isabella Turnblack   Isabella Turnblack Icon_minitimeHétf. Júl. 26, 2010 12:22 pm

Teljes név: Isabella Turnblack
Becenév: Bella

Faj:

Nem:

Kor: 18

Születés helye/ideje:Egy Athén melletti kis városban 1992.05.13.

Képesség: Nincs

Foglalkozás: Tánctanár

Hobbi: Szabadidejében pihenget, mert ebből nem sok van neki.

KÜLSŐ:


Szem: Mogyoróbarna, mandula vágású.

Haj: Hosszú szőke haja van, amit általában kiengedve hord, de a
táncórákra mindig összeköti.

Alkat: Az egész testfelépítése vékony és kissé izmos, mivel táncos. Nem túl magas, inkább alacsony termetű.

Viselelet: Általában edző ruhában látni, de ha kell nagyon elegánsa is ki tud öltözni. Ha éppen nem a tánc órára igyekszik, akkor farmarban és rövid ujjú pólóban táthatják.

Különleges ismertető jegy: Csuklójának belső oldalán egy csillag alakú tetoválás.

CSALÁD:



Édesapa: Charles Turnblack. Bella nagyon szereti. csodás apa, mindig sokat foglalkozott lányával, amikor még kicsi volt. Sötét barna haja van, ami már szinte feketének is mondható. Lánya örökölte a szemét. Charles autószerelő egy közeli műhelyben.

Édesanya: Már a lány születésekor meghalt. Bella semmire nem emlékszik róla.

Testvér: Nincs

Egyéb hozzátartozók: Egy nagynéni nem messze New Yorktól egy kis városkában.

Jellem: Kedves és megértő lány, de nem tűri, hogy szórakozzanak vele. Talpra esett és néha pimasz.

Felszerelés, fegyverek: Nincs


Előtörténet:

Egy kis görög városban születtem nem messze Athéntól, ahol életem legnagyobb részét töltöttem. Nem várt baba voltam, de miután megszülettem nagyon örültek nekem. Mindent megadtak amit csak tudtam. Mivel rám se számítottak édesapám azt mondta kizárt hogy testvérem legyen.
Amikor hazakerültem a kórházból mindenki nagyon örült nekem. Apám az egész rokonságot összehívta az érkezésemre.
Ahogy egyre nagyobb lettem, a kíváncsiságom is nőtt. Édesapámmal nagyon sok időt töltöttem. Egy kis szerelő műhelyben dolgozott, ahova sokszor magával vitt. nagyon szerettek engem a munka társai és én is szerettem ott lenni.
Aztán amikor nagyobb lettem táncolni kezdtem egy művészeti iskolában és már kevesebbet tartózkodtam apám munkahelyén.
18 éves voltam, amikor tűz ütött ki a házban. Én még aludtam. Reggel volt már, és mint később kiderült apám főzni próbált, de nem sikerült. Még édesanyám is a szobában volt. Atyám kiabálására riadtam fel és rohantam ki egyenesen anyám szobájába. Ott már az ágy szélét a lángok nyaldosták, én pedig nem tudtam mit csináljak. Lerohantam a földszintre és a telefonhoz siettem. Kihívtam a tűzoltókat, aztán rohantam ki a házból. Amikor kiértem édesapámat sem találtam. A tűzoltók azt mondták, hogy mindketten odavesztek.
Én dolgozni kezdtem egy közeli étteremben és nemsokára egy lakást is kivettem. A szüleim hagytak rám egy kis pénzt, amiből megtudtam venni, amit kell. Most New York egyik kis lakásában élek és táncot oktatok. Szeretem ezt csinálni, mert úgy érzem a tánccal több vagyok, mint egy egyszerű ember.
Egy nap éppen edzésről jöttem haza. Nem szoktam az erdő mellett jönni, mert attól mindig valamiért irtózom. Utáltam az erdőt és ezt mindig elmondta mindenkinek, akivel találkoztam. nos egyszer nagyon siettem és arra kellett jönnöm. Már hallottam hangokat hamarabb is a mélyéről, de nem törődtem vele. Mentem tovább. Aztán a semmiből egy állat ugrott elém. Először nem tudtam mi az, de most már tudom, vérmacska volt. És azon belül pedig egy vérjaguár. Ezt is leírták, mint sok más mindent, de persze nem ez történt rögtön. Megijedtem. Elfutni nem mertem. Ahhoz nem voltam elég bátor. A lábaim a földbe gyökereztek. Átkoztam magam, amiért nem a hosszabb utat választottam.
Majd a következő pillanatban nekem esett. Tépett-szaggatott, ahol csak ért. Fáztam. És fájt mindenem. Vártam, hogy meghaljak és véget érjen ez a keserves kín. Aztán messziről puska dörrenését hallottam az állat pedig elfutott. csak feküdtem egy helyben, de nem sokáig, mert elájultam.
Amikor felébredtem, egy faházban találtam magam. Nem tudtam ki vitt oda, de nem voltam rá kíváncsi csak haza akartam menni. Egy levelet is kaptam, ami elmagyarázza mi lettem és mit kell tennem. Az oldalamon egy hatalmas karmolás éktelenkedett, a combomból pedig egy hatalmas darab ki volt harapva. Mindenem fájt. Nem hittem a levélnek. A zsebembe gyűrtem és haza indultam. Az első átváltozáskor kicsit megijedtem minden olyan más lett. Talán kicsit szédültem. Aztán reggel megint emberként ébredtem. Éreztem a szagokat az erdőben. Azt is ami kilométerekre volt. Ezután próbáltam mindent úgy csinálni ahogy azt megmondták, de nehéz volt. Ott maradtam a házban és azóta sem élek máshol. Persze az órákra így is bejárok, de nagyon kell vigyáznom, mert akármikor megtörténhet a baj.


A hozzászólást Isabella Turnblack összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 30, 2010 12:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Isabella Turnblack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Turnblack   Isabella Turnblack Icon_minitimeSzer. Júl. 28, 2010 11:09 am

Történeteddel alapjáraton nincs semmi baj Smile De kérlek pótold a jellemedet, hogy tudhassák a többiek, mégis milyen a karaktered. Aranyos, kedves, utálatos, vagy éppen makacs. persze ne csak egy szóval. Amint ezt megteszed, karaktered elfogadásra kerül.
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Isabella Turnblack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Turnblack   Isabella Turnblack Icon_minitimePént. Júl. 30, 2010 10:36 am

Így már tökéletes a lapod! Kellemes játékokat, s jó időtöltést itt!!
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Isabella Turnblack Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isabella Turnblack   Isabella Turnblack Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Isabella Turnblack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: