Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Láthatatlan szövetség a Halandók orra előtt, mely értük, s világukért kötetett. Itt járnak közöttük, mégsem tudnak róluk. Csukott szemmel járnak, a háló érintetlenül lebeg az éjszakában. Figyelmük semmit sem ér, hisz egyszer úgy is utoléri őket a vég. Vérfarkasok? Vámpírok? Alapmondat a halandók világában: „Márpedig ezek nincsenek!”
Meglepődnél mi minden rejtezik az éjszakában!


2 db karakter engedélyezett userenként! A harmadik karakterhez admini engedély, és jóváhagyás szükséges!!
Kárhozottak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Láthatatlan szövetség a Halandók orra elött.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Legutóbbi témák
» Jobb mint Otthon
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeCsüt. Szept. 20, 2012 10:17 pm by Rafael Blackstone

» Dante és Lynn valamilyen bárban...
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 2:33 pm by Norah-Lynn Blackstone

» Családi házak
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeKedd Szept. 04, 2012 12:06 pm by Rafael Blackstone

» Avatár foglaló
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 10:03 am by Arysha Wolf

» Játék egyeztető
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:14 pm by Arysha Wolf

» New York IC Chat
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:11 pm by Arysha Wolf

» Alix Sarah O'Flanagan
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 2:36 am by Alix O'Flanagan

» Zene ajánló
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeSzer. Dec. 22, 2010 10:09 am by Arysha Wolf

» Menedéket keresve...
A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 4:37 pm by Florencia Martinez

Üdvözöllek!
Üdvözöllek az oldalon látogató! Nézz hát körbe, s ha tetszik amit itt látsz, csatlakozz szerény kis csapatunkhoz. Nincs nagy forgalom, ebben van valami, de talán annál nagyobb szeretettel látnak itt mindenkit! Az oldal néhány apró változáson fog keresztül menni az elkövetkezendő időkben. Karakterlapotok, persze elolvasásra kerül, vagy az egyik moderátor által, vagy pedig általam. Ha a Vérmacskák csoportba szeretnél tartozni, abban az esetben elbírálásra kerül vagy a csoport vezetője által, vagy az admin által a karakterlapod, és ha elfogadja, kezdhetsz bele a játékba. Egyéb esetben, nyílt a pálya ;)
Hírek, események
Figyelem! Csupán csak egy apróságot szeretnék kérni! A reagok hossza, minimum 20 mondat. Nem kötelező nagyon hosszú több oldalas reagokat írni, de a minimum az a 20 mondat. Megértéseteket köszönöm! Csak 2 karakter engedélyezett!! a Harmadik karakterhez Admini engedély kell!! A nem engedélyezett harmadik karakter TÖRLÉSRE KERÜL!!
Nem árt ha megteszed :P
Üdvözletem!
Játék előtt mindenképpen alkosd meg a karakter lapodat. Vérmacskák, és Nelapsik esetében, a karakterlapod elbírálásra kerül, és ha megfelel az elvárásoknak, már mehetsz is játszani! Fontos még hogy pontosan kövesd a szabályzatot, és maradj karakter hű. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi gondod.
Statistics
Összesen 72 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Dante Roberts

Jelenleg összesen 2799 hozzászólás olvasható. in 148 subjects
S.O.S ;)
Ha valakinek segítségre van szüksége, bátran forduljon hozzám! Nyugodtan zaklassatok, akár ötletekkel is! Remélem tudok nektek segíteni, vagy éppen tanácsot adni. :) Rafael A furcsa élet kezdete. Images?q=tbn:ANd9GcTn0GWZjwyqjFASKLTcYHN5KjBiF8BV9DJDAOq8S1fidZiSFhqS5EI1qK8S
Top posters
Rafael Blackstone
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Amélia M Howle
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Arysha Wolf
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Russel O Donnell
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Saffiya Jamila Moor
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Elizabeth Bennet
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Royan Hannigan
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Artemis Othen
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Roxanne Cole
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Norah-Lynn Blackstone
A furcsa élet kezdete. I_vote_lcapA furcsa élet kezdete. I_voting_barA furcsa élet kezdete. I_vote_rcap 
Május 2024
Hétf.KeddSzer.Csüt.Pént.Szomb.Vas.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 A furcsa élet kezdete.

Go down 
SzerzőÜzenet
Vergil Azazel
Halandó
Vergil Azazel


Hozzászólások száma : 53
Join date : 2010. Jan. 31.

A furcsa élet kezdete. Empty
TémanyitásTárgy: A furcsa élet kezdete.   A furcsa élet kezdete. Icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 8:42 pm

Születet: 1984 December 15, Amerika, New York
Magasság:185 cm
Súly:80kg
Szem,hajszín: Barna szem, barna haj.
Kinézet: Változó
Vércsoport: 0
Képzetség: Nagyfokú tudás a pusztakezes harc terén, különböző közelharci fegyverek (kardok, kések stb). A lőfegyverek és a robbanószerek terén szintén veszélyes, remek céllövő, reakció ideje állóképessége figyelemre méltó.
Jellem: Akiket kedvel, azoknak segít és kedves velük, de ha valakire neheztel, nos, azt az isten óvja. Szereti a humoros történeket, a drága ruhákat és az olcsó könnyű nőket.

Előtörténete:

Az apámat sosem ismertem, ahogy halottam egy lepusztult alkoholista barom volt, aki folyton verte az anyámat. Még a születésem előtt meghalt, alkoholmérgezésben. Az anyám, aki valamiért mindig is szerette azt a férfit, nem bírta elviselni a tudatot hogy egyedül maradt. Ö is inni kezdet, amint elég idős lettem, már nem csak ivott, hanem vert is engem. Egy igazi vesztes család voltunk, én és az anyám, megfogadtam, hogy sosem leszek olyan mint ök. Azokra az időszakokra még iskolába jártam boldogan emlékszem vissza, ott nem bánthattak és még barátaim is voltak. Az iskola jól ment, kivételesen a tornaórák mentek megerősödött a testem már az anyám sem tudott fájdalmat okozni. De sajnos mindig haza kelet mennem. Egyszer az iskolába egy katona jött és előadást tartott, láttam mindenki szemében a tiszteletet és a csodálatot a férfi iránt. Ekkor eldöntöttem, hogy én is bevonulok, amikor elértem a megfelelő kort azonnal jelentkeztem katonának. A kiképzés után a feletteseim meglátták bennem a lehetőséget, és az elit osztagba kerültem. Jól ment az egész, hamar bevetésen találtam magamat, az ott látót borzalmak egyáltalán nem hatottak meg. Nem éreztem semmit azok miatt, akiket én öltem meg. Talán még túlságosan is élveztem a gyilkolást, de sajnos minden jónak vége szakad egyszer. Eljött a fájdalmas búcsú ideje, amit a hadseregtől kelet vennem. Mivel céltalanul tengtem és lengtem, végül a számomra a legtökéletesebb foglalkozás mellet döntöttem. A bérgyilkosság, a tudásom megvolt hozzá, és minden más is. De előtte el kellet varrnom pár szálat, először is meglátogattam a kedves anyámat, és fájdalmas búcsút vettem tőle. Igaz az neki fájt inkább, egy golyó a fejbe és kész. Szereztem egy hasonló test felépítéssel rendelkező férfit és végeztem vele, majd az egész házat felgyújtottam, beálítva az egészet úgy, hogy megöltem az anyámat, utána saját magamat. Várt rám a világ, nevet váltóztattam, és elkezdtem ki építeni a hírnevemet, mint bérgyilkos, lassan de biztosan lépkedtem a szamárlétrán, egyenest hogy én legyek a legjobb.Talán egy furcsa szokásom van, ha végeztem az áldozattal, egy nyalókát hagyok a testen.
Vissza az elejére Go down
 
A furcsa élet kezdete.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az élet kapujában...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Kárhozottak  :: Irodalom és karakterek :: Előtörténetek (a régi rendszer alapján)-
Ugrás: