Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Artemis Othen
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_lcapHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_voting_barHangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeSzomb. Jún. 12, 2010 10:34 pm

Itt fogod megtanulni reményeim szerint, hogyan kell megfelelő módon játszani. Hogyan lehet úgy csürni csavarni a dolgokat, hogy a minimum 20 mondatod meglegyen. Remélem megfelelő segítség leszek, és a végén eredményesen zárulnak le majd a dolgok Smile

Tisztázom az elején. Egyes szám első vagy Egyes szám harmadik személyben is írhatod a reagodat.
Ha karaktered tesz valamit, akkor * karakter cselekedete* közé teszed. Ha gondol valamit ezt a jelet használod: ~ karakter gondolata ~
Ha mondasz valamit, új sorba kezded, gondolat jellel az elején.


(Erre nem kell válaszolni!!!!! )
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeSzer. Jún. 16, 2010 2:19 pm

*Ha valaki azt merte volna nekem mondani, hogy könnyű az élet, azt azon nyomban kifiléztem volna. Napok óta vártam már, hogy megszólaljon a telefonom, s közöljék velem, elkészült a motorom. Csak ültem egy bisztróban, várva hogy végre meghozzák a rendelt rántottámat szalonnával, s végre elmehessek innen, vissza a birtokra, hogy végre nyugalomban tölthessek el egy napot csendesen heverészve. Vagy éppen az ügyeket intézve, ezt sosem tudhattam előre. Bár egyszer igazán jó lett volna belelátni a jövőbe, és egy kicsit mosolyogni, nem csak komótosan cselekedni.
Mikor végre kihozták a kért kajámat, rendeltem hozzá valamiféle innivalót, amivel persze nem törődtem hogy mi lesz az, csak kellett valami a kaja mellé.
Körbe pillantottam, majd mikor nem láttam semmi gyanúsat sem, nyugodtan enni kezdtem. Hisz minek rohannék? Előttem áll egy egész élet. Egy élet, amiben bármikor beiktathatok egy kis pihenést. Persze csak akkor, ha éppen az időm engedi.*
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Christopher Ben
Halandó
Christopher Ben


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. May. 24.
Karakter kora : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 6:58 pm

*Ben éppen arra sétált és benézet, mert éhes volt és rendelt egy pizzát magának. Amikor a pincér kihozta a pizzát véletlenül elejtette és pont Ben ruhájára, Ben elkezdett kiabálni vele, végül lecsendesült és bocsánatot kért.*
~Ezt talán mégsem kellett volna tennem, mindenki engem bámul most, ó én pancser~ *Amikor megette a pizzát, hátra ment és szólt a pincérnek hogy legyen szíves ki fáradni, szeretnék magával beszélni, elnézés, még egyszer és adott neki borra valót, és vissza ült a helyére.Este felé járt a idő úgy 10 óra lehetett amikor mindenki elment és egy ember ült magában egy asztalnál, oda ment és köszönt neki.*
- Szia *leülhetek melléd.*

//Ne felejtsd el mindenhova kitenni a jeleket. Ha kezdesz egy cselekvést, és befejezed, mert mondat vagy gondolat jön, akkor is ki kell tenned a csillagot Smile Ne használd olyan sokszor a karakter nevét. Akkor is tudjuk hogy ő teszi, ha nem mondod sokszor azt hogy Ben így...Ben úgy.

Rafael//


A hozzászólást Rafael Blackstone összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 22, 2010 10:02 am-kor. (Reason for editing : Rafael Blackstone)
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeHétf. Jún. 21, 2010 8:04 pm

*Este tíz óra volt, mikor Russel egy közeli bisztróba ment. Nem szokott ilyen helyekre járni, de most így hozta az élt. New Yorki tartózkodása alatt érdekes dolgok történtek, de számára még mindig fura. Habár már meg van a helye a világban de azért vannak hiányosságai. Öcse Christofer is próbál segíteni neki, de Russel nem igazán érzi hogy jó ez neki. Mivel Chris családban élt de Russel csak egy diákotthonban. Van némi különbség a kettő között.*
~Na micsoda hely. Na ez sem az én világom.~
*Jelentette ki,mikor ki menet akkor pillantja meg ismerősét Rafaelt. Majd testvérét. Először nem akart oda menni. De végül még is,oda lépett.*
-Szia Ralf! Hogy s mint? Chris.
*Szólt oda majd kezét nyújtotta. Rafaelnek, öcsének csak a szavakat de merő udvariasságból. Hisz nem ismeri öcsét úgy hogy el is fogadja még. Persze ez puszta idő, eljön majd a nap mikor elfogadja.*


A hozzászólást Rafael Blackstone összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 22, 2010 10:04 am-kor. (Reason for editing : Rafael Blackstone)
Vissza az elejére Go down
Rafael Blackstone
V. Falkavezér - Alfahím
Rafael Blackstone


Hozzászólások száma : 791
Join date : 2009. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögött?

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 10:16 am

*Az étel lassan elfogyott, s én magam is kezdtem egy egészen picikét jól lakni. Nem mintha annyira éhes lettem volna, de valamit csak kell tennie akkor az embernek, hogyha egyszer egy ilyen helyre kerül be. kezemben poharammal tekintettem újra körbe. Az idő igen csak rohant, hogy kicsit viccesen fejezzem ki magam, felvette a nyúlcipőt.
Lassan egy férfi lépett oda hozzám. Felvont szemöldökkel tekintettem rá. Nem értettem mit is akarhat tőlem, elvégre még csak a színét sem láttam a városban eddig. Új lehet erre felé. legalább is azt hiszem.*
-Üdv...
*Köszöntem azért, hiszen nem akartam faragatlannak tűnni, habár még csak hellyel sem kínáltam, de már le is tette magát mellém. Nekihúzódtam a falnak, s éppen kezdtem volna kérdezősködni, hogy mi az ördögöt keres itt, és hogy merészelt leülni hozzám, mikor egy régről ismerősnek tűnő alak jött oda, s köszöntött.*
-Ru...*biccentettem, majd mivel kezet nyújtott felém, elfogadtam azt. Erős határozott kézszorításom volt. Jelezve, hogy nem vagyok egy nyámnyila alak, de persze az is nagy haladás volt részemről, így a láncom nélkül, hogy nem törtem el a kezét azon nyomban.*
-Mi járatban erre?*aztán a másik fickó felé pillantottam.*Na és te ki vagy?
Vissza az elejére Go down
https://twinleague.hungarianforum.com
Christopher Ben
Halandó
Christopher Ben


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2010. May. 24.
Karakter kora : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 7:48 pm

*Szia én Chris vagyok, bocsi hogy csak úgy le ültem melléd. Szóltam a pincérnek hogy jöjön idde mert rendelni szeretnék. Amig idde jöt, rá gyújtottam, és igy kérdeztem ügye nem haragszol hogy idde ültem melléd, de látszott rajta hogy ideges rám.
Vissza az elejére Go down
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 8:02 pm

*Russel lehajtottam fejét, öcsém bunkóssága miatt. Hisz nem e hez vagyok szokva de Chris igaz nem olyan helyen nőt fel mint én, és ennek lehet be tudni a modorát.*
-Mi járat? Hát a melleted ülő egyén intézte el hogy itt legyek.
*Mondtam és egy italt rendeltem magamnak. Nem akartam semmit csak Ralfot meg kímélni attól hogy idegesícse az öcsém. Persze lehet csak engem akar bosszantani mert én el lettem volna ha nem keres meg Chris. De most már mind egy itt van és kész.*
-Ralf veled mi van?
*Mondtam majd folytatam.*
-Christopher vigyát Ralf nem az a személy akivel szemtelenkedhetsz.
*Mondtam majd italomba kortyoltam. Nem akartam itt lenni de jobb is hogy így alakult, most meg szabadultam egyelőre mindenkitől akitől akartam. Vagy is majdnem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)   Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hangzatos cím nélkül.... Chris tanítása(reag hossz fokozása)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Privát Játékok-
Ugrás: