Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael Russel Olivér Donnell élette Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Amélia M Howle
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Arysha Wolf
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Russel O Donnell
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Royan Hannigan
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Artemis Othen
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Roxanne Cole
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
Russel Olivér Donnell élette I_vote_lcapRussel Olivér Donnell élette I_voting_barRussel Olivér Donnell élette I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Russel Olivér Donnell élette

Go down 
SzerzőÜzenet
Russel O Donnell
Halandó
Russel O Donnell


Hozzászólások száma : 117
Join date : 2010. May. 22.
Karakter kora : 54
Tartózkodási hely : Crillion Kastélyszálló

Russel Olivér Donnell élette Empty
TémanyitásTárgy: Russel Olivér Donnell élette   Russel Olivér Donnell élette Icon_minitimeVas. Május 23, 2010 12:57 pm

Teljes név: Russel Olivér Donnell

Becenév: Nem rendelkezik ilyennel

Faj: Vámpírnak szánom de még Halandó

Nem: Férfi

Kor: 40 éves

Születés helye/ideje: 1969. Nov. 20. Ausztráliai kis korház

Képesség: Még nincs

Foglalkozás: Mozi fil színész

Hobbi/kedvenc dolgai: Lovaglás

Külső[/color]


Szem: Barna és kerek

Haj: Rövid barnás fekete és általában úgy horgy a hogy a képen van

Magasság, alkat: 193cm magas izmos szinpatikus ember

Viselet: Elegáns néha sportos laza

Különleges ismertetőjegy: Nincs neki

Család:[/color]


Édesapa: Nincs neki

Édesanya: Nincs neki

Testvére(i): H a van nem ismeri őket

Egyéb hozzátartozók: Nem tud róluk semmit

Jellem: Szinpatikus enyhén rideg de kedves kicsit közvetlen
nem haragos inkább nyugot

Felszerelés/ fegyverek: Nincs neki fegyvere

Előtörténet:

1969. Nov. 20. Születtem Ausztráliában itt éltem jó sokáig ó azt nefelejcsem el, hogy árvaházban nőttem fel. Így se, apám se, anyám se testvéreim. Igen mondhatnám különleges gyermekkorom volt, ami nem igaz, hacsak azt hogy folyton keresztbe tettem a nevelőknek nem különleges. Csak 20 éves koromig voltam Ausztráliában utána hamar az USA –ába jöttem. Azóta itt élek színészetből és egyéb dolgokból. Nos semmi törvényen kívüli de akkor is a színészet, ami első sorban csinálok. New York városa számomra nagyon fontos hisz itt élek már mióta régi életemmel, ami Ausztráliához kötne végleg leszámoltam, és ott hagytam. Itt elég sok embert ismerek nem is, hinné az ember miien féléket. De ha valaki olyan körökben forog, mint én akkor ez csak természetes, hogy olyan okba is botlok, akiket nem is hénnénk hogy léteznek. Igen elég változatos maga New York élő világa és én jól ismerek benne egy-két személyt. Persze oly annyira, mint ők ismernek engem. Felellem bennem, nincs, sőt sokukkal nagyon jó viszonyt ápolok. Néha viszont azt érzem, hogy egy család miien jól jönne akár így akár az ismeretségeim miatt. Persze nem úgy van az, ahogy az ember gondolja, sőt ha így lenne én, lehet nem élő élőlény, lennék, ha értitek, mire célzok. Persze érdekesebb ember is vagyok, mint hinné azt bárki de, ezt jól titkolom. New York ba keresem azt, amit Ausztráliában soha nem találnék meg. Ez az én hibám is hisz nem érzem oda valónak magam. Habár 40 éves vagyok, még mindig nem találom a helyemet itt. De hiszem egy nap, meglelem, amit keresek.

(A kit kk ne ismertem azt itt is csak Halandóságom miatt nem pont úgy pl: Rafaelt nem halandóként hanem vérfarkas ként ismerem)
Vissza az elejére Go down
 
Russel Olivér Donnell élette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek-
Ugrás: